Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu
Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu / Oznámení / Petr Bureš TV / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12026-03-14 16:00Postrádám stanovisko k této chystané obludně odporné události od našeho soudruha prezidenta. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22026-03-14 17:05Pan prezidentčík naopak podporuje kroky které vedou k prolomení Benešových dekretů. A jistě to dělá zcela nezištně |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32026-03-14 18:05Stanovisko nečekejte, č 1 a č 2. Obludnosti jsou jeho hobby. |
|
| |
![]() Anonymous |
#42026-03-14 18:58Němci jsou drzi jak opice. Jsme se s nima po válce neměli tak mazlit |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52026-03-17 21:18Nepřeji si aby se v naší zemi scházeli sudetaci a vmesovani se jakýmkoliv způsobem do dění v naší zemi!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62026-03-17 21:23Nepřeji si aby se v naší zemi scházeli sudetaci a vmesovani se jakýmkoliv způsobem do dění v naší zemi!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72026-04-06 10:42Je to nehoráznost. Připustit, aby se u nás scházeli sudeťáci mi přijde jako vlastizrada. Pokud by se jim podařilo prolomit Benešovy dekrety a začali si dělat nároky na majetek, o co jiného by jim mohlo jít, byla by to další katastrofu pro náš národ. Ať by chtěli zpět majetek nebo finanční úhradu. Stačí ten tunel z restitucí církvím. Tohle by bylo horší. Finančně i morálně. Nechápu, jak může být někdo tak naivní nebo hloupý a účastnit se na povolení něčeho takového. JG |
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
