TV NOVA omluvte se za to co jste řekli o M4rtym09!

Quoted post

Michal Krampol

#2 co se to děje..

2013-03-03 13:22

Jednoduchost lidí, kteří podepisují tuto petici asi nemá hranic. TV NOVA je bulvární stanice, která se snaží prodat všechno, v co dost možná nejatraktivnějším provedení. Ale zastávat se mladíka, který způsobil vážné zranění dalším osobám svojí nerozvážností, hloupostí a sobeckostí, to už je na pováženou. Každý má nějaké problémy, každý s nimi nějak bojuje. Když byl takový frajer, že vzal v 17ti tatínkovi auto a nebál se jet za kamarádem do Brna, kde se opili a ráno zase hrdinsky odjel, tak proč nedal na upozornění Policie a nezastavil? Tak by se projevil jako charakter, který se nebojí převzít odpovědnost za své činy a potom by se dalo chápat, že se ho mnozí zastávají. I když to o nich momentálně dost vypovídá, všichni jsou to ještě děti, kteří neví nic o životě tam venku. Až budete bez maminky a budete mít vlastní rodinu, budete se na svět dívat jinak. Do té doby radostně hrajte počítačové hry a sledujte tyto úžasná Let's Play videa. Mír

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: co se to děje..

2013-03-03 13:56:32

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Heleť, líp bych to asi neřekl... Může si za to sám. Vůbec nechápu, proč řídil auto v 17ti letech... Pochopím někde na vesnici, ale na dálnici a ještě k tomu 200km/h. Spíše lituji toho chlapa, kterého sejmul. Prý je to chlap, který se vracel z Afgánistánu a teď kvůli nějakému blbému 17ti letému klukovi je odsouzen být celý život na vozíčku !


Nepřihlášený uživatel

#31 Re: co se to děje..

2013-03-03 14:24:30


Nepřihlášený uživatel

#90 Re: co se to děje..

2013-03-03 17:01:06

#2: Michal Krampol - co se to děje..

proc jeho otec hlasil policii,ze mu jeho syn vzal auto to fakt nechapu. jen syna vystavil policejni zlovuli a tahle to dopadlo. chudak kluk

Tomik

#100 Re: co se to děje..

2013-03-03 17:18:55

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Beriem tvoj názor ale keby sa to stalo nejakému hercovi čo hral v nejakom seriáli tak by ho určite neurážali ale skôr by mu spravili nejaké spomienkové video alebo niečo podobné... A keby si tak chcel vedieť šiel niečo vybaviť do BRNA a potom šiel k tomu kamarátovi. A prečo polícia keď zastavila tie autá nepovedala vodičom nech vystúpia? Prečo sa nikde ani len nepíše že sa snažili chlapca z auta vytiahnúť?


Nepřihlášený uživatel

#101 Re: co se to děje..

2013-03-03 17:19:29

KDO TOHLE ČTETE - NAHLÁSIT STRÁNKU - DŮVOD - Obtěžuje mě nebo někoho, koho znám...

 

verca

#107 Re: co se to děje..

2013-03-03 17:43:45

Sir

#139 Re: co se to děje..

2013-03-03 19:01:32

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Tady nikdo neříká, že ta nehoda není jeho chyba, ale spíše to že řekli, že to udělal kvůli hrám. To je jako kdyby řekli, že každý druhý člověk na světě musí být zákonitě vrah !

kristýna

#141 Re: co se to děje..

2013-03-03 19:09:41

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Bože, tahle petice byla založena za učelem  omluvy od TV NOVA za ty sračky co vypouštěj do světa -na tvůj názor se tě tu nikdo neptal a jestli-že s peticí nesouhlasíš tak potom nechápu co tady chceš :) takovéhle trupky fakt miluju, nesouhlasej s onou věcí a stejně tu zacláněj !!!!!!!!!!!

V.Č.

#165 Re: co se to děje..

