Založení nové politické České alternativní strany - ČAS

CAS_logo_modre_trim_w300.png

Tímto bychom chtěli vyzvat všechny občany České republiky k podpoře vzniku nové politické strany ČAS. 

Nadešel ČAS na změnu v politice naší země. Nemůžeme dál ignorovat politickou scénu v naší zemi a způsob, jakým politici vykonávají svou roli, kterou jim svěřili občané. Jsme znepokojeni tím, jak si občané zvykli na to, že je normální, když politici sledují vlastní zájmy, zapomínají na veřejný prospěch a věnují se kličkování kolem moci a výhod pro sebe, své blízké a známé či jiné subjekty.

Politika se za posledních let změnila ze zastupování zájmů občanů v honbu za hlasy a popularitou. S tím jsme se rozhodli bojovat založením nové politické strany, ve snaze konkurovat a nejlépe předčít očekávání od aktuální politické scény, které je podle našeho názoru uboze nízké.

Myslíme, že je třeba do politiky vnést nové a mladé tváře, stávající politická reprezentace je převážně složena z lidí, kteří jsou v politice i desetiletí. Nemáme za sebou politickou historii, proto věříme, že přineseme do politiky nové pohledy a nápady jak postavit upadající stát a společnost opět na nohy.

Naše myšlenky, zásady a obecný program naleznete na našich stránkách.

Dle zákona  § 6 odstavcem 2 písmenem a) zákona číslo 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a politických hnutích nelze podpořit vznik politické strany elektronicky. Proto pokud se s našimi myšlenkami ztotožňujete a chcete podpořit vznik České alternativní strany, prosím vytiskněte si petici z odkazu https://stranacas.cz/petice a vyplňte údaje. Petici můžete dále šířit v rodině, mezi známé, sousedy, přátele a další.

Zároveň prosíme i o podpis zde, ať se petice dostane více do povědomí a šíří se. Děkujeme

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na email info@stranacas.cz


Gabriel Pozsonyi    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Gabriel Pozsonyi svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBOPlacená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...