Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu
Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu / Oznámení / Sběr podpisových archů / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12026-04-29 14:12Bytostně nenávidím nacisty a Němci jimi byli, jsou a zůstanou. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22026-04-29 14:56S Vaším názorem plně souhlasím..Jen nechápu politiky vzoru Bělobrádků,Hermanů a jim podobným,že se vůbec nestydí za jejich vztahy se Sudeťáky,vrahy našich občanů.
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32026-04-29 15:19Děkujeme za to že organizujete odpor proti sjezdu Sudeťáků v Brně. Je nutnost dát najevo nesouhlas, aby se v České republice konal sjezd Sudetoněmeckého landsmanšaftu. Československá republika byla velmi poškozena a zahynulo mnoho nevinných lidí a ještě více jich bylo Němci mučeno a umučeno. Byli likvidováni Židé bez důvodu jiného než rasistického. Nechceme, aby se konal tento sjezd ČR nepřátelského sdružení, které chce našim lidem znovu ubližovat, za potlesku opozice a opozičního lídra Petra Pavla, dočasného opozičního. prezidenta, jenž tento sjezd podporuje. Není to náš prezident! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42026-04-29 21:44 Jsem absolutně proti konání sjezdu na území naší republiky. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52026-04-30 07:57Dobrý den, máte založenu petici na portal.gov.cz/e-petice/ ? Plně nahrazuje papírové petiční archy a naopak zabraňuje duplicitním podpisům. Děkuji, Jiří Šašek |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62026-05-01 06:18Oba s manželem nesouhlasíme aby se u nás v České republice konal sjezd Sudetoněmců v Brně!!!!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72026-05-06 14:33Meeting Brno de facto oslavuje zločiny SS. Doufám že ten sjezd bude narušen odpurci a že Sudeťáci odjedou znechuceni. Kéž slyší to, co nechtějí slyšet... Je třeba nahlas jim připomínat co tu jejich rodiče a prarodiče prováděli... Je třeba ukázat jim naše pohrdání al nenávist |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82026-05-07 06:18Názory a girlandy landsmanšaftu patří do historie, nikoliv do ulic Brna |
|
| |
![]() Anonymous |
#92026-05-07 14:54Pamatujte si ksichty těch prasat z Meeting Brno. Ti musí skončit jednou před soudem a dostat devastující tresty. Nesmí uniknout |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102026-05-11 07:01Jsem proti konáni sjezdu na našem uzemí. |
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