2013-03-03 20:08:00

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Naprosto souhlavím s M. Krampol. Lidé, kteří tu nadávají vulgárně atd. jsou akorát tak dědinští.. nic jiného.. Ti co ho znali, chápu Vaši bolest, ale urážky si můžete nechat. Hold chlapec si měl rozmyslet co dělá.. myslím, že kdyby zastavil mohlo to spoustě lidí ulehčit životy...A mezi námi V 17 LETECH NEMĚL CO DĚLAT ZA VOLANTEM!!! Už jenom tento argument si maslím mluví za vše, kde je asi ten velikej otazník..

Jason

#176 Re: co se to děje..

2013-03-03 20:23:04

#2: Michal Krampol - co se to děje.. 

 Ty debile, tady nejdo o to co udělal ale o tu obrovskou urážku na cti , jeho rodiče by klidně novu mohli žalovat za toto , debile


Nepřihlášený uživatel

#227 Lukáš Ulrich

2013-03-03 22:51:27

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Absolutně s tímto souhlasím. Denně sleduji tv zprávy, pokud možno na všech programech, a TV Nova opravdu vynechává spoustu důležitých okolností v jejich prospěch a tomu by se mělo nějakým způsobem zabránit. Pokud je byť malá šance to touto peticí uskutečnit, tak ji mile rád podepíši. Jistě-že nebylo normální vzít tátovi auto, ale když se tak zamyslím, kolik mladých, ale i starších, človíčků se umí v pravou chvíly správně rozhodnout? Strach je opravdu velký spekt v rozhodování... Není-liž pravda?

Marek

#231 Re: co se to děje..

2013-03-03 23:20:18

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Tak hele ty frajírku, m4rty udělal chybu, za kterou zaplatil životem, to ale neznamená pošpinit ho tak jak to udělala TV NOVA. Jak by se líbilo tobě kdyby po tvé smrti na tebe někdo celostátně naplival tak jak NOVA na něj? On je vinen svou lehkovážností, způsobil nehodu kde zranil i jiné lidi. Zaplatil za to svým životem. NOVA je televizní špína která se snaží na všem vydělat i za cenu pošpinění zesnulého. Za to by se měla omluvit už kvůli M4rtyho rodině. Pokud si myslíš že je v pořádku naplivat na čest zesnulého, jsi zřejmě horší než psychicky narušené dítě, měl by ses nad sebou zamyslet a stydět se jak to jen jde.

David

#253 Re: co se to děje..

2013-03-04 00:14:57

#2: Michal Krampol - co se to děje..

ale de tu o to co o něm řekly .... jenom samé lži ... to se o zesnulém neříká ! ... já měl mártyho rád. ... to co udělal byla pitomost ano... mohl si za to sám ano ... ale nazívat ho počítačovím maniakem a shazovat všechnu vinu pc hrám je blbost .....Martin žil normální život... měl přítelkyni a přátele (i nějaké problémi jako každý) .......... a tohle není jediná věc v které tv nova lže .... nonstop si vymýšlí to co jí padne do krámu aby ěla co nejvyžší sledovanost .... tv prima reportáž udělala taky ale vyslechla jeho přítelkyni kamarády aby věděly o čem reportáž dělají ... a jejih reportáž mě neurazila ......

 

 

IZS

#259 Re: co se to děje..

2013-03-04 02:56:24

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-03-04 08:35:01


Marco

#282 Re: co se to děje..

2013-03-04 14:07:50

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Konečně pořádný názor.. :)

Kája

#291 Re: co se to děje..

2013-03-04 15:36:36

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Ale zastávat se mladíka, který způsobil vážné zranění dalším osobám svojí nerozvážností, hloupostí a sobeckostí, to už je na pováženou. ----> a jinak v pohodě? :) XY lidí udělá kiks... XY lidí při nehodě dokonce někoho zabije .. a tak tu nasranost odsere jeden mladej kluk co udělá blbost... Když někoho zabije politik,zpěvák,herec,tak hodí lidem miliony a je to v pohodě smete se to pod stůl .. a kluk co sám při svojí nerozvážnosti umře je rozebíranej až to hezký není ... a pozor nejsem dítě a nehájím to co udělal... jen to... že za 1.je mrtvej a chce to trošku úcty ... za 2. děje se tisíce horších věcí ale hatuje se zrovna on... a za 3.to že je Nova bulvár jí nedovoluje věci přitahovat za vlasy... Media celkově jsou jedna velká lež kde je pravdy co se za nehet vejde... a každej si občas zahraje hru ;) ... i 40letej chlap :)

TORTERAjirka

#310 Re: co se to děje..

