Zákaz chovu jakýchkoliv zvířat A. Prokopovi
Zákaz chovu jakýchkoliv zvířat A. Prokopovi / Oznámení / Informace ke kauze v Polance / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12024-10-22 15:53Zkuste dál řešit i s pomocí organizace obraz a s panem Jiřím Pospíšilem, který se angažuje hodně v pomoci zvířatům, prosím. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22024-10-22 15:54Dobrý den, posílal to již někdo panu poslanci Pospíšilovi? slíbil, že to tak nenechá! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32024-10-22 15:57Poslala jsem mu na fb |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42024-10-22 16:32Dobrý den, upřímně není mi situace jedno, jelikož jsem místní. Kdyby byl z Vaši strany nějaký nástrel co jim tam napsat, rada to udělám. Dekuji a hodně sil. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#5 zdtavim2024-10-22 16:37zkusila bych i s výsledkem šetření KVS a s tím, jak koně zmizeli, medializovat... třeba několikrát.. lidé byli dost nakrknuti. Pokud se to bude znovu a znovu ozývat v médiích, KVS bude muset jednou vytáhnout h a vu z... a začít jednat, jak má. Za zkoušku nic nedáte. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62024-10-22 17:06Určitě bych to medializovala jako dost velkou kauzu a šla bych z kvs po těch, co to opakovaně nechali jen tak bez povšimnutí, případně bych za tím hledala nějaké úplatky. Tohle není nikomu lhostejné, bydlím od Polanky 3km a znám to tam dobře i ty chudáky zvířata. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72024-10-22 17:23Tohle spíše vyžaduje už oficiální demonstrace před svs a velkou revoluci v ochraně zvířat.... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82024-10-22 17:51Pokud existuje i fb na sdílení pro tohle podpořím to ..pokud máte čistý nástřel co poslat a kontakt dáte to aspoň na fb nasdilim napíšu ✊🙏 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92024-10-22 18:38SNAD BOŽÍ MLÝNY........ |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102024-10-22 18:38SNAD BOŽÍ MLÝNY........ |
|
| |
![]() Anonymous |
#11 Společně2024-10-22 18:45Zdravím.. Znal by prosím někdo e-mailovou, případně korespondenční adresu příslušného orgánu pro zaslání stížnosti? Nějaký "nástřel" znění by pro nás laiky také nebyl na škodu.. Co kdybychom jim tu práci trochu znechutili? ( např. Útěk z věznice Shawshank )..Každý týden pravidelně ( rozložit nejlépe tak, aby to vycházelo na každý den od x lidí najednou ) zasílat pořád dokola ty stejné stížnosti a třeba by je jednou přestalo bavit, to ignorovat...Možná ale jen koukám moc na filmy.. Pana poslance Pospíšila bychom taky mohli trochu zaspamovat.., když už se chtěl angažovat, tak bychom mu to měli připomínat. ;) |
|
| |
|
Lyradell |
#12 Instagram Nikol Leitgeb2024-10-22 19:15Dobrý den, zkuste IG Nikol Leitgeb. Hodně u sebe tuto kauzu sdílela a myslím si, že její vliv by snad mohl pomoct. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132024-10-22 19:19Já mám nápad, ale ten nemohu bohužel napsat. Pro orgány trestního řízení: "Není to nic špatného, pouze mě bolí klouby na prstech pravé i levé ruky. A proč je to tak dlouhé? Nějak jsem je v tento moment rozpohyboval aaaaaa nechce se mi to mazat..." |
|
| |
|
Dan |
#142024-10-22 21:00Dobrý den všem, pokud existuje v právních předpisech zemí EU požadavek, zákon nebo norma určující podmínky chovu hospodářských zvířat a ČR se k dodržování podmínek přihlásila, bylo by možné oslovit příslušný úřad EU se stížností na nedodržování techto závazků/předpisů/norem ze strany ČR. Samozřejmě s uvedením konkrétního případu. Následně by mohla být kauza řešena shora a to ministerstvem zemědělství a veterinární správou.
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152024-10-23 01:45Dobrý deň, bohužiaľ 14 denná lehota medzi oznámením a kontrolou je zo zákona.. |
|
| |
|
andy |
#162024-10-23 05:26A co kontaktovat policii? Nestoji to za pokus? |
|
| |
|
Ala |
#172024-10-23 05:53Podat stížnost na Státní vet. správu na postup kvs, že prověřovala jen současné podminky, ale nezabývala se skutečností, že se o zvířata nepostaral v době povodní? A pokusit se medializovat. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182024-10-23 06:49Poslala jsem paní redaktorce do Prima Mazlíčka. Musí se to medializovat co nejvíce, jinak se v tomhle státě člověk kloudného řešení nedočká. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192024-10-23 08:45Niki, mám podobnou zkušenost, KVS jsou opravdu parchanti, kašlou na všechno, nezajímá je to. škoda koní, držím palce! Třeba to ještě půjde řešit a zachránit je. Po dobrém je to těžké, ale zkusit se to asi může. Držím palce! M.P. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202024-10-23 12:24Můžete mi prosím sdělit kontaktní informace na daná pracoviště, kam psát emaily? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212024-10-23 13:00Toto je neskutečný hnus a bordel! V jednotě je síla, musíme se obracet na orgány SVS společně! Dejte to na FB |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2024-10-23 13:02- Date of removal: 2024-10-23
- Důvod odstranění:
|
Christana |
#23 petice2024-10-23 13:13Moc mě to mrzí, mám stejnou zkušenost z KVS ve středočeském kraji, napřed paní chtěla fotky a videa a když jsem všechno požadované poslala přes jejich podatelnu, nikdo se mi ani neozval. Ta bezmocnost je frustrující. |
|
| |
|
Vlaďka |
#242024-10-23 14:58Doplňte do textu adresu kam psát stížnost a která KVS konkrétně měla případ řešit. Nejsem místní, nevím a takových je nás víc ! S KVS mám konkrétní zkušenosti. Pokud je s majitelem domluva, tak k nějaké změně dojde. Pokud majitel nekomunikuje a není ochotný k ničemu, pak KVS neudělá vůbec nic. V současném stavu je to instituce zcela k ničemu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252024-10-23 19:13Odeslano. Dekuji 🙏 |
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
