LIDE proti LIDEM ve vlade

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno LIDE proti LIDEM ve vlade

JV

#26 Dekuji za podporu

2012-06-01 10:41

Velice dekuji za vase podpisy, pozoruji, ze zdaleka nejsem sam, koho toto jednani nadzvedlo ze zidle. Ano souhlasim, ze toto neni zakonna petice, nicmene pokud to zde vyvola obrovskou diskusi, je to jedine dobre. Az bude dostatek hlasu, pokusim se udelat trochu medialni humbuk... To co politici predvadeji je uz do nebe volajici!!! Je opet na case jim trochu jejich jednani osladit.

Nepřihlášený uživatel

#27

2012-06-01 10:46

Peake a KRADEM (LIDEM) je nikým nevolená pastrana, která nemá v PS být. Peake dokončila puč, který se Kočí a Škárkovi nepovedl. LIDEM lživě tvrdí, že budou prosazovat původní program VV. Tak atˇ prosadí odvolatelnost politiků, co neplní své předvolební sliby, a pak jdou příkladem - tj. Peake a všichni z LIDEM, Kočí a Škárka okamžitě odejdou z politického života a vzdají se poslaneckého mandátu.
don

#28

2012-06-01 11:07

v zemi kde si mocní myslí,že národ je jen shluk tupců to nemůže dobře dopadnout.Oknem se nám vrací způsob vládnutí padesátých let a část národa tomu ještě tleská.Až pochopí co se děje,budeme už jen národ otroků.

Nepřihlášený uživatel

#29

2012-06-01 11:40

Tito přeběhlíci ať složí poslanecký mandát, pak si založí svoji stranu kterou nechají projít volbami a teprve, pokud u voličů uspějí mají právo o něčem rozhodovat !! Za současné situace nemají v parlamentu a již vůbec ne ve vládě co dělat!

Nepřihlášený uživatel

#30

2012-06-01 11:56

TOHLE SESKUPENÍ- POL. STRANA NEMÁ ŽÁDNÝ MANDÁT OD VOLIČŮ BÝT VŮBEC V POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ , NATOŽ VE VLÁDĚ.NAVÍC JEŠTĚ KDYŽ TO JSOU LIDÉ KTEŘÍ PODEPSALI KODEX JINÉ STRANY O TOM ŽE JI NESMÍ ZMĚNIT ATD. TA JEJICH VŮDKYNĚ PIČ...TEN KODEX DOKONCE VYMYSLELA...TAK JE PRO MNE NAPROSTO NEDŮVĚRYHODNÁ ZROVNA TAK TI S NÍ, JENOM KORYTÁŘI A REKTÁLNÍ ALPINISTÉ.

Nepřihlášený uživatel

#31

2012-06-01 12:09

Mandát kterých voličů tito přeběhlíci vlastně mají!

Nepřihlášený uživatel

#32

2012-06-01 12:24

Je jasné, že vtomto státě je dodržování práva až na solením místě. Samo rozděkení jakésy strany VV na dne
/VV- LIDEM) je svérázný výklad vládnoucí garnytury potivivaný udržením se ve vládě co to jenomjde. Každí výplata je dobrá. Ty tanečky teť kolem Rátha,( kradl - je hazl aťpiká) ale před ním by taměli být již delšé dobu pánové Topolánci, Šnajdři, Vonrdové, Urbané, Drobilové, Hegrovéé, Kočí - Dvořák - DP, Bem, Drábek ........................... Tako čem se tady bavíme. Voby se blíží lokty se špčatějí.

Nepřihlášený uživatel

#33

2012-06-01 12:59

Nejlepší by bylo tuto petici následně předělat na písemnou, aby měla mnohem větší váhu.
Jan Větrovský
Autor této petice

#34 Re:

2012-06-01 13:44

#33: -

Samozrejme, nicmene me osobne v prvni fazi zajima, jak moc velka odezva bude. V pripade, ze se nasbira obrovske mnozstvi hlasu, pak se do pisemne petice mile rad pustim. Navic zde muzeme spolecnou silou vse zkoordinovat v ramci obci. Tuto petici jsem zalozil z jednoho prosteho duvodu: Jsem prosty obcan a uz mi opravdu dosla trpelivost !!! Je na case se pokusit o obcansky odpor. Takto to uz opravdu dale nejde!!!

Jan Větrovský
Autor této petice

#35 Re:

2012-06-01 13:53

#32: -

souhlasim, k tomu neni moc co dodat !!!


Nepřihlášený uživatel

#36

2012-06-01 14:14

Doufám, že petice proti polit.straně Lidem ve vládě bude mít brzy přes 2tisíce hlasů a že bude předána karolíně Peak za účasti České televize a novinářů,že tato zpráva půjde do světa! Jana Václavíková

Nepřihlášený uživatel

#37

2012-06-01 14:20

Naprosto souhlasím s většinou komentářů k této petici. imr.
Jan Větrovský
Autor této petice

#38 Re:

2012-06-01 14:24

#36: -

Dekuji za podporu, presne to je cilem !!! V okamziku, kdy bude mit petice "i kdyz pouze elektronicka" dostatek podpisu, hodlam vse zmedializovat a posunout to na vyssi uroven... Uz me zkratka prestalo bavit se jen divat na ten "bordel" co tu je.. Omlouvam se za takto silna slova, ale uz se to ani bohuzel neda jinak nazvat.