2013-03-04 17:32:49

#2: Michal Krampol - co se to děje..

ZDOVOLENIM ALE TO JE URAZKA


Nepřihlášený uživatel

#314 Re: co se to děje..

2013-03-04 17:49:54

#2: Michal Krampol - co se to děje.. 

 

Chtěl bych pouze upozornit ,že tuto petici nepodepisujeme proto,abychom podporovaly řízení v opilosti a ůtěk před policií,ale proto,aby všichni hráči nevypadaly kvůli hloupé televizní stanici jako psychopati.Neberte to jako hate,toto je jen můj názor.

Taky mám pravdu.

#319 Re: co se to děje..

2013-03-04 18:27:28

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Tady ta petice tu ale není proto aby z něj udělali neviného ale jde tu o to, že když umřel neznamená to že TV NOVA si o něm může říkat co chce... Sem rozumný, ne malí děcko ze základky jak si nejspíš myslíš že sou tu všichni takový, a tak lituju toho komu zkazil život a ne jeho. Jestli chceš řešit jeho zločin tak si ho řeš tam kde se řeší. Nikdo ti tvoji myšlenku ani názor nebere ale tady jde o NOVU a proto to podepisuji.

cit. Do té doby radostně hrajte počítačové hry a sledujte tyto úžasná Let's Play videa.

- pc hry budu krát klidne i se synem a na lets play s nim koukat taky... pokud to nebude nevhodné k jeho věku.

Jakub Cupák
Nepřihlášený uživatel

#361 Re: co se to děje..

2013-03-04 23:21:26

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Rozhodne neobhajuji co udelal, ale jen si myslim, ze by TV at uz Nova nebo kterakoliv jina mela informovat pravdive a nezaujate, coz se nedeje uz dlouho. Me osobne jde o to aby televize priznala ze zkreslovala informace a omluvila se.

dessyk

#366 Re: co se to děje..

2013-03-04 23:33:02

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Naprostej souhlas, dobře vystižené a napsané (palec nahoru), :).

Mates

#372 Re: co se to děje..

2013-03-05 01:01:38

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Nechápu pointu toho,proč to píšeš sem...My se tu za něco snažíme bojovat a nebýt další z oveček,když to nechceš podepsat,tak odsud zmiz.


Nepřihlášený uživatel

#375 Re: co se to děje..

2013-03-05 07:38:51

#2: Michal Krampol - co se to děje..

tak tak, že zpusobil další zranění, to už nikoho nezajíma

Honza

#377 Re: co se to děje..

2013-03-05 09:30:52

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Svatá pravda...Také jaksi nechápu čeho chtěji touto peticí dosáhnout. Copak máte lepší omluvu pro to, co ten mladík udělal? Nebuďtě tak bezohledný a zkuste se na to také podívat z pohledu osob, které díky němu byli v ohrožení života, naštěstí nikoho nezabil, ale chybělo málo...

Martin V.

#386 Re: co se to děje..

2013-03-05 12:30:36

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Tady se ale neřeší auto nehoda ale to, co o něm TV NOVA řekla...

lagmen

#421 Re: co se to děje..

2013-03-05 17:14:46

#2: Michal Krampol - co se to děje..

My víme že si za to může sám. Ale i když si za smrt může člověk sám, tak to neznamená že je to nejhorší člověk co může být!!!

I když M4rty09 se zabil vlastní vinou a zranil vlastní vinou další lidi, to neznamená abychom ho neopplakávali.

A ještě k tomu NOva z něj udělá největšího blbce že. Pro Novu je hlavní že z něj udělali blbce a je jim jedno že už vlastně nežije!!!

DoEK

#438 Re: co se to děje..

2013-03-05 21:24:49

#2: Michal Krampol - co se to děje.. ano je to bulvární stanice ale říct o někom lež po smrti když se nemůže bránit - Nebyl to borec !!! to netvrdím ale byl to dobrej lets player a jak ho ztrapnili to by si nezasloužil nikdo říct o něm že byl psychopat a blázen ( možná nepřímo ale stejně ) udělal blbost , nikoho nezabil píšu to po 2. :D

 


Nepřihlášený uživatel

#478 Re: co se to děje..

