Petice: chceme vyřadit nebezpečné režimy z tendru na Dukovany
Petice: chceme vyřadit nebezpečné režimy z tendru na Dukovany / Oznámení / Blížíme se k 1000 podpisům. Sežeňme každý ještě minimálně 1 podpis! / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12020-06-22 11:00Díky, pane Majznere, snad to vyjde :) |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)
2020-07-04 09:36- Date of removal: 2020-09-27
- Důvod odstranění:
Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)
2020-07-04 09:37- Date of removal: 2020-09-27
- Důvod odstranění: offensive
|
Eda |
#4 Tady to smrdí lobingem USA2020-07-04 10:06Tady se nám odkopáva nějaký americký dodavatel asi... že |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52020-07-06 17:36
| ||
|
| |||
|
Matěj Petr |
#6 Děkuji za tuto petici2020-08-24 14:55Nedělám si iluze, že by se Ti naši zkourumpovaní politici, zrádci národa a lobisti Číny a Ruska nechali ovlivnit několika tisíci českými občany. Ale i přesto malá naděje plane a Boží mlýny melou! I když pomalu, ale melou a je potřeba ukázat i jiný názor než jen kývat jako ovce, jak jsou soudruzi úžasní. Přijde den, kdy každý dostane, co mu patří. I ti, co vyvolávají nenávist, třeba komentáři nahoře. Ať žije Havel, ať žije svoboda! Proto i díky za tuto petici. P.S.: Když se budu chtít stát členem té zprofanované "pražské kavárny", kam mám poslat přihlášku? Do politiky jsem nechtěl, ale díky takovým bláznům, co tady píší zlostné komentáře o USA, přitom jsou sami placení Putinem do toho asi půjdu. :-) P.S.S.: Doufám, že všichni bolševici puknou až si přečtou můj komnetář (bohužel ale ne, jen sem zase vylijí další kbelík své rudé žluči). I přesto jim přeji vše dobré. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2020-08-24 14:56- Date of removal: 2020-08-24
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#8 Re: 52020-08-24 14:57Kdo to říká, ten to je, tomu se to rýmuje...! :-) |
|
| |
|
Michal Majzner Autor této petice |
#9 Re: Tady to smrdí lobingem USA2020-09-27 09:34#4: Eda - Tady to smrdí lobingem USA špatně čtete |
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.