Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Komentáře
#606
Podepisuji. Nelibi se mi kam CT kraci. Od doby dosazeni pana Soucka do cela CT je na poradech velmi znat, jak jde kvalita poradu dolu. Rusi se dulezite porady jako napr. 168 a osekavaji se dalsi o dulezita temata. Celkove jde dolu profesionalita novinarskych a zpravodajskych poradu a tez si vsimam zhorsene kvality poradu Pocasi, kdy moderatori polevuji a grafika je casto s chybami.Jana Svobodova (PRAHA 10, 2025-04-24)
#608
souhlasímJitka Zdažilová (Praha, 2025-04-24)
#610
Nezávislost médií je pro demokracii zcela zásadní.Lenka Pospíšilová (Praha, 2025-04-24)
#611
Znedůvěřuje obsah zpravodajství ČT.Zbyněk Dlask (Neratovice, 2025-04-24)
#620
... ten člověk mi nesedí už od pohledu, navíc už předvedl, co "umí"Viktor Siegel (Praha, 2025-04-24)
#626
Aktivity ředitele Součka jdou zřetelně proti nezávislosti Čt a podkopávají demokracii v našem státě.Jana Jamborová (Teplice nad Bečvou, 2025-04-24)
#641
Podepisuji, protože to co dělá součastný ředitel pan Souček rozhodně není v pořádku a vadí mě že zrušil a vyměnil řadu pořadů. Proto žádám jeho odvolání a konkurz na nového ředitele České televize.Lucie Budínová (Otinoves, 2025-04-24)
#642
Pan Souček se jeví nekompetentní a navíc inklinuje k Babišismu.Vera Tomova (Amersfoort, 2025-04-24)
#664
Protože pan ředitel ve mě nebudí důvěru o své nestranosti.Jaroslav Kyrš (Pacov, 2025-04-24)
#668
S odvoláním pana Součka plně souhlasím. G.B.J.Gabriel Janoušek (Praha 2, 2025-04-24)
#669
i já cítím ambice politiků ovlivňovat vysílání čt - a poukazuji na důležitost nezávislosti vysíláníJan Voňka (Pardubice, 2025-04-24)
#672
Podepisuji,protože naprosto souhlasím, že dění v ČT je neúnosné !Olga Nováková (Krupka, 2025-04-24)
#676
Sleduji již delší dobu, že naše veřejnoprávní chlouba přichází o ty největší atributy a skvělé redaktory a další pracovníky. Pro mě ČT zůstává nejsolidnějším televizním médiem v zemi a velice ráda bych, aby tomu bylo i nadále.Martina Matějčíková (Nová Paka, 2025-04-24)
#678
♥ ČT je nejspolehlivější zpravodajské médium ♥Nikola Majcherová (Buštěhrad, 2025-04-24)
#684
Protože se mi nelíbí, kam ČT směřuje.Olga Kohoutová (Jablonec nad Nisou, 2025-04-24)
#687
Narozdíl od předchozího ředitele Dvořáka současný ředitel Souček navrhuje pouze redukci vysílání, provázejí ho kontroverze a tudíž i nízká míra kompetence. Instituci jako je Česká televize má vést profesionál, nikoliv člověk zvolený na základě politických dohod, z vůle nekompetentních, avšak loajálních členů Rady ČT.Ondřej Pechar (Praha, 2025-04-24)
#697
Nesouhlasím se zrušením pořadůHana Řezníčková (Praha 4, 2025-04-24)
#698
Stotožňuji se se zněním petice a důvody v ní popsané. Bojím se o nezávislost a veřejnoprávnost Češké televize pod vedením současného pana ředitele.Petr Vališ (Boskovice, 2025-04-24)
#709
Souhlasím s vámi uvedeným textem a přidala bych i odvolání pana Xavera Veselého.Hana Rousova (Brno, 2025-04-24)
#712