2013-03-06 23:13:34

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Já nevím,proč tu pořád obviňujete jen TV NOVU. To,co řekla TV NOVA, řekla i TV PRIMA a určitě i víc televizních stanicí! Tak když už jste se je rozhodli obvniňovat a přesvědčit je o tom,aby se Vám omluvili,tak si nestěžujte jen na TV NOVU,ale rovnou na VŠECHNY televizní stanice,co o M4rtym09 řekli.

N1gh7

#480 Re: co se to děje..

2013-03-06 23:17:59

#2: Michal Krampol - co se to děje..

A vy pane velice zkušený životem dál koukejte na televizy Nova a hltejte všechno co vám řeknou.. a nezapomeňte taky číst super, blesk, novinky a tak.. to je taky všechno 100% pravda ;)


Nepřihlášený uživatel

#536 Re: co se to děje..

2013-03-12 16:57:58

#2: Michal Krampol - co se to děje..

já mam ten blbej pocit, že právě Vás ta televizní stanice NOVA dost oblbla... ačkoli mártyho neznam, dokazu si to vsechno zive predstavit a tak rikam, že je to debil za to co udělal, ale ta petice neni tak o tom, co ten kluk udělal jako spíš o tom, jak popsali příčinu toho co udělal, uvědomte si to, M. Krampole! Ve vás vidim politika, a krabici od bod v ruce za par let ;-)
a nemluvim o tom, že policie tak trochu muže, za to co se stalo... popíšu jak bych řešil tu situaci já (zkráceně)
auto sledovalo prvne nejaky bezpecnostni vozidlo bo co... a to ho mohl sledovat celou dobu kliiiidně až domu, nebo na místo s okamžitym a nejmene nebezpecnym zakrokem.... to POLICIE si myslí že je kobra 11 , ne ten kluk že je v Mafii!

Dodatečně bych chtěl požádat o nějakou petici, s vetšim hlídáním policie, chovaj se jak zmrdi, ne jednou jsem už vytahaval telefon abych vyfotil/natočil co policie udělala za svinarny kvuli ktery se pak vysmívate lidem na youtube, kteří proti policii bojují, ona to totiž neni zbytecnost, vsimnete si, že nekolikrat policie odmíta predložit dukazy VÁM! a to je podezrely ne? Jen sem se chtel vypovídat o policii ČR, díky a sorry za trochu "jiné" téma ;-)

Thorpe

#542 Re: co se to děje..

2013-03-13 11:39:19

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Je vidět, že jste o Martinovi nic nevěděl a mluvíte tu, jako ti bezcitní novináři z novy... Tady jde o to, že o normálním chlapci, který sice vzal auto tátovi, řekli, že je to vyvrhel společnosti a porovnali ho s feťákem a Breivikem... což je nevětší ubohost, kterou udělali. Nacíc, kdyby ho nechali dojet až domů, tak by ho mohli trestat jinak, než že ho zabili... ale to už je věc druhá...

Robin Giuseppe Brezzi nenávidí NOVU ;)

#657

2013-05-31 08:23:14

#2: Michal Krampol - co se to děje..

 

Podívej se na PEDROSGAME taky má rodinu a hraje hry ! kolik ti nova dala že to sem napíšeš? to nebylo hrama debile ;)


Nepřihlášený uživatel

#686 Re: co se to děje..

2013-07-07 10:53:55

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Mě by zajímalo, kolik je tobě ? Jestli ti je více jak 20 let, tak mi neříkej, že si v 17 letech neudělal nějakou kravinu, myslím si, že andílek nejsi -_- , tak nam tady nepiš že si nikdy neblbl a nedělal nějaký ehm p**ov**y, tak bylo mu 17, no a co ? potkala jsem holku, a ta si dělala řidičát v 16 a měla auto od 18 , jako chápu, byla to jeho blbos, že nezastavil ( a upřímě, chtěla bych vydět tebe v jeho situaci) ale v T NOVA mlely takový pí*****y, že se mi z toho chtělo blejt :V

horal

#695 Re: co se to děje..

