Petice.com

Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka

Komentáře

#401

Podepisuji, protože podporuji odvolání pana Jana Součka z funkce ředitele České televize.

Jaroslava Brůhová (České Budějovice, 2025-04-24)

#407

Protože Čt musí být nezavislá.

Ondřej Váňa (Mezná, 2025-04-24)

#411

Nutnost odstoupení z důvodu destabilizace a poškozování ČT

Lenka Tichá (Hradec Králové, 2025-04-24)

#420

Takoví lidé jako Souček nemají ve vedení jakékoliv instituce co pohledávat.

P. ThMgr. Karel Jan Arnošt Macků de Parma (Rychnov na Moravě, 2025-04-24)

#431

Považuji současného ředitele České televize za normalizátora, který zásadním způsobem ohrožuje kvalitu, nezávislost a svobodu veřejnoprávního vysílání

Jan Čapek (Praha, 2025-04-24)

#433

Nedůvěřuji současnému vedení ČT pod generálním ředitelem Součkem, který řídí instituci netransparentně a není schopen zajistit její nezávislost a respektovat demokratické principy.

Věra Šámalová (Liberec, 2025-04-24)

#434

Vzhledem k mezinárodní situaci potřebujeme vidět realistické pořady a ne pouze socialistické vzpomínky. Chybí pohled do tvorby evropských států.

Ivana Kubíčková (Kamenice n.Lipou, 2025-04-24)

#441

konečně někdo poukazuje na nekompetentnost a povrchnost tohoto člověka

Monika Stőhrová (Vizovice, 2025-04-24)

#444

Souhlasím s textem petice v plném znění a velmi mně vadí, jak se ČT proměňuje a jakým směrem kráčí. Neplní funkci veřejné služby - obávám se, že se připravuje na "zestátnění", jak vyhrožuje Babiš již delší dobu.

Pavel Kaplan (Rudník, 2025-04-24)

#452

Bez náhrady zrušili 168 hodin a opakovaně poškozuje Českou televizi na politickou objednávku Andreje Babiše

Pavel Hoť (Tachov, 2025-04-24)

#464

Protože se vedení České Televize snaží systematicky zničit její důvěryhodnost a vyštvat nejschopnější novináře.

Jan Denemark (Praha, 2025-04-24)

#469

Plně souhlasím s textem petice

Tomáš Wróbel (Havířov, 2025-04-24)

#474

Souhlasím s výzvou. Osud veřejnoprávní televize mi není lhostejný.

Jiří Kubíček (MALEŠOV, 2025-04-24)

#478

Nesouhlasim s postupem reditele Soucka proti poradum Fridrichove a Moravce

Josef Stolarik (Panenska Rozsicka, 2025-04-24)

#486

Za nezávislost České televize

Aleš Navrátil (Liberec, 2025-04-24)

#487

Považuji Jana Součka za nevhodného vedoucí české televize a nema dle mého názoru ve veřejnoprávní televizi co dělat.

Michal Hobza (PRAHA 6, 2025-04-24)

#495

Čím začít? Už toho bylo dost. Navic jeho arogantního a sebestředného vystupování bylo dost!

Martin Justin Scott (Praha, 2025-04-24)

#500

Podepisují petici, protože se domnívám, že pan Souček svým jednáním nahrává takovým lotrům jako je Babiš a jeho povedená parta ANO.

Kateřina Červená (Železna Ruda, 2025-04-24)

#513

Zruseni Fokusu VM je opravdu chyba.

Sebastian Stros (Prague, 2025-04-24)

#523

Podepisuji, protoze se obavam, ze pod soucasnym vedenim CT ji hrozi ztrata nezavislosti.

Zuzana Hodkova (Praha, 2025-04-24)

#525

Plne souhlasim

Anna Mareckova (Praha, 2025-04-24)

#533

O kompetenci pana Součka mám vážné pochybnosti.

Alena Pivoňková (Praha 6, 2025-04-24)

#539

Protože pan Souček ruší pořady, zejména publicistické, tak aby umlčel kritiky politiků, magnátů atd. a zrušit nezávislou žurnalistiku.

Gabriela Schořálková (Praha, 2025-04-24)

#542

Stávajíc pan ředitel některými svými rozhodnutími ohrožuje stabilitu ČT.

Martin Nawrath (Kuřim, 2025-04-24)

#550

Je nezbytné nutné pro další vývoj demokracie zachovat veřejnoprávnost České televize.

Petr Matoušek (Bělá pod Bezdězem, 2025-04-24)

#557

Považuji m.j. V. Moravce za dostatečně důvěryhodného a proto by ani on neměl být byrokratickou botou postihován..

Peter B. Freund (Täby, 2025-04-24)

#558

Podepisuji protoze souhlasim s tim, ze ředitel Soucek neridi CT jako sluzbu veřejnosti.

Miroslava Srbova (Praha, 2025-04-24)

#562

Souček není člověk na svém místě a vyloženě škodí a pohřbívá demokracii a ČT.

Pavel Pavel Ducháček (Varnsdorf, 2025-04-24)

#566

souhlasím

Milan Kříž (Praha 4, 2025-04-24)

#571

Souhlas s odvoláním.

Jaroslav Vrabec (Police n.M, 2025-04-24)

#586

Od zacatku jsem tusil, ze to byla spatna volba a kroky pana Soucka me v tom utvrdily

Cyril Tuma (Rudna, 2025-04-24)

#588

Protože mi záleží na nezávislém, objektivním a pravdivém zpravodajství.

Milana Nožičková (Praha, 2025-04-24)

#598

Souhlasím s okamžitým odvoláním pana Součka

Bohuslav Čermák (Praha, 2025-04-24)