Zrušil můj oblíbený pořad 168 hodinAlena Kozloková (Jihlava, 2025-04-24)
#717
Bojím se o naší křehkou demokracii.Blanka Křížová (Vysoká nad Labem, 2025-04-24)
#718
Vzal nám 168 hodin se skvělou Norou Fridrichovou, která píchala do vosího hnízda proruských švábů a jiných šmejdů - komunistů, anonystů, rasistů…(motoristi s hajlujícím kreténem tu ještě nebyli…) inu, potrefená vlivná husa zakejhala a pořad byl fuč. Kdypak zmizí i Václav Moravec s jeho záludnými otázkami?Zuzana Rádlová (Praha, 2025-04-24)
#720
Souček je nekompetentníAlena Vávrová Ondráčková (Brno, 2025-04-24)
#723
Souček zrušil pořady, které nás nejvíce zajímaly. Nejraději by dal prostor ANO a Spolu a SPD! Žádám návrat Nory Fridrichové a návrat pořadů typu 168!Jana Sombergerová (Praha 3 - Žižkov, 2025-04-24)
#724
Podepisuji, protože mi vadí zrušení pořadů Focus, 168 hodin a odchod zkušených žurnalistů (nejen z pražské, ale i ostravské redakce).Jana Plonczynska (Praha, 2025-04-24)
#731
věřím v sílu demokraciePetra Zelenkova (PRAHA, 2025-04-24)
#737
Protože se s tímto ztotožnujiJosef Miltner (Beroun - Město, 2025-04-24)
#741
ČT je vedena špatně, není nestranná tj. je hlásnou troubou současné vládyKarel HALA (Praha Suchdol, 2025-04-24)
#749
Veřejnoprávní média, a vůbec média jsou nesmírně důležitá pro zdraví demokracie. Chci, aby byla pokud možno co nejméně pod politickým vlivem.Martin Vlk (Semily, 2025-04-24)
#750
Souhlasíme s výše uvedenými body.Jakub Jakubec (Liberec, 2025-04-24)
#753
Podepisuji, protoze Jan Souček neni kompetentni reditel CT a vyvolava celou radu kontroverzi. CT musi zustat zcela nezavisla a jakkoli neovlivnitelna politiky.Petr Konrad (Brno, 2025-04-24)
#774
Již dlouho mám pocit, že byl dosazen za účelem "ochočení" ČT radou, jejíž většinu členů dosadit Babiš v minulém volebním období.Jiří Šindelář (Praha, 2025-04-24)
#775
Protože se zněním petice souhlasím.Daniela Petříčková (Praha 6, 2025-04-24)
#780
Protože destabilizace veřejného života, kterou tato televize nyní za současného ředitele představuje, není dále možná.Pavel Múčka (Strážnice, 2025-04-24)
#783
Zachování nezávislého média.Petr Hrůza (Brno, 2025-04-24)
#784
Současný ředitel dává čím dál víc prostoru opozici a upřednostňuje je před vládou.Jiří Tichý (Dalovice, 2025-04-24)
#791
Nesouhlasím se současným stavem a směřováním ČT pod vedením tohoto ředitele.Hana Lásková (Seč, 2025-04-24)
#795
Již jsem jednu “normalizaci” v mediích zažil. Myslím, že nikdo nechce ještě jednou zažít řádění Balášové a spol.Miroslav Matuska (Hamburg, 2025-04-24)
#797
Souček, naprosto nekompetentní, nepřijatelná kreatura.Martin Terč (Zlín, 2025-04-24)
#799
Podepisuji, protože mi není lhostejné, pokud by jakýkoliv politický vliv ohrozil nezávislost veřejnoprávního media, jako je ČT. Považoval bych to za jeden ze zásadních momentů selhání občanské společnosti a obával bych se protržení hráze drzosti těch, kteří to s námi nikdy dobře nemysleli a nikdy dobře ani myslet nebudou.Ruben Aram Ter-Akopow (Praha, 2025-04-24)