Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu
Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu / Oznámení / Poděkování / Komentáře
![]() Anonymous |
#12026-03-13 18:33Plně s vámi souhlasím a musíme zabránit konání různých akcií této sudetoněmecké strany.Už toho bylo dost.Co by se asi stalo kdyby tuto akci svolali v poválečném období?Asi by to nebyla jen petice.To by si ani nedovolili náckové ani kviknout.Byli zalezli jak potkani.Uděláme vše,aby jsme tu svoloč vyhnali z naší země.S pozdravem Pokluda Jaromír. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22026-03-13 18:41Ano je to plíživá demontáž a zneschopnění účinnosti Benešových dekretů. Nedáme se !!! Všem novodobíým Emanuelům Moravcům navzdory 🦁🇨🇿 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32026-03-13 18:46Souhlasím a tuto snahu podporuji. Z vyprávění předků vím o situaci v pohraničí na Šumavě před druhou světovou válkou a v průběhu války. Češi se báli posílat děti do školy. Vystěhování bez náhrady. |
|
| |
![]() Anonymous |
#42026-03-13 22:12Moje babička bojovala v rámci svých možností proti nacistům s celou svojí rodinou, dodnes žije a proto stojím za vámi a nesouhlasím s tímto sněmem v Brně, to je prostě výsměch všem pametníkům, kteří ještě žijí. Dodnes je ve Svazu protifašistických bojovníků jmenuje se Božena Jurošková (roz. Baletková), je to neuvěřitelné co chtějí udělat s našimi dějinami
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52026-03-14 08:34Pane Krajíčku, děkuji ze srdce za Vaši práci a za zveřejnění stránek Vlastenecké klubovny. Přeji Vám pevné zdraví a všechno dobré. Zuzana Červenková |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62026-03-15 03:01Panu Krajíčkovi velký dík! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72026-04-20 08:06Opravdové díky za tuto petici. Pořádat tento sjezd v naší zemi je znevážení všech našich občanů, kteří za války umírali a trpěli. Kdo tvrdí, že neexituje kolektivní vina, ať se podívá na autentické filmy, jaké množství občanů Německa fanaticky hajlovalo a fandilo Hitlerovi. Jenom bych chtěla dodat, pokud to je ve Vašich možnostech, že by nebylo od věci nechat tuto petici podepisovat občanům přímo v ulicích. Spousta lidí již nemá možnost se k petici připojit cestou přes internet, Děkuji J.
|
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
