UXA spol. s.r.o. - Petice proti negativnímu působení UXA na svoje okolí

Petice proti UXA spol. s.r.o.

 

My níže podepsaní tímto podáváme stížnost představitelům města BRNA na společnost UXA spol. s r.o. se sídlem Plotní 546/45, Komárov, 602 00 Brno, IČ 44013353.

Tato společnost svojí bezohlednou činností ruší celé své okolí a to hlavně během nočního klidu a brzkých ranních hodin. Tento hluk se dá srovnat s těžkými stavebními pracemi, které ruší celé prostředí, rodiče a jejich malé děti, které se budí několikrát během noci. Věřím, že obyvatelé Komárova by na tomto místě raději viděli park, než 135 let starou slévárnu. To dokazují také data, která ukazují, že Zvonařka je jednou z nejznečištěnějších oblastí. Zápach a černý prach, který slévárna produkuje má jistě neblahý vliv nejen na životní prostředí, ale také na život samotných obyvatel.  

Město BRNO investovalo nemalé peníze na revitalizaci této oblasti, avšak tato slévárna je černou skvrnou v jinak pěkném prostředí.

Proto tímto žádáme zvolené představitele města Brna, aby provedli řádné šetření a udělili příslušná protihluková opatření k nápravě či samotné odstranění tohoto komplexu z centra města BRNA.  

S pozdravem,

Martin Dráždil

Kovářská 16

BRNO 


Martin Dráždil    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Martin Dráždil svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...