Záchrana TRN odd. Klatovy

Vážené dámy, Vážení pánové,

Dovoluji si Vás oslovit a požádat Vás o podpis pod petici za záchranu a zachování plicního oddělení v Klatovech ve stávající budově. Astmatiků a lidí s onemocněním CHOPN přibývá a nemocnice se rozhodla toto oddělení zrušit a vytvořit takzvaný sdílený lůžkový fond s interním odd. Jsem jedním z pacientů, kteří plicní oddělení navštěvují více než pravidelně  a několikrát mi zde zachránili život. Nejsem jediná komu zde pomohli. Lékaři jeden jako druhý mají dlouholetou zkušenost v oboru a je to na nich i vidět. Prosím pomozte nám!!! času je velmi málo!

Děkuji za podpis jednoho každého z Vás!!

Doplňující informace: Jedná se o zavření lůžkové části tohoto oddělení. O osudu ambulancí nemám zprávy, ale doufám v to, že alespoň ty zůstanou zachované. Když pan ředitel nastupoval na svoje místo, tak svatosvatě sliboval zachování všech oddělení. Doufám, že dostojí svému slovu!!


Pavla Kalistová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Pavla Kalistová, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...