Zastavte ACTA
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zastavte ACTA
|
Nepřihlášený uživatel |
#12012-01-25 14:07snad to není nejakej pitomej vtip |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#2 Re:2012-01-25 14:21Není. Už 3 roky se tajně jedná. http://cs.wikipedia.org/wiki/Anti-Counterfeiting_Trade_Agreement Dokud si Wiki můžeme vychutnat, dělejme tak. V |
|
| |
|
tygii Nepřihlášený uživatel |
#32012-01-25 15:48Jsem proti omezování svobodnému projevu a cencuře! Je to jen jasný signál,že chtějí vše ovládnou....myšlení lidí,projev....chtějí z nás udělat stádu blbých ovci,a to globální stádo! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42012-01-26 18:23 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52012-01-26 19:10No taky doufám, že se to nezmění na Volím Paroubka na hrad :-) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62012-01-26 20:21STOP ACTA! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72012-01-26 20:25Sjednoťme se k boji za necenzurovaný a svobodný internte... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82012-01-26 20:29Co si o sobě myslí... po tak dlouhé době si říct " a teď zkurvíme internet ať se lidi pořádně naserou " nebo co?!? Nasrali mě... jsem 100% proti nim!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92012-01-26 20:29dino černý |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112012-01-26 20:32Nesmíme se nechat oblbovat. Cenzura je špatná! Chci svobodně žít! Chci se svobodně projevit! Chci svobodně MYSLET! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122012-01-26 20:34ZLO |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132012-01-26 20:34Supr, je třeba vládě ukázat, že jsou všichni proti. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142012-01-26 20:39ohrožuje svobodu na internetu |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152012-01-26 20:41Prostě to v ČR nechci. Ať si amícy tyhle sračičky nechají. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162012-01-26 20:42Za svým názorem si stojíme! GNLS |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172012-01-26 20:43do hajzlu s cenzurou ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#18 njn2012-01-26 20:50Zjistili, že to tak funguje v číně, tak se to budou snažit naroubovat všude... Ať s tim tady táhnou do hajzlu! a pro pořádek: hlasovat proti neznamená prosazovat levici ale prosazovat ZDRAVEJ ROZUM A SVOBODU A NEUTRALITU,... |
|
| |
|
Mikki |
#192012-01-26 20:50už by jsme rovnou mohli zase začít psát dopisy a nahrávat si písničky na kazeťáku >_ |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202012-01-26 20:54Ustanovení ACTA je proti ústavě, ochraně osobních údajů! Chceme-li cenzuru, nevyjadřujme se! |
|
| |
|
bohyiommy Nepřihlášený uživatel |
#212012-01-26 21:04Sem naštvanej a zklamanej je mi zle, ze všech z vlády jak nás ožebračuje,přikazuje, kontroluje toto není svoboda ale totalita s výjímkou volného pohybu po světě kde vás každej sleduje a snaží se ovlivnit pokud petice neprojde pojďte do ulic nemam organizační schopnosti ale i kdybych tam měl stát sám tohle si líbit nenecham. V jednotě je síla. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222012-01-26 21:07je to svinstvo |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232012-01-26 21:09Doufám že tuhle píčovinu neschválej :D |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#242012-01-26 21:16k tomu nesmi dojit |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252012-01-26 21:19Koukám, že si berou vzor z Číny.. A Severokorejci ani nemusí utíkat pryč..všude bude totalita.. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.