2013-07-23 12:55:20

horal

#698 Re: co se to děje..

2013-07-26 20:14:55

B.J.

#699 Re: co se to děje..

2013-07-28 18:21:45

#2: Michal Krampol - co se to děje..

100% souhlas!! Výborně napsané a smysluplné.


Nepřihlášený uživatel

#733 Re: co se to děje..

2013-09-16 08:04:24

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Naprosto s Vámi souhlasím byl to zmrd

onysch

#738 Re: co se to děje..

2013-09-25 16:11:47

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Já osobně jsem to bral jako omluvu, za to co řekli o počítačových hrách. Samozřejmně si myslím i to, ža za jeho smrt nemůžou počítačové hry, ale alkohol. Já osobně hraji hry cca. 4 roky (převážně Total War a Battlefield) a jsem stále úspěšný absolvent osmi ročníků ZŠ s pouze jsednou dvojkou letos. (Tím se nechlubím, pouze ukazuji, že nejsem násilník a flákač, který hraje od rána až do noci).

Vážně si pane myslíte, že za všechno násilí může Mafia?!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#764 Re: co se to děje..

2013-11-11 00:27:06

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Naprostý souhlas. Nezastávám se medií ani zesnulého a opravdu nechápu význam této petice. Místo omluvy zesnulému ze strany bulvární televize by se lidé, co se tu podepsali měli za něj raději omluvit těm které zranil a které ohrozil. To, že byl hvězdou na internetu zas tak moc lidí nezajímá. V realitě se zachoval špatně za což zaplatil tou nejvyšší cenou a málem tou samou cenou zaplatili i jiní.

Petr Zachariáš

#768 Nemají právo na špinění Martinova jména.

2013-11-13 18:33:31

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Pane Krampole, je pravda, že způsobil vážná zranění a zkazil životy jak sobě, tak několika dalším lidem, což je neodpustitelné, ale zamyslete se. Má rádoby jaká televize právo někoho pomluvit? Zamyslete se, jak se cítí jeho rodina. Jak se cítím já, když mi zemřel přítel. Ano, opil se. Ano, ujížděl a zachoval se sobecky. Ale nevíte o něm zhola nic. Z Martina udělali zloducha, feťáka, gemblera, závislého na alkoholu a objevují se spousty dalších pomluv. Byl jako já. Ne, nepřestanu se ho zastávat, dokud se TV Nova neomluví jeho rodině. I když vlastně máte pravdu a i s vámi souhlasím.

Michal Vanko

#778 Re: co se to děje..

2013-12-07 18:30:12

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Nikto si ho nezastáva... Každý povie že si za to mohol sám ale ide o o čo nova povedala... Je pravda že aj oni sa musia niečím živiť a tak sa chytia každej témy aby ju ľudia mohli sledovať a Nova mohla robiť o tom 20 reportáží. Alem to im nedáva právo povedať že z to mohol alkohol a počítačové hry. Podla pitvy nemal v sebe ani malý zostatok alkoholu a ani žiadne drogy. Je veľká pravdepodobnosť že si smrť plánoval, no nič mu nedalo právo si zvoliť smrť takou cestou že ohrozí a zraní nevinných ľudí. Každopádne, je pravda čo si napísal že každý kto si ho zastáva je dieťa lebo nič nevie a nechápe, ale predsa, aj deti majú city a oveľa väčšie k niekomu koho mali radi. Načo to riešiť a nadávať im hmmm??? Nechcel som sa s tebou hádať len prejaviť svoj názor na Martina, fanúšikov a samozrejme tvoj komentár.

Linduška

#784 co se to děje..

2013-12-18 17:37:02

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Proč nezastavil? Byl přeci opilý, nemusel jim rozumět, nemusel je slyšet apod., ale mozek ve stavu opilosti nezabrání v dělání nějaké hovadiny... Nebo jsem zatím neviděla chlápka, který by opilý a při tom by dělal cokoliv, co normální člověk v autě. :)

theseus

#786 Re: co se to děje..

