Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu
Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu / Oznámení / Demonstrace / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12026-03-11 12:17Držim palce z lazni Třeboň! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22026-03-11 12:26Zájem ČT asi nebude! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32026-03-11 12:30Landsmannschavt tady nechci |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42026-03-11 12:37Určitě se zúčastním !! Bude-li třeba, pojedu i do Brna !! Zveřejňujte jména organizátorů - zrádců našeho národa !! Sudeťáci musí být znovu odsunuti ve jménu těch našich spoluobčanů, kteří vinou jejich předků přišli o život !! Jaroslav Souček |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52026-03-11 12:38Počet podepsaných brzy dosáhne 10 tisíc petentů.Bude to dost a jistě ještě přibudou.Je třeba vysoká účast. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62026-03-11 12:49Určitě přijdu.. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72026-03-11 13:04Bohužel jsme s mužem oba v práci, v Domově mládeže, jinak bychom tam určitě byli. Aspoň tam budou z naší velké rodiny zástupci. A to přímo brňáci. 👍 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82026-03-11 13:09Dobrý den.Protestní akce by se měla současně konat i v Brně. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92026-03-11 13:20Bravo, velmi dobrá pràce |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102026-03-11 13:55Je potřeba konečně nestrkat hlavu do písku, ale otevřeně se postavit. Pokud to necháme projít bez povšimnutí, tak ztratíme svoji budoucnost. Zrušení Benešových dekretů by byl zánik našeho národa. Lidi probuďte se než bude pozdě ❤️🇨🇿🇸🇰 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112026-03-11 14:00Je to nehorázná akce! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122026-03-11 15:21My jsme v Brně u Desky vyhnaných Čechoslováků a mám tam mít projev. Tady je fronta. Čelíme strašnému nátlaku. JJN |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132026-03-11 15:24Demonstraci si mohou dělat doma, zde na ně nejsme zvědavý |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142026-03-11 15:35»Fialova vláda potichu a potají uznala v několika okresech ČR označených za bývalé ‚Sudety‘ němčinu za druhý úřední jazyk v ČR!« Proč, protože byla překročena hranice 10 % obyvatel německé národnosti. „Kdo si nepamatuje minulost, je odsouzen k jejímu opakování.“ — George Santayana |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152026-03-11 16:29Landsmanšaft tady nechceme! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162026-03-11 17:37Dobrý den, mne by zajímalo, zda se tím zabývala vláda či byl protest řešen kompetentními osobami, které by mohly vydat zákaz konání. Konkrétně jména, kdo byl osloven a jak se k dané akci vyjádřil. Děkuji za odpověď Jana Kuběnková. |
|
| |
![]() Anonymous |
#172026-03-16 17:10Tak to mě mrzí, že jsem se dříve nedostala k informaci. Jinak bych ráda na demonstraci do Prahy jela, i když mi je po 70tce. Musíme bojovat celý národ ve všech části naší země, protože se to týká všech i těch, co si myslí že o nic nejde. Ale jde a o hodně. !!!!! Nebude demonstrace na Ústecku? Tam by to mělo velký význam kvůli blízkosti bývalých Sudet. Luďka Šírová |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182026-03-16 17:16Tak to mě mrzí, že jsem se dříve nedostala k informaci. Jinak bych ráda na demonstraci do Prahy jela, i když mi je po 70tce. Musíme bojovat celý národ ve všech části naší země, protože se to týká všech i těch, co si myslí že o nic nejde. Ale jde a o hodně. !!!!! Nebude demonstrace na Ústecku? Tam by to mělo velký význam kvůli blízkosti bývalých Sudet. |
|
| |
![]() Anonymous |
#192026-04-06 17:29Z pohledu člověka (nikoli poslušného "ovčana") si kladu otázku: Komu to slouží a kam tyto srazy směřují? On nám nestačil symbolický "pochod smrti" spojený s historií nejen Brna? Nám nestačil Mnichov? Brno podobně jako Praha dosloví chrlí totální "neumětely", kteří bohužel zastávají a hlavně v předchozích 4 letech zastávali úřad vlády, který naší zemi doslova vtáhnul do současné i budoucí chudoby i potencionální občanské války, neřku-li 3 světové války. Pohrobci nacistů, kolaborantů i zpochybňovačů Benešových dekretů se snaží zlikvidovat to nejcennější, a to lidskou důstojnost, právo na sebeurčení a vlasteneckou konzervativní vizi společnosti založenou na pilířích slovanské republiky. Za mne a určitě nejsem sám, jednoznačně tyto nápady postavit mimo zákon jako propagaci nacismu (pomoc cizí moci) a organizátory postavit před řádný soud. I příprava je dle platného trestního práva trestná. No a případnou demonstraci exemplarně a demonstrativně rozprášit všemi dostupnými prostředky. |
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
