Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu
Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu / Oznámení / Vlastenecká klubovna / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12026-03-12 12:01FB jsem kvůli cenzuře opustil, tedy sorry. Rydrych |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22026-03-12 14:05Taktéž. |
|
| |
![]() Anonymous |
#32026-03-12 14:19Na Fízl book už taky více než rok nechodím, upřednostňuji TG |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42026-03-12 15:04Henlajnovi pohrobci zase vystrkují rohy a tomu se musí zabránit. Ta banda co je k nám zve jsou vlastizrádci a dle toho by se snimi mělo jednat. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52026-03-12 15:50Děkuji za informace. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62026-03-12 17:38Já bych se ráda přidala, ale už jsem bez fb. Podruhé zrušený a další profil si už dělat nebudu. Zase by za pár měsíců bylo po. Stejně mi všechno imrvére omezovali. Nikdo moje příspěvky neviděl, pokud si nenajel rovnou na můj profil. Ale info se ke mně dostávají od přátel a demonstrace v květnu se 100% účastnit budu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72026-03-12 17:58Jak se dostanu na facebookove stránky? |
|
| |
![]() Anonymous |
#82026-03-12 19:03Pořádání sjezdu bestii z Landsmannachaftu je urážkou obětí holocaustu a celé války. Ti, kdo umožnili házení živých miminek do kremačních pecí v Osvětimi chtějí nyní říct: je to dávno, sorry jako, Češi se chovali hůř.. .. a pořádat v Brně své odporné dýchánky. Grázlové z Meeting Brno chtějí na urážení obětí světové války vydělávát, to je opravdu hnus. Nemám nic proti zájmu vysídlenců o zem, kterou jejich předci zradili. Nevadi ani lokální přeshraniční českoněmecké projekty a setkávání s nejakou touhou obrousit hrany, ale sjezd organizace zastřešující i ty opravdové Henleinovce a další teroristy, která donedávna požadovala majetky je prostě nepřípustná Poláci by se takto urážet od skopcaku sotva nechali |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92026-03-12 20:23Vyrostla jsem v bývalých sudetech,proto vím ,o co Nemcům jde.S jejich sjezdem u nás absolutně nesouhladím |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102026-04-09 17:06Vyjádřit by se měli především zástupci Brna, nebo jim stačí jidášský groš? |
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
