Petice.com

Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů

Komentáře

#1603

Zdražil Petr

Petr Zdražil (Brno, 2026-01-05)

#1604

Protože jsem proti posílání peněz ze státního rozpočtu na ua, vadí mě že postsovětští utečenci s tím že většina jsou ekonomičtí migranti požívají výhod které jim poskytla Fialova vláda. Na prvním místě má být český občan.

Tomáš Zelenka (Plzeň, 2026-01-05)

#1608

Protože mluvil jen pravdu a někomu se to nelíbí tak ho chtějí odstranit

Nikola Geisler (Lubenec, 2026-01-05)

#1614

Stojím za panem Okamurou 🇨🇿

Jana Maruščákova (Habartov, 2026-01-05)

#1619

Pan Okamura mluví pravdu!

Barbora Řeha (betonovazastavka@seznam.cz, 2026-01-05)

#1623

Podepisuji, protože ač jsem nevolil SPD,tak mi Tomio mluví z duše...

Martin Čermák (Osík, 2026-01-05)

#1625

Souhlasím se vším co pan Okamura řekl v novoročním projevu a co je výše uvedené

Kristina Polášková (Bohumín, 2026-01-05)

#1631

Stojíme za rimto clovekem,ktery mluvi pravdu!!!!

Branz Yvette (Hokov, 2026-01-05)

#1632

Souhlasím s projevem Tomia Okamury.😀

Lenka Šťastná (Břehov, 2026-01-05)

#1633

Je to náš bojovník za naši svobodu 👍

Marek Uhlíř (Praha, 2026-01-05)

#1639

Podepisují, protože naprosto souhlasím s projevem pana Okamury . Měli bychom znát pravdu a on se nebojí ji říci.

Pavla Meierova (galla3118@gmail.com, 2026-01-05)

#1647

Tomio řekl jenom pravdu

Marie Krausova (Plzeň, 2026-01-05)

#1648

Plně souhlasím s projevem Tomia Okamury a oceňuji jeho otevřenost.

Hana Mrázová (Sázava, 2026-01-05)

#1649

Řekl pouze pravdu, která se opozici nehodí.

Miroslav Frank (Přerov, 2026-01-05)

#1650

Pan Okamura mi mluví od srdce, snad konečně zase přijde doba kdy budeme moci říkat nahlas co si myslíme bez toho aby nás označovali za Putinovce.

Miroslava Papíková (Jiříkov, 2026-01-05)

#1651

Souhlasím s Tomiem Okamurou

Petra Hujová (Horažďovice, 2026-01-05)

#1653

Konečně pan Okamura řekl co si téměř všichni myslíme.Bravo.souhladim.

Hana Ralbovská (Domanín, 2026-01-05)

#1654

Souhlasím s Okamurou.

Bohumil Frühauf (Ústí nad Labem, 2026-01-05)

#1656

Souhlasím s projevem.

Anežka Luskačová (Otnice, 2026-01-05)

#1657

Jsem volil Tomio Okamuru a má mojí plnou podporu

jiří Petr (Sokolov, 2026-01-05)

#1658

plně souhlasím

Miroslav Kubát (Královice, 2026-01-05)

#1661

Stojím za Tomiem Okamžitou.

Petr Honzák (Hrádek, 2026-01-05)

#1662

Souhlasím všichni Ukrajinci domů a žádný zpět.

Josef Josef (Chosse.spanell@gmail.com, 2026-01-05)

#1664

Souhlasím s každou větou, kterou ve svém projevu pronesl pan Okamura.

Vlastimil Plaček (Ostrava, 2026-01-05)

#1668

Je to člověk ktery stoji za českou republikou!!!

Yvette Branz (Krušovice, 2026-01-05)

#1675

Za mě dobrý

Jarmila Pospíšilová (Veselí nad Moravou, 2026-01-05)

#1676

Plně souhlasím s projevem, pravdy.

Petr Keyzlar (Teplice nad Metují, 2026-