Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu
Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu / Oznámení / Podpisy / Komentáře
![]() Anonymous |
#12026-04-09 14:56Ahoj , Gabriela Šindelářová |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22026-04-09 15:3314. dubna demonstrace v Brně proti sjezdu landsmanšaftu přímo na zasedání zastupitelstva města Brna. Sraz před radnicí Dominikánské náměstí 1 mezi 8.00 - 8.30 hod. Prosím přijďte nás podpořit, bojujeme i za Vás. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32026-04-09 15:49Souhlasím a podepisují |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42026-04-09 18:13Máte sice pravdu, ale mě se třebas nechtěl podpis uložit několikrát po sobě. Zadávala jsem svůj mail na seznam.cz a systém to vygeneroval jako spamovací mail, musela jsem kvůli tomu vytvořit úplně nový mail na gmail. a tam už to bylo v pohodě. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52026-04-10 05:19Marcela Marcinová Trmice 40004 CR |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62026-04-10 10:57Jsem to podepsal. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2026-04-11 19:56- Date of removal: 2026-04-11
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#82026-04-12 12:47Zdravím Vás, ano podepsal jsem a poslal/ sdílel. Ing. Aleš Bieronski, Brno. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92026-04-19 15:16Pokud se nemýlím, při tomto počtu petice může být projednána v Senátu sněmovny ČR? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102026-04-19 16:22Přidala bych ještě adresu přímo na premier@vlada.gov.cz Doufám, že napíšeme všichni |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112026-04-19 16:48To,co se děje,je velice nebezpečné pro ČR. Naši vládní představitelé by měli adekvátně jednat a nestrkat hlavu do písku. D.K. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122026-04-19 17:21Souhlasím se zněním této petice a podivuji se, že vláda byla doposud lhostejná s konáním Sudetoněmeckého sjezdu v Brně. Jako pozůstalá po mém otci, který byl vězněn 6 let v koncentračním táboře Sachsenhsusen Oranienburg nemohu již vzhledem k památce mého otce s tímto sjezdem v Brně souhlasit!!! Ćeská republika nebyla dosud odškodněna za zvěrstva páchaných německými fašisty a nacisty v 2 světové válce. Nepochopím jak si mohl Sudetoněmecký svaz vůbec dovolit myšlenku a přání udpořádat jejich sjezd v Brně!!!! Ing Marie Slavíčková |
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