Nepřihlášený uživatel

#39

2012-06-01 14:24

http://www.blisty.cz/art/54577.html zde se dočtete pánové, že místo kapitalismu zde může být společnost zorganizována jinak, bez nezaměstnaných, práce by byla pro všechny...prvky přímé demokracie jsou nutné,senát je zbytečný, krajské úřady také,...tím se ušetří velmi mnoho, protože přerozdělováním nám mizí peníze...Jana Václavíková

Nepřihlášený uživatel

#40

2012-06-01 16:45

já se ptám politiků na každou ,,blbost"
- Vaše zpráva pro politiky ---
Předmět: Osobní dotaz
Vážený pane,
vysvětlíte mi, prosím, proč doposud přístupná Ústava ČR umožňující lidem orientaci v ústavních zákonech bez jakýchkoliv poplatků, má nyní možnost shlédnout dodatky, změny a zrušení těchto zákonů pouze za poplatek?
Proč jsou pro občana České republiky nyní nepřístupné a zpoplatněné změny v zákonech Ústavy ČR? Vždyť na to by měl mít ze zákona právo, má-li si jimi řídit (neznalost zákona neomlouvá...)
Děkuji za odpověď a vysvětlení a přeji příjemný den
Renata Hašková
Domnívám se totiž, že zákony s přílepky nejsou pro veřejnost, která by na vrátka do tunelu upozornila včas
Ren

#41 Re: Protiústavně už vládla i ta předešlá

2012-06-01 16:56

#6: -

vím, co se při volbách dělalo s nedoplněnými lístky .... a kolik hlasů se koupilo v Praze i v krajích - to nebyly volby, ale kupčení s lidskými osudy.


Nepřihlášený uživatel

#42

2012-06-01 17:08

Opravdu mě dokáže napružit, že v tomto státě je možné naprosto všechno. Kolik krabic s vínem se bude do té vlády pořád cpát, než to začne někdo OPRAVDU řešit?
Jan Větrovský
Autor této petice

#43 Re:

2012-06-01 17:12

#42: -

No podle naseho schodku rozpoctu, maji tech krabic po sklepech asi jeste docela dost... :(


Nepřihlášený uživatel

#44

2012-06-01 17:26

Souhlasím s peticí, jen bych ráda upozornila, že TOPO9 byla také ve sněmovně a lidé v ní byli zvoleni za jiné strany.Přesto si založili zcela novou stranu. Proto souhlasím se SUVERENITOU SBB, která chce aby poslanec, který byl zvolen za určitou stranu mohl odejít,ale i z parlamentu a být nahrazen jiným poslancem. Poslanec, který neplní stanovy a sliby,ke kterým se strana zavázala,nemá v poslanecké sněmovně co dělat.
Jan Větrovský
Autor této petice

#45 Re:

2012-06-01 17:33

#44: -

Ano, ta situace s Top09 mou osobu tehdy take nadzvedla, to jsem ovsem netusil, ze se vse bude opakovat znovu a jeste ve vetsim meritku..


Nepřihlášený uživatel

#46

2012-06-01 21:24

Nepřehledné a plné nesmyslných reklam. Navíc nevím co po mě chcete, když jsem už jednou podepsal.

Nepřihlášený uživatel

#47

2012-06-02 08:42

"Lidem" tam opravdu nemají být, volby nám ukážou kde je jejich místo.....

Nepřihlášený uživatel

#48

2012-06-02 11:45

Je jasné ,že paní Peake snad si ani to oslovení nezaslouží protože to je hyena,která je dnes již známou politickou turistkou je jasně proti lidem této země jeednoznačně kope za lháře,zloděje a mafiány. Jisté je,že sama neodejde,ale jisté je také to,že její kariera skončí v roce nejpozdějí 2014 jestli do té doby táto zmije nepřestoupí jinám.

Nepřihlášený uživatel

#49

2012-06-02 15:22

Peake byla autorkou morálního kodexu,kde se pravilo že při odchodu ze strany VV se tento bývalý člen VV zřekne poslaneckého mandátu...Jak je vidět,když se dotklo samé autorky,tak se tím sama neřídí.Ostaní rovněž ne.Z toho soudím,že čest a pravda jim nic neříká...

Nepřihlášený uživatel

#50

2012-06-03 22:19

Od legální strany VV odpadla skupina vedena paní Peake.Je to frakce,která bude prosazovat volební program,anebo přisluhovat ODS aTOP,aby se vyhnuli předčasným volbám?VV se musí stabilizovat a zbavit se všech odpadlíků.Myslím si,že ještě není nic ztraceno.Záleží na novém vedení strany,jak uchopí příležitost znovu získat důvěru voličů.po průšvizích v ČSSDa ODS by to zase nemuselo při šikovně vedené kampani zase takový problém.