Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu
Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu / Oznámení / Petice proti sjezdu SNL / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12026-04-06 08:57Škoda že je nás tak málo je s podivem, že to zajímá tak málo lidí |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22026-04-06 09:01Zaplať Bůh, jež by jich bylo podstatně víc. Chládek Selmice |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32026-04-06 09:21Děkuji za informaci..👏👏👏 |
|
| |
![]() Anonymous |
#42026-04-06 09:37Pokud vláda nezabrání brněnským kolaborantům v pořádání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanchaftu, bude to na občanech !! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52026-04-06 10:03Dobrý den.. přeju (si) aspoň 10x tolik podpisů.. s pozdravem Korchová |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62026-04-06 10:09Repuliku ne Sudetakum |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72026-04-06 10:14Super super🇨🇿👍 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82026-04-06 10:22Sice pěkné číslo, ale zároveň ukazuje, jak málo lidí to zajímá. Přitom pro vlastence a pamětníky je to tak důležitá věc. Potomci německých nacistů se chtějí sejít s potomky nacistů v ČR. V Brně (Brünn), byla vždy velká německá komunita. Jasný důvod, proč zrovna Brno. Stojí za tím hejtman Jihomoravského kraje a primátorka Brna. Oba za opozici. Sjezd má financovat právě kraj a město. Zázemí poskytne, jak jinak, církev. Ta taky kolaborovala s kde kým, jen když z toho byly peníze. Pod souhlas s peticí se podepsala i řada "osobností" (právníci, politici...), kteří za komunismu byli aktivními STB udavači. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92026-04-06 10:25Super. Náckové zde místo nemají!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102026-04-06 10:37Je smutné, že nás je zatím pouze 11000.... Lidé absolutně nemají přehled, neznají historii. Je mi stydno, je to plivnutí do tváře všem obětem fašismu ,, bojovníkům za náš stát ať už na západní,nebo východní frontě. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112026-04-06 11:03Zatím petici podepsalo pouze 11 tisíc vlastenců. To znamená, že dalším 8,3 milionům voličů je jedno, že si němečtí neonacisté, potomci těch, kdo nás před 80ti lety chtěli jako národ vyhladit, u nás dělají, co se jim zlíbí. Co se stalo s tím kdysi hrdým českým národem? Hanba nám!!!😢 |
|
| |
![]() Anonymous |
#122026-04-06 11:29Dobrý den. Souhlasim s vaším komentářem který jste připojil k tomuto oznámení. Když jsem sepsal tuto petici věřil jsem v to že bude mnohem větší zájem a odpor proti konaní toho hanebného sjezdu. Lidi už zřejmě kapitulovali na nějaký odpor. Čekal jsem také větší odpor ze strany vlády. Ale nechci rezigovat a stale doufám ve změnu k lepšímu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132026-04-06 11:43Taky připojuji svůj hlas, nesouhlasím se setkaním lansmanšaftu na našem území |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142026-04-06 13:17Také nesouhlasím se sjezdem.Takovéto aktivity jsou nehoráznost a jejich podporovatelé by měli být potrestáni. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152026-04-06 13:29Chodíme na brněnský magistrát protestovat osobně, bylo nás zatím 40 a řady rostou. JJN |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162026-04-06 14:00Sdílela jsem to na FB ,tak snad ještě někdo přibyde. Nesouhlasím se sjezdem v Brně, vše směřuje proti naší zemi 😡 nesmíme se vzdát a bojovat za svojí zem😉 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172026-04-06 14:05Dobrý den ,děkuji za info, 👍 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182026-04-06 16:41Nechápu,proč je nás tak málo.Jen 11-ti tisícům obyvatel ČR je podepsáno pod touto peticí,jsem ze Šternberka,bývalé Sudety to byly,jen se pravdivé historie a důvod odsunu Němců mladá generace ve školách nedoví a ve sdělovacích prostředcích také ne.Žádné vyhnání ale odsun na základě rozhodnutí vítězných mocností 2.Světové války. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192026-04-06 18:37To je hrozné,ta lhostejnost. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202026-04-06 18:43Kdyby žili naši dědové,tak čaganem by přetáhli po hřbetě některé dnešní politiky |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212026-04-06 18:56souhlasím s peticí proti sjezdu SNL je to ostuda pro naši zem |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222026-04-06 21:02Moje maminka musela odejít-byla vyhnána z Karlových Varů. Je mi líto, že se k petici připojilo tak málo lidí. Přesto by měl jít na jejím základě požadavek na současnou vládu, aby konání sjezdu zabránila. Jeho konání v Brně není akt přátelství, ale provokace s cílem dosáhnout zrušení Benešových dekretů. Co by se v takovém případě dělo, si lidé žijící tzv. Sudetech nedovedou představit. Proč se landsmanšaft veřejné nevzdá majetkových nároků, které přenáší z jedné generace na druhou. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232026-04-07 07:36Hodně málo nás, proč??? To už nežije nikdo, kdo pamatuje 2. světovou válku, aby mladým vysvětlil, kolik lidí Němci tehdy vyvraždili? Stříleli a upalovali nejen dospělé muže, ale i starce, ale co bylo nejhorší zvěrstvo, stříleli do hlavy matky i jejich děti a házeli do ohně před očima těch ostatních, kteří stáli ve frontě na smrt !!!😢😢😢 Teď jim odpustíme, jakože se toho tase tak moc nestalo ??? Cože ??? Pamatuju dokumenty, kdy se Hitler proháněl v kabrioletu po Praze a po Brně a stovky tisíc Čechů a Moravanů mu mávali, hajlovali a tleskali. 😡 No a potomci těchto Němců a kolaborantů z Čech a Moravy se chtějí zase dávat dohromady, bratříčkovat a obnovit myšlenku velkoněmecké říše !!! 👎👎👎⚒️⚒️⚒️ Nikdy nesmíme dopustit !!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#242026-04-07 11:45Čekala jsem větší počet odpůrců fašismu. Lidé zapomínají na zvěrstva za 2. svět.války, co zde dělali němečtí a ukrajinští fašisté. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252026-04-10 16:12Ať si dělají sjezdy doma. V ČR nechceme fašisty. |
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