2013-12-27 15:35:45

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Ani bych se nedivil,kdyby se to tomu mladikovy trosku pochroumalo v te hlavicce,a myslel si ze je nesmrtelny jako v poc.hre. Mozna i ten alkohol z nej z casti udelal herni postavicku ....

SuperRAPIT

#789 Re: co se to děje..

2014-01-03 17:03:26

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Nechci nic říkat, ale kdyby ho místo honění jenom sledovala a před jejim domem by ho dopadla... Tak by to bylo pro všechny bezpečnější.

Czert

#792 Re: co se to děje..

2014-01-05 04:15:13

#2: Michal Krampol - co se to děje..

naprosty souhlas, tv nova kvalitzou reportazi je na urovni iq 80, ale tenhle "hrdina" si skutecne zaslouzil verejne "zbicovat", protoze to co udelal by se melo po zasluze potrestat kriminalem aspon na 10 let, kdyby to teda byl prezil.


Nepřihlášený uživatel

#804 Re: co se to děje..

2014-01-19 04:44:24

Góťa

#805 Re: co se to děje..

2014-01-19 11:25:26

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Bravo, výborný názor. Přesně takto jsem to měl na srdci i já...

Petr

#809 Re: co se to děje..

2014-01-24 00:30:49

#2: Michal Krampol - co se to děje..

...rovněž naprostý souhlas... člověk, který sedne do auta (notabene když nemá s řízením žádné zkušenosti - v 17ti prostě nemůže mít) a jede po dálnici 250 rozhodně neví co dělá, a pokud ano, je to vědomý vrah. Pokud  mě s..e svět natolik, že se rozhodnu to tu skončit, udělám to tak, abych nikoho nevzal s sebou. A pokud už bych chtěl záměrně někoho vzít s sebou, tak toho, kdo si to zaslouží a ne cizí lidi, které vůbec neznám a nikdy mi nic neudělali.


Nepřihlášený uživatel

#850 Re: co se to děje..

2014-04-10 10:57:58

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Ale tady se neřeší co udělal, ale co o něm řekli! Že to udělal kvůli videohře, což není pravda! Přečtěte si to laskavě po sobě a trochu uvažujte.

Washa

#860 Re: co se to děje..

2014-04-29 23:35:19

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Naprosto souhlasím... TV NOVA již ze zásady nesleduji. Jedná se o krmení ovcí naprostým humusem (od telenovel počínaje po zprávy konče). Nicméně, zastávat se někoho, jako byl tady ten borec je samo o sobě demence... Chtěl bych vidět reakce pisálků, pokud by při svém stupidním chování zranil (nebo dokonce zabil) např. vašeho sourozence, rodiče, dítě, dobrého přítele... Asi by jsi o něm nepsali, jaký to byl vlastně chudák, oběť a jak se o něm škaredě píše...

HonzitoCZ

#864 Re: co se to děje..

2014-04-30 19:53:23

#2: Michal Krampol - co se to děje..

Ano máš pravdu ale celá tato petice se podepisuje ne pro martiho ale pro velice lehkomyslnou a bulvární stanici N%va.

Protože o hrách udělali pár reportáží jak sou brutální a vedou člověka k trestným činum.

A my co podepisujeme tuto petici víme že to není pravda a chceme aby se nova omluvila nejen za martiho

ale i za hodně užasných her kterým řekli že jsou hrozné ale vubec neví o čem to vlastně mluví.

Gotrek

#913 Re: co se to děje..

2014-12-10 11:08:31

#2: Michal Krampol - co se to děje.. 

 Naprostý souhlas...

Najký

#917 Re: co se to děje..

2014-12-30 10:03:17

#2: Michal Krampol - co se to děje.. 

 Vlastně souhlasím s oběma názory. Je pravda, že ohrožil životy  několika dalších lidí a za volantem neměl co dělat, ale taky, že za jeho smrt žádná hra nemohla. Nebyl to nijak mentálně narušený člověk a bulvár to přehnal. Kdyby se opravdu zabil kvůli toho, že předtím v té hře umřel, znamenelo by to, že ten, co hraje Maria, bude ostatním skákat po hlavě?! Budou to dva roky, ale já nechci, aby to byla stará záležitost.