Petice na podporu prezidentského kandidáta Tomia Okamury

Jakub Cvach

#26 Mrtvá demokracie

2012-11-24 02:05

Prosím, vraďte Okamuru mezi kandidáty. I když ho třeba nechcete volit, měla by být dána možnost kandidovat. Protože jen tak se může zalesknout alespoň kousek demokracie. Aby lidé měli z čeho vybrat a rozhodne většina. A né že se pro někoho nežádoucí kandidáti vyškrtnou kůli drobnosti.

Nepřihlášený uživatel

#27

2012-11-24 02:06

jsem rada,že petice vznila, doufám,že to pomůže...protože pokud Tomim Okamury zvítezí ,byl by to přínos pro naší budoucnost a stát...držím palce!!!
Nikol

#28 Okamura na hrad !!!

2012-11-24 02:06

Ať si celé ty jejich počty strčí někam. Mají se sebrat vypadnout a ne dělat ještě větší dusno. Opravdu lidi nemůžou vytáčet do nekonečna, jednou nám nervy rupnou a pak se pánové asi budou divit. Držím pěsti pane Okamuro.

Nepřihlášený uživatel

#29

2012-11-24 02:32

Víte, proč jsem tohle podepsala? Protože systém kontroly podpisů mne fakt "dorazil!" Tohle snad ani není možné! Kde je zdravý rozum? Já vím kde.... :-(
Jarmila

#30 Re:

2012-11-24 02:36

#20: Zeeland -

Přesně....bohužel!


Nepřihlášený uživatel

#31

2012-11-24 02:42

Go Tomi!!

Nepřihlášený uživatel

#32

2012-11-24 02:50

odpor
Zeeland

#33

2012-11-24 02:56

Reaguji na Nikol , že národu jednou rupnou nervy .
Třetí pražská defenestarce mě láká už delší dobu . Ministerstvy vnitra a financí bych začala .
Oni dobře vědí , proč mají z Okamury strach . Pravomoc prezidenta je u nás sice velmi omezená , ale přeci jen by mohl nebezpečně komplikovat schvalování všech sviňáren , kterými na nás naše drahá vláda žene na hranici chudoby a beznaděje .
Navíc si představte tu hrůzu , že by Tomio Okamura díky svým japonským kořenům zachovával kodex samurajské cti (slovo čest bych našim politikům doporučovala si najít ve slovníku) a skutečně dodržel , co slíbil . Při této představě se současné vládnoucí garnituře asi moc dobře nespí .

Irča

#34 Petice na podporu prezidentského kandidáta Tomia Okamury

2012-11-24 03:15

Myslím si, že v zákoně o registraci kandidátů nebylo zcela přesně stanoveno, jak má kontrola probíhat a ani výklad není zcela logický. Podporuji proto tuto petici i z toho důvodu, že k utvoření nové strany stačí pouhý jeden tisíc podpisů a představitelé takové strany mohou být v parlamentu repuliky a dokonce i ve vládě. Proč tedy na podporu kandidáta na prezidenta nepřijmout nižší hranici a ať si občané v prvním kole volby sami zvolí, kdo půjde dál, do druhého kola volby.

Nemohu se ubránit dojmu, že byli objeveny chyby v seznamech a vyřazeni právě u těch kandidátů, kteří mohli výsledkem prvního kola pěkně zamávat. Jak se říká, žádná náhoda (ani náhodně vybraných 8500 podpisů) není náhodná.

Moc bych si přála, aby se pod touto peticí objevilo víc jak 50 tisíc, a to zcela spolehlivě, ověřitelných podpisů.

Nepřihlášený uživatel

#35

2012-11-24 03:17

bojí se o svá koryta, protože vědí, že by je tam postavil do latě
Shady

#36

2012-11-24 03:18

Zase je vidět, že se někomu do krámu nehodí poctivý a slušný člověk. Tomi nevzdávej to!!!
karlos

#37

2012-11-24 04:13

Dobry den Tomio chci vas timto podporit v kandidature na prezidenta ale kdyby nahodou to nevyslo tak bych byl pro uvest na zcenu novou volebni stranu a byl bych hrdy byt ucastnikem ci clenem teto strany tady mate muj emeil karelsp@atlas.cz rad se k vam pridam a myslym ze nebudu sam dekuji a drzim palce sem pro vas a budu vas volit
Ota

#38

2012-11-24 04:43

Nevěřím, že by chybovost byla tak vysoká, myslím si, že prověřování podpisů bylo provedeno špatně, možná na zakázku špatně. Když jsem viděl v televizi projev zástupce MVČR, který svým vyjadřováním ukazoval, že má značné problémy s výkladem či citací zákona, jen mne to v tom utvrdilo. Tomio by se měl rozhodně bránit! Má mou podporu. Ano, mají z Tomia strach!
Pepa

#39 Budete všichni minimálně zklamaní

2012-11-24 05:28

Chápu vaše znechucení ze současné politiky ale bohužel pan Okamura není východisko. Proč? Protože o žádné všeobecné blaho nestojí. Je to bezpáteřní populista, lhář a křivák bez morálky s autoritativními rysy a tudíž velmi nebezpečný. Jde mu jen o osobní prospěch a moc. Je to tvrdé ale píšu to sem protože ho znám. To čím vás oblažuje jsou kecy pro voliče. Virtuální realita. Ukázalo se to krásně když se z podnikatele najednou proměnil na komunarda, když zjistil že by mu to mohlo přinést hlasy. To vám opravdu nedochází? Slíbí komukoliv cokoliv a pak ho odkopne. Lidi, používejte mozek. I za podpisy platil a díky tomu byl vyřazen. Ale uznávám že to co předvedlo ministerstvo s tím výpočtovým vzorcem, to je síla. Za to by měli někoho vyrazit. Pana Okamuru může uklidnit to že by stejně neprošel ani podle správného vypočtu. Měl začít sbírat podpisy dříve.

Nepřihlášený uživatel

#40 Re: Re: Držíme pěsti

2012-11-24 06:21

#19: Akacia - Re: Držíme pěsti

Taky souhlasím, to jsem přesně věděla, že Vás tam nebudou chtít, doufám, že to vyjde, jinak k volbám taky nepůjdu....

 

beranka

#41 Demokracie po česku

2012-11-24 06:34

To je tragedie, co se děje v této zemi. Tomio bojujte. Jsme s Vámi.

Nepřihlášený uživatel

#42 Tato osobnost se jim nehodí do krám..

2012-11-24 07:49

Pane Okamuro, nedejte se.......poslat trotly,aby se špatně podepsali je jedoduchá a účinná strategie protivníka....

Občan ČR

#43 Demokracie

2012-11-24 07:55

V roce 1989 jsme pro sebe i pro své děti bojovali za demokracii. Je nejvyšší čas, aby se o demokracii v tomto státě nejen pouze mluvilo, ale aby tady demokracie už skutečně byla! Jako občan ČR jsem pro vrácení všech kandidátů do prezidentských voleb, nechť rozhodne hlas lidu! Kdo čestný je, nemá se čeho bát .-) !

Jana

#44

2012-11-24 08:03

Přidávám se, ať již pan Okamura mluví upřímně a chce své sliby splnit nebo je jen populista, ale to,co předvádí "počitatelé hlasů", to je teda síla. Mám obavu, že cílem je, aby zůstali jen ti kandidáti, kteří se někomu hodí.
Květinka

#45

2012-11-24 08:22

Ano chci, Protože tento člověk by tu udělal pořádek ,a toho se oni bojí
proto ho odstranili,stojím za panem, Tomio Okamuru aby byl prezidentem
protože co se tu děje už je nemyslitelný,,,, včera jsem byla v krámě
Lídl a tesco říkalo se že se budou zvyšovat daně snad až příští rok a
bum ho ,,,jak je možné že se už vše zase zdražilo!  a  už měli vše
zvýšené ale ne jen tyto krámy ale všechny, přitom šel benzín dolu ! tak
že tady si každý dělá co chce a když jsem chtěla koupit něco vnoučatům
šel pomě mráz skončila jsem stím že jsem nekoupila nic hrozný
!!!!!!!!!!!!!!! A co se týče léků, zdravotnictví,prostě  hrozný ..............všeho zničili  už nemají s
čeho brát tak ničí lidi,no kde to vzít než na nás lidech? Lidi jsou bez
práce jsou na ulicích a proč protože se prodávají baráky lidem nad
hlavou  páchají sebevraždy maminky co dělají s dětmi diť  to nebylo
zabijí vraždí důchodce ,pro každou korunu no kde to jsme .Nadávají na Komunizmus ,pokud to dostanou hajzlové tak ano tak to ničí ale naši předkové , můj táta tam byl také taxikář a byl poctiví k lidem neokrádal je dřel ale peníze vydělal! a tchán zakládali , tuto stranu a vážili si toho a nekradli .nerozkrádali tuto zem ,co nám zůstalo ,zničili naše fabriky lidi jsou bez práce rodiny dřou bídu tak v čom tento stát je lepší proboha zamyslete se lidičky už nad tím !!!! Vždyť dojde i na vás na lidech co jste proti tomu ? Nebo co jste bohatý  také na vás dojde a hlavně si ničeho nevážíte i někteří i rodiny si neváží rozvádí se tohle bylo minimálně !!!!!!!!!!!!!!

Moňula

#46 Re:

2012-11-24 08:32

Přesně tak! Pan Okamura by tam udělal čistku a oni se ho bojí tak ho chcou vyštvat!

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-24 08:33


Marťák

#48 Re: Re: Držíme pěsti

2012-11-24 08:37

#19: Akacia - Re: Držíme pěsti

Chyba, volit se jít musí. Volba kohokoli jiného než Fišera,bo Zemana bude snad menší zlo...


Nepřihlášený uživatel

#49

2012-11-24 08:40

podporuju Tomiu, nechci žádného jiného !!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#50

2012-11-24 08:46

lidi se bojí nových myšlenek