Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Komentáře
#401
Podepisuji, protože podporuji odvolání pana Jana Součka z funkce ředitele České televize.Jaroslava Brůhová (České Budějovice, 2025-04-24)
#407
Protože Čt musí být nezavislá.Ondřej Váňa (Mezná, 2025-04-24)
#411
Nutnost odstoupení z důvodu destabilizace a poškozování ČTLenka Tichá (Hradec Králové, 2025-04-24)
#420
Takoví lidé jako Souček nemají ve vedení jakékoliv instituce co pohledávat.P. ThMgr. Karel Jan Arnošt Macků de Parma (Rychnov na Moravě, 2025-04-24)
#431
Považuji současného ředitele České televize za normalizátora, který zásadním způsobem ohrožuje kvalitu, nezávislost a svobodu veřejnoprávního vysíláníJan Čapek (Praha, 2025-04-24)
#433
Nedůvěřuji současnému vedení ČT pod generálním ředitelem Součkem, který řídí instituci netransparentně a není schopen zajistit její nezávislost a respektovat demokratické principy.Věra Šámalová (Liberec, 2025-04-24)
#434
Vzhledem k mezinárodní situaci potřebujeme vidět realistické pořady a ne pouze socialistické vzpomínky. Chybí pohled do tvorby evropských států.Ivana Kubíčková (Kamenice n.Lipou, 2025-04-24)
#441
konečně někdo poukazuje na nekompetentnost a povrchnost tohoto člověkaMonika Stőhrová (Vizovice, 2025-04-24)
#444
Souhlasím s textem petice v plném znění a velmi mně vadí, jak se ČT proměňuje a jakým směrem kráčí. Neplní funkci veřejné služby - obávám se, že se připravuje na "zestátnění", jak vyhrožuje Babiš již delší dobu.Pavel Kaplan (Rudník, 2025-04-24)
#452
Bez náhrady zrušili 168 hodin a opakovaně poškozuje Českou televizi na politickou objednávku Andreje BabišePavel Hoť (Tachov, 2025-04-24)
#464
Protože se vedení České Televize snaží systematicky zničit její důvěryhodnost a vyštvat nejschopnější novináře.Jan Denemark (Praha, 2025-04-24)
#469
Plně souhlasím s textem peticeTomáš Wróbel (Havířov, 2025-04-24)
#474
Souhlasím s výzvou. Osud veřejnoprávní televize mi není lhostejný.Jiří Kubíček (MALEŠOV, 2025-04-24)
#478
Nesouhlasim s postupem reditele Soucka proti poradum Fridrichove a MoravceJosef Stolarik (Panenska Rozsicka, 2025-04-24)
#486
Za nezávislost České televizeAleš Navrátil (Liberec, 2025-04-24)
#487
Považuji Jana Součka za nevhodného vedoucí české televize a nema dle mého názoru ve veřejnoprávní televizi co dělat.Michal Hobza (PRAHA 6, 2025-04-24)
#495
Čím začít? Už toho bylo dost. Navic jeho arogantního a sebestředného vystupování bylo dost!Martin Justin Scott (Praha, 2025-04-24)
#500
Podepisují petici, protože se domnívám, že pan Souček svým jednáním nahrává takovým lotrům jako je Babiš a jeho povedená parta ANO.Kateřina Červená (Železna Ruda, 2025-04-24)
#513
Zruseni Fokusu VM je opravdu chyba.Sebastian Stros (Prague, 2025-04-24)
#523
Podepisuji, protoze se obavam, ze pod soucasnym vedenim CT ji hrozi ztrata nezavislosti.Zuzana Hodkova (Praha, 2025-04-24)
#525
Plne souhlasimAnna Mareckova (Praha, 2025-04-24)
#533
O kompetenci pana Součka mám vážné pochybnosti.Alena Pivoňková (Praha 6, 2025-04-24)
#539
Protože pan Souček ruší pořady, zejména publicistické, tak aby umlčel kritiky politiků, magnátů atd. a zrušit nezávislou žurnalistiku.Gabriela Schořálková (Praha, 2025-04-24)
#542
Stávajíc pan ředitel některými svými rozhodnutími ohrožuje stabilitu ČT.Martin Nawrath (Kuřim, 2025-04-24)
#550
Je nezbytné nutné pro další vývoj demokracie zachovat veřejnoprávnost České televize.Petr Matoušek (Bělá pod Bezdězem, 2025-04-24)
#557
Považuji m.j. V. Moravce za dostatečně důvěryhodného a proto by ani on neměl být byrokratickou botou postihován..Peter B. Freund (Täby, 2025-04-24)
#558
Podepisuji protoze souhlasim s tim, ze ředitel Soucek neridi CT jako sluzbu veřejnosti.Miroslava Srbova (Praha, 2025-04-24)
#562
Souček není člověk na svém místě a vyloženě škodí a pohřbívá demokracii a ČT.Pavel Pavel Ducháček (Varnsdorf, 2025-04-24)
#566
souhlasímMilan Kříž (Praha 4, 2025-04-24)
#571
Souhlas s odvoláním.Jaroslav Vrabec (Police n.M, 2025-04-24)
#586
Od zacatku jsem tusil, ze to byla spatna volba a kroky pana Soucka me v tom utvrdilyCyril Tuma (Rudna, 2025-04-24)
#588
Protože mi záleží na nezávislém, objektivním a pravdivém zpravodajství.Milana Nožičková (Praha, 2025-04-24)
#598
Souhlasím s okamžitým odvoláním pana SoučkaBohuslav Čermák (Praha, 2025-04-24)