Otevřený dopis kardinálovi Dukovi a arcibiskupovi Graubnerovi ohledně voleb

Kontaktujte autora petice

Námitky a odpovědi:

2023-01-19 17:01:00

Námitka:
Pavle a Jaromire, vy kapitulanti dva, svoji vlast byste nebranili? A když ano, proč chcete, aby se Ukrajina vzdala svého území? Československo se taky vzdalo Sudet výměnou za mir a víme jak to dopadlo…

Odpověď:
Ano, víme jak to dopadlo. Mnichovská dohoda byla prohlášena za nulitní – neexistující a to podepsalo Německo i ČSR, se souhlasem velmocí. A nebylo to hned, předcházelo tomu mnoho dlouhých vyjednávání.

  Není to jejich území, žije tam ruská většina, která vyhlásila svrchovanost Luhanské a Doněcké republiky v souladu s právem na sebeurčení podle Charty OSN, a pak požádala o připojení k Rusku.
  A není to naše válka, ale NATO proti Rusku.  Afgánistán, Irák, Libyi, a bombardování Srbska, netřeba připomínat

Námitka: 
  Jste užiteční idioti pracující pro Putina.

Odpověď:  Pracujeme pro naše vnuky a válečným idiotům je nedáme. Nebudou potravou pro děla a nevlezou do pojízdných rakví, což jsou tanky a obrněné transportéry, které nemají žádnou ochranu před raketami.

  Přitom neustále vidíme snahy o eskalaci konfliktu, Zelenskyj už požádal o preventivní jaderné údery proti Rusku. A slovo "Mír" bez přívlastků už od nich neslyšíme.


Ing. Pavel Dudr, Jaromír Němec

Námitky a odpovědi:

2023-01-19 14:42:59

Námitka:
  Bible ale v mnoha případech říká, že je potřeba vzepřít se zlému, hledat a podporovat právo a spravedlnost, zastat se napadených a utištěných. A v tom je to vždy o správném výběru strany. Obvykle válku nechce nikdo, kromě agresora, který se pro ni rozhodl. Ten současný se ale raději schovává za speciální operaci, aby neurazil...
Odpověď:
Ta válka nezačala 24.2.2022, ale v roce 2014 střelbou do lidí na Majdanu, kde zemřelo 108 lidí, upálením zaživa nebo udušením kouřem 48 lidí v Domě odborů v Oděse a svržením demokraticky zvoleného prezidenta Janukoviče, tedy zločiny, které nikdo nevyšetřoval.
  Potom vyhlásily nezávislost Luhanská a Doněcká republika, v souladu s právem na sebeurčení podle Charty OSN. Později pak požádaly Rusko o pomoc...

 Kdo chce však mír, viníky nehledá, viz H. Kissinger, Elon Musk, Davd Bohbot,  atd. Ale NATO mír nechce, až do posledního Ukrajince bude bojovat, pak mají nastoupit  Poláci a Češi.


Ing. Pavel Dudr, Jaromír NěmecSdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...