MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1910

2014-11-04 13:44

Někdo vyjadřuje názor, že prezident vypustil tuto smrdutou kouřovou clonu, aby se přestalo mluvit o způsobu jeho reprezentace v Číně (například), o tom, jakou morální facku dostal u příležitosti státních vyznamenání od kolegů oceněné paní Gorbaněvské i od jejího syna, o jeho proputinovském vystoupení na Rhodu - atd...- tudíž že jsme mu my, kdo se nad jeho slovníkem pohoršujeme, naběhli na lep a bavíme se (doslova) o h...a ne o věcech podstatnějších. Já si však myslím, že to nic "kontrolovaného" nebylo, že si Zeman skutečně nevidí do pusy (nikoli pussy!!), zejména když jde o to se predvést - a předvést se chce vždycky... Žádné další okecávání hradního výmluvčího z toho žádné "politické gesto" neudělá, je to prostě jen sprosťárna a obraz duševních hlubin (nemluvím o inteligenci, i když i ta jde už dlouho z kopce) našeho gosudara. Slovo, o němž teď Hrad tvrdí, že je "jen citace", se dá přeložit mnoha způsoby a že prezident vybral ten nejprasáctější z možných, to je prostě signifikantní.Už jsme věděli, že je to lhář, tak teď tedy víme, že je to taky vulgární primitiv přelakovaný jen vcelku tenkou slupkou civilizačního nánosu a jakéhosi vzdělání, který ovšem vlivem času a lihu prostě teří a praská....Nechci takového prezidenta.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1962 Re:

2014-11-04 14:07:39

#1910: -  

 Co jste to napsal za nesmysl? Vy nechcete M. Zemana za prezidenta, já ano a  vy prostě máte smůlu. On byl demokraticky zvolen! A takto prostě ta demokracie funfuje, chápete to? A facka od syna Gorbaněvské? A můžete mně tedy sdělit, proč syn (ten druhý) to ocenění převzal? A proč celá rodina přijela do Prahy? Vždyť mohli jen vzkázat, že ocenění nechtějí! To je tak snadné! A ten její ukřivděný kolega-souputník v ČT? Podle mě byl jen trapný. On prostě tu "medajli" nedostal! Hrůza! Vystoupení prezidenta na Rhodu jste četl? Nebo jen papouškujete česká američanůmdoprdelkylezoucí média? A teď pravdu! Nečetl že? A přitom tam vystoupil se zcela realistickým projevem? Jenže - podle vás je potřeba lhát a lhát až se celá euroatlanická civilizace prolže do záhuby. A sledoval jste včera ČT? On tam totiž ředitel Ústavu pro jazyk český (to jistě nebude primitiv) pravil, že název skupiny tak přeložit lze. Lze!! Chápete to? A viděl jste někdy video vystoupení těch "dam"? Pokud ano, tak jistě víte, že použití té verze, tedy něco ve smyslu zdivočelých kočiček, stoprocentě nesedí. Nebo si myslíte, že milé něžné kočičky si nacpou veřejně zmražené kuře do vagíny a nazývají to uměním? A znesvěcení pravoslavného chrámu je podle vás protestem? Děkuji pěkně!... Nechci takového spoluobčana jako jste vy. (Ale bohužel mám ho - svatouška a pokrytce).


Nepřihlášený uživatel

#1964 Re:

2014-11-04 14:07:52

#1910: -  

 Jak výstižné. Myslím tím 1910.