Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu
Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu / Oznámení / Výzva k zásahu proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12026-04-19 15:37Souhlasím s obsahem dopisu a plně ho podporuji. Drzost vedení Sudetoněmeckého landsmanchaftu je obludná, stejně jako těch na České straně, kteří je údajně pozvali a organizují tuto záškodnickou akci vůči dekretům prezidenta Beneše !! Pokud se tento sjezd uskuteční, bude to pohrdáním a popliváním památky všech 360.000 zavražděných Čechů a Moravanů za II. světové války !! Konání sjezdu by mělo být zrušeno a organizátoři za českou stranu by měli být stíháni za podporu a propagaci fašismu !! Bez výjimky !! Jaroslav Souček |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22026-04-19 15:43Dopis je sepsán velice dobře a se vším musím souhlasit, nějaký sudeťácký sjezd v české republice potažmo v Brně se v žádném případě nesmí uskutečnit, určitě nejde o smíření, ale o prolomení Benešových dekretů a to se nemůže a nesmí stát Až se nám za svá zvērstva co tady napáchali veřejně omluví a zaplatí nàm reparace, tak možná dojde na dialog, jinak ať si svůj sněm dělají doma a ne v České republice |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2026-04-19 16:04- Date of removal: 2026-04-20
- Důvod odstranění: Nerelevantní.
![]() Anonymous |
#42026-04-19 16:33Zásadně nesouhlasím s konáním sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně ve dnech 22.-25.5. 2026. Tento akt vnímám jako pokus o zrušení Benešových dekretů a zásah do suverenity českého státu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52026-04-19 16:52Karel IV to uměl, proč bychom to neměli umět také (zahnat za hranice.Smiřovat se můžeme, až si splní reparace po II.svět.válce. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62026-04-19 17:24Souhlasím se sdělením, zkopírováno a mým jménem odesláno. Ladislav Šizling |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72026-04-19 17:24Zdravím Vás pane Krajíčku a připojuji se k petici. JInak jsem se ještě spojil s jednou známou, která by měla zaslat na Magistrát města Brna důraznou žádost o zaslání plných jmen zúčastněných zastupitelů, kteří hlasovali k tomuto bodu jednání a jak hlasovali. Považujeme to za velice nutné zvl. když budou v letošním roce krajské volby, aby lidé věděli jak se také mohou dívat na ty co je zastupují a tedy zda-li tito zástupci hlasovali v souladu s jejich názory a požadavky. Máme za to, aby se lidé dokázali domluvit, přišli k volbám a dali hlasy podle svého vlasteneckého srdce. Nevím jakou formou jste tuto petici poslal, ale klasická písemná forma by podle mne byla Nejlepší. Děkuji Vám za Vaši aktivitu. Ing. Bieronski, Brno. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82026-04-19 17:29Souhlasím s obsahem dopisu a doufám, že vláda toto setkání v naší republice zakáže. V bodech Sudeťáků je otevřeně napsáno, že usilují o zrušení Benešových dekretů. Obě světové války vyvolali Němci a toto je plíživý začátek nového možného konfliktu. Stále ještě mám Němci nezaplatili reparace z druhé světové války a opět zbrojí a jsou novým velkým nebezpečím. Jsou to všechno potomci nacistů a náš národ ví moc dobře čeho mohou být schopní. A kdo Sudetské Němce a jejich stranu vzniklou už za Konráda Heinleina podporuje, staví se na roveň nacistů ! Anna Navrátilová, Hlinsko. |
|
| |
![]() Anonymous |
#92026-04-19 18:16Odesláno :-) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102026-04-19 19:49Pan Babis take nekolikrat ukazal, jak nehaji zajmy lidí ČR. Jiz v toce 2015 podepsal bezpodminecnou podporu UA. V roce 2020 narizoval protiústavní opatreni a vakcinace u lzikovidu, kdyz zasekli rozpočet rekordnimi 400 MLD deficitu. U Lziukrajiny neudělal nic, abychom nepodporovalu nacizmus USA prostrednictvim UA. Ani dnes neděla nic na ochranu obcanů pri nebezpečné politice EÚ a tedy i ČR. Pochybuji, že on a jeho @, včetně SPD a Motoristů, jsou lidé hájici zajmy ČR. Natoz 11 tis. lidí, nasich podpisů, podepdaných pod peticí |
|
| |
![]() Anonymous |
#112026-04-19 20:17Od kovidu,nejsem voličem ANO,jinak s dopisem souhlasím.Z jedné strany nás budou okupovat Němci a z druhé Ukrajinci,krásné vyhlídky😡😡😡 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122026-04-19 20:40Něco takového se v České a dnes již i Slovenské Republice nesmí nikdy konat |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132026-04-19 23:22Souhlasím s tím, aby bylo konání sraz SDL soudně zakázáno! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142026-04-20 07:58Odesláno.
Naprosto nesouhlasím s konáním tohoto nacostického sjezdu, ale bohužel ve vládě a hradě sedí lidé, kteří plivají na památku padlých a paktují se s lidmi prokazatalně nacistické ideologie, tak jako kdysi jiní před II.WW. Divné je, že všichni to vědí, vidí a nic nedělají. Tato doba silně připomíná 30 léta. A je mi zle z toho, co za lidi sedí ve vládě (opozice) a jako hlava státu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152026-04-20 08:10Odesláno premiérovi |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162026-04-20 08:33Úžasný. Pravdivý. Jsou to fašisti. Děkuji za Vaši práci. František Zifčák, narozený 1970 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172026-04-20 08:39Dobrý den, 6.3. jsem zaslala podobnou výzvu členům vlády a premiérovi panu Babišovi. Do dnešního dne nemám odpověď. Neodpověděli mně ani předsedové poslaneckých výborů a senátu. V roce 2026 proběhne 11. ročník festivalu, který pořádá Meeting Brno s ústředním tématem „Kde domov můj?“. Jak výstižné. Na našem území se bude konat sjezd SL poprvé. Ačkoliv mají obce a města vlastní rozhodovací pravomoc, kontrolní dohled nad nimi má Ministerstvo vnitra. Ministerstvo pro místní rozvoj má na starosti regionální politiku, územní plánování, stavební řád a přidělování dotací na rozvoj obcí, zároveň dohlíží na zákonnost postupu samospráv. Ministerstvo financí skrze Finanční správu může kontrolovat, zda dotace nejsou skrytou formou financování politických aktivit, což je u kulturních a neziskových dotací nepřípustné. Není tedy pravdou, že vláda nemá páky na zastavení sjezdu. Zdenka Tkadlečková |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182026-04-20 12:12Připojují se Valenta Jan a Valentová Kateřina |
|
| |
![]() Anonymous |
#192026-04-20 12:28I tento zásah do povolení sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně patří k budoucnosti našeho národa, o kterou se pan premiér Babiš (jak tvrdí) stará. Měl by rázně zakročit a zakázat ho. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202026-04-20 12:33Skvěle👍, výborně napsáno. Podepisuji se pod každé slovo. Češi, kteří je sem zvou, jsou zrádci, měli by se stydět a ne si sedat k jednomu stolu. Hana Dušková |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212026-04-20 12:43Odesláno |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222026-04-20 16:23Souhlasím. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232026-04-20 20:36Plně souhlasíme s dopisem p. premiérovi A. Babišovi a věříme, že nám pomůže ten Sjezd Landsmannschaftu zrušit. Jana a Ivan Kolářovi |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#242026-04-21 21:11Zásadně nesouhlasím s konáním sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně ve dnech 22.-25.5. 2026. Tento akt vnímám jako pokus o zrušení Benešových dekretů a zásah do suverenity českého státu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252026-04-23 05:08Němci jsou rakovina Evropy. |
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
