Za změnu „ZÁKONŮ PRO KOČKU“

Kontaktujte autora petice

Podpisové archy

2024-04-01 18:01:26

Milí kolegové v petici, v sobotu a neděli jsem "dorážela" archy, které mi přišly neúplné a povedlo se jich dokončit 11, celkem 49 podpisů.Jdeme do finále. Ode dneška máme přesně 43 dnů na sbírání podpisů jako o život.Současný stav je fyzických 3701 podpisů. V příštím týdnů ještě čekám 2-3 obálky od těch, kteří se ozvali a jinak nevím, 22 lidí vůbec nereagovalo, takže na ně se prostě spoléhat nelze.Já jedu dál a nevzádávám to. V neděli jsem získala další sběrný útulek a to je asi nejlepší místo, kde se dají podpisy sbírat.V dubnu nás čekají 2 výstavy, kde budeme mít nějaké zastoupení , ale že bychom naráz získali tisíce hlasů, na to nemáme pokrytí lidmi. :-(9.4. proběhne schůzka s jedním poslancem TOP 09 a následně bych ráda promluvila ještě s jedním ze stejném strany. Připravím podklady a budu se snažit ho přesvědčit, že lidé na internetu dali také najevo svou vůli. (Je tam spousta komentářů, ze kterých vyberu jako reprezentační vzorek).Děkuji všem, kdo podpisy poslali a sbírají dále.Zaberme prosím, všichni, už to nebude dlouho trvat a pak budou třeba jiné věci, které už neponesete na svých bedrech, ale budu vás informovat.Poslední termín k odeslání podpisových archů bude 15.5., abych je měla 17.5. v ruce.Pak budu vše kopírovat do dvou krabic (Senát, PS), přepočítávat, přidám vyjádření všech spolků, které ho poslaly, studii z roku 2019, výsledky dotazníku a další věci, které teď ani v hlavě nemám.Ještě jednou děkuji všem sběračům a pokud ještě někdo máte možnost sebrat podpisy i jen v rodině a mezi kolegy, udělejte to, prosím, archy vám ráda pošlu k vytištění.K.D. josefkazhajovny@centrum.cz


 

Kamila Dvořáková

Dobré zprávy?

2023-11-30 15:40:15

Dnes je to přesně měsíc, co běží petice Za změnu zákonů pro kočku.

Děkuji, všem, kdo se zapojili, podepsali a poslali svým známým a kamarádům.

Prozatímní výsledek  8770 podpisů a zatím neznámé číslo dalších na podpisových arších nám dává naději na jednání s petičním výborem Poslanecké sněmovny.

Jednáme s Jiřím Pospíšilem a vypadá to dobře.

Máme podporu senátora Voseckého, ministra Válka a jednáme o schůzce se senátorem Hilšerem.

Jdeme do dalšího měsíce, pojďte s námi.

Oslovte, prosím, rodiny, kamarády, kočky mají jen nás.

Všem děkujeme za podporu!

Tým autorů petice a dalších spolupracovníků.


Kamila DvořákováSdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...