Stop šikanování Vlada!

Stop šikanování Vlada! / Oznámení / Změna / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-11-23 13:19

http://www.iprima.cz/kontakty

informace@iprima.cz

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-11-23 13:25

odstraňte Reginu ze hry udělala si z vily azylový dům,není hráčka .Všem zkazila hru a vaše sledovanost k vůli ní klesne po vyvolených.

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-11-23 13:28

Chování štábu Vv a ředitele Primy by mělo být patřičně prověřeno a s výsledkem kontroly obeznámena veřejnost.

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-11-23 13:28

Podepsala jsem a sdílím kde se dá. Adresu na Primu najdete určitě na netu a poslala bych to přímo řediteli.

Nepřihlášený uživatel

#5

2013-11-23 13:33

Šarko ty obludo stop sikane Vladka.

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-11-23 13:37

PROČ SE STÁLE NIC NEDĚJE? PROČ DÁL VĚZNÍ VLADKA?

Nepřihlášený uživatel

#7

2013-11-23 13:38

Dobrý den přejmenování petice je ok.

Nepřihlášený uživatel

#8

2013-11-23 13:46

MÁTE KONTAKT NA ŘEDITELSTVÍ? KAM NAPSAT, ABY TO SKONČILO.

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-11-23 13:47

Souhlasím s přejmenováním. Asi si štáb pamatuje, jak při hře na vězení, dal Vlado k Honzovi do malé ložnice Evu, jen aby tam nebyl sám - Vladovi to připadalo kruté a proto teď tenhle nesmyslný a bezdůvodný trest - je to hyenysmus od štábu a nevím kdo tam sedí, že má v sobě tolik zrůdnosti, ten člověk musí být hrozně nenávistný !
Tereza Bílková
Autor této petice

#10

2013-11-23 13:51

na primu jsem to posílala, ovšem kontakt na ředitelství se mi zatím sehnat nepodařilo :(

Nepřihlášený uživatel

#11

2013-11-23 13:55

Tiskový mluvčí FTV Prima
DAVID VANÍČEK
e-mail: david.vanicek@iprima.cz
tel.: +420 266 700 390
GSM: +420 602 167 179

Nepřihlášený uživatel

#12

2013-11-23 13:56

Snad ta petice něčemu pomůže...

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-23 13:58



Nepřihlášený uživatel

#14 Re:

2013-11-23 14:06

#1: -

zákon prý neuznává net.petici, ovšem štáb porušuje dle mě § 237, Regina se prořekla,že má za úkol vytáčet Vlada,jde o psychické násilí,i přihlížení je trestné.Navíc štáb sám píše - pošleme 4 další a už o nich mluví negativně,to stačí na další úmysl.


Nepřihlášený uživatel

#15

2013-11-23 14:13

VV je hra a soutěžící, který má bavit lidi musí být zavřený a Regina, která si do vily přišla vyprat,zakouřit si a vytáčet diváky je na kamerách?snad včera řekla, že odjíždí po duelu domů,tak proč se máme na ni dívat?

Nepřihlášený uživatel

#16

2013-11-23 14:22

Pročpak změna a přejmenování????? Je to šikana a tak by se to mělo nazývat pravým jménem!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#17

2013-11-23 14:24

Šikanování Vladka Dobrovodského se mi nelíbí a je to trestné,uvědomujete si to prosím!!!!!! Na tohle chování PRIMY si dřív diváky odcizíte než získáte.Jsem stálím divákem a tohle už přesahuje určité meze slušnosti.Bylo by na místě ho odškodnit i s omluvou !!!!!!
Bobo 40

#18 Re: Re:

2013-11-23 14:33

#14: - Re:

Tak se pojdme alespon dle lokalit domluvit na alespon castecnem os.setkani.ja-prraha 8, 9.


Nepřihlášený uživatel

#19

2013-11-23 14:35

ODESLÁNO DNES POLICII ČR-prosím českou policii jménem všech diváků tv prima,kteří už nesnesou dál přihlížet šikaně a psychickému teroru,který je páchán štábem, na soutěžícím v

vladu dobrovodském v soutěži vyvolení.prosím prověřte neúnosné praktiky tohoto štábu a zasáhněte.u obrazovek už kolabují i diváci,kteří už dál

nesnesou příkoří,které je na tomto soutěžícím pácháno.po ,psychyckých nátlacích štábu a soutěžící reginy holáskové se dožadoval dle smlouvy opuštění soutěže,štáb smlouvu porušil a soutěžícímu vladu dobrovodskému,odcho ze soutěže neumožnil,naopak dál na něho vytváří ještě silnější psychycký nátla,šikanu a ponižování.prosím zakročte.děkuji s pozdravem zimáková
VALI

#20 Re: Re:

2013-11-23 14:39

#14: - Re:

prosím českou policii jménem všech diváků tv
prima,kteří už nesnesou dál přihlížet šikaně a psychickému teroru,který je
páchán štábem, na soutěžícím v


vladu dobrovodském v soutěži vyvolení.prosím
prověřte neúnosné praktiky tohoto štábu a zasáhněte.u obrazovek už kolabují i
diváci,kteří už dál


nesnesou příkoří,které je na tomto soutěžícím
pácháno.po ,psychyckých nátlacích štábu a soutěžící reginy holáskové se
dožadoval dle smlouvy opuštění soutěže,štáb smlouvu porušil a soutěžícímu vladu
dobrovodskému,odcho ze soutěže neumožnil,naopak dál na něho vytváří ještě
silnější psychycký nátla,šikanu a ponižování.prosím zakročte.děkuji s pozdravem
zimáková


Nepřihlášený uživatel

#21

2013-11-23 15:01

Také jsem nesnesla pohled veřejné psychické týrání. Toto jsem odeslala na vedení Primy.

Dobrý den,
nikdy jsem nikam nepsala, ale co jsem viděla včera v nočním vysílání vaší reality show, nemohu nechat bez odezvy. Na VyVolené se dívají mé děti, mají své favority, účastní se hlasování. Informuji vás o mém rozhodnutí:

1. ZÁKAZ dětem sledovat reality show. V přímém přenosu zde probíhá šikana, psychické "mučení" a týrání jednotlivce ze strany pořadatelů!

Nadále zvažuji:

2. ZAKÁZAT sledování celé vaší televize, jelikož nemám jistotu v nezávadnosti vašich dalších pořadů. Nevím, co jste nadále schopni udělat pro zvýšení sledovanosti!
3. Podání STÍŽNOSTI k Radě pro rozhlasové a televizní vysílání.

Po poradě s právně vzdělanou osobou:

4. Podání TRESTNÍHO OZNÁMENÍ na realizační štáb za šikanu......

5. Podání TRESTNÍHO OZNÁMENÍ na poradce - psychologa. Domnívám se, že odvádí velice špatnou práci. Připuštění trestného činu šikany, týrání jednotlivce viz. výše.



Chápu, že je to reality show, ale co se děje ze strany realizačního týmu je ostudné, nemorální a nepřiměřené zasahování do hry. Jako instituce nemáte k takovému chování právo. Ukazujete tím, že takováto činnost je přípustná, možná a beztrestná v rámci hry. V žádném případě, byť ve hře, takováto věc přípustná není! Snažíme se toto dětem vštěpovat od útlého věku v rodině, ve školách....a vy? Čím chcete omluvit vaše chování? Zvýšenou sledovaností, finanční odměnou?


Bobo 40

#22 Re:

2013-11-23 15:15

#19: -

Skvela prace ! Klobouk dolu pred temi, kteri se rozhoupali/y.diky! Prosim informujte nas, zda bude odezva.


Nepřihlášený uživatel

#23

2013-11-23 15:15

Jsou to hajzlové!!!!!!A jsou ubozí jako ti všichni ubožáci závistiví co tam kdy soutěžily!!!!!!!!!!!!!!PRIMO FŮŮJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#24

2013-11-23 15:19

Tohle už není hra co s tím Vladem děláte....Za to se budete zodpovídat slavná PRIMO!!!!!!!!!!!!!!
Blanka

#25 Re:

2013-11-23 15:22

#21: -

Podepisuji se pod toto!!!!!!!!!!!!!!!! Blanka kuncová