Pan prezident Zeman nemůže odvolat Sobotku, ale MY ano!

Protože premiér Sobotka je jen a pouze náš zaměstnanec. Náš špatný zaměstnanec. Náš námi bohužel dobře placený zaměstnanec. Pravděpodobně i Bakalou placený "náš" zaměstnanec a to opět dobře a opět z našeho.

 

Spojme konečně síly jen v jedné petici a podepište se, pokud souhlasíte s propuštěním pana Sobotky ze zaměstnání.

 

My, níže podepsaní, dáváme tímto výpověď panu premiérovi Sobotkovi s okamžitou platností pro soustavné a hrubé porušování pracovní kázně a pracovních povinností - mj. ale zdaleka nejen v souvislosti s příjmáním nelegálních migrantů v rozporu se zákony ČR a EU. Ani porušování zákonů i ostatními členy EU nemůže být omluvou pro takové chování českého premiéra

a dále

v souvislosti s tím, že smlouvy uzavřené za jeho působení ve veřejných funkcích umožnily, aby Bakala, sponzor ODS a TOP09, se dostal k velkým majetkům a to v rozporu s dobrými mravy, jak sám Sobotka přiznal.


Petr Mlčoch    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Petr Mlčoch, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici budeme inzerovat 3000 lidem, kteří si prohlížejí jiné petice na naší stránce, ale ještě si neprohlédli tuto.