Petice za okamžité řešení krizové bezpečnostní situace ve městě Plzeň

Kontaktujte autora petice

Uzavření petice

2019-01-27 20:35:18

Dobrý vecer,

Petice je tímto dnem oficiálně uzavřena a nebude již tedy možné ji podepisovat. Rád bych tímto poděkoval všem, kteří  jí podepsali, sdíleli či jakkoliv jinak aktivně podporovali. Doufám, že jsme tímto přispěli k větší všeobecné informovanosti o této problematice a především také k tomu, aby zde byla vůle hledat řešení. Ještě jednou tedy děkuji. Přeji hezký zbytek víkendu. 

Vojtěch Kadlec 


Vojtěch Kadlec

Petiční místo

2018-12-11 19:04:59

Petice má v této chvíli 2000 podpisů a já bych vám tímto rád poděkoval za podporu naší věci. Dále se množí dotazy na podpisové archy a proto bych se rád zeptal, zda by byl někdo ochotný poskytnout přístup pro veřejnost a udělat např. ze svého obchodu petiční místo, kde by byla petice dostupná. Děkuji. 


Vojtěch Kadlec

Podpisové archy

2018-12-01 22:54:33

Dobrý večer, 
pokud by se někdo chtěl aktivně podílet na podpoře této petice, níže je přiložen odkaz na PDF soubor, jehož obsahem je petice samotná a podpisové archy. K dnešnímu dni tuto petici podpořilo 461 podepisovatelů a já jím samozřejmě velice děkuji. Přesto doufám, že toto nebude konečné číslo a bude o naší iniciativě stále více vědět a slyšet.

https://uloz.to/!LtECnOfAoGJT/petice-za-okamzite-reseni-bezpecnostni-krizove-situace-ve-meste-plzen-pdf


Vojtěch Kadlec

Úprava petice

2018-11-13 20:23:27

Dobrý den,

jakožto podepisovatele "Petice za okamžité řešení krizové bezpečnostní situace ve městě Plzeň", bych vás rád informoval o obsahové změně této petice. A to konkrétně doplnění specifických bodů, které by mohly být reálně myslitelné v rámci dikce samosprávy města Plzně. Pokud stále souhlasíte se zněním petice, děkuji za podporu, v případě opaku mne kontaktujte abych smazal váš podpis. Ještě bych také poprosil ty z vás, kteří nepotvrdili podpis v emailu abyste si případně zkontrolovali spam a nevyžádanou poštu, a podpis dodatečně potvrdili. Děkuji. 
 
 
 
 

Mgr. Vojtěch KadlecSdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...