CESKÁ PROTI SLOUCENÍ

Kontaktujte autora petice

Poděkování

2011-06-01 11:46:55

Děkujeme všem příznivcům, studentům i politickým činitelům, prostě vám všem, kterým není lhostejný osud našeho gymnázia, za vaši účast a podporu.

Přestože se to nemusí na první pohled zdát, neb dle závěrů zastupitelstva proběhne sloučení našeho gymnázia s GONem,  podařilo se nám dosáhnout výrazného úspěchu- tedy stažení dodatku, podle kterého by se na našem gymnáziu mělo od příštího roku zcela zrušit osmileté gymnázium!

Podle potvrzení pana hejtmana Zimoly, po dnešním hlasování zastupitelstva, sice ke sloučení dojde, ale osmileté gymnázium, které je příslibem kvality,  zůstane v České zachováno. To znamená, že i v příštím roce budeme nabírat a otevírat další třídu osmiletého gymnázia. Vaše podpora a hlasy nám otevřely prostor k dalšímu jednání o fungování naší školy v budoucnosti, jak  bylo osobně přislíbeno hejtmanem Zimolou.

S nadějí a očekáváním vstupujeme do dalšího kola vyjednávání s hejtmanem jihočeského kraje a dalšími politickými subjekty kraje. Držte nám palce, potřebujeme vaši podporu i nadále. Sledujte prosím i nadále naše webové stránky. Aktuality budeme pravidelně uveřejňovat.

 

Děkujeme.

Petiční výbor


Gymnázium, Česká 64Sdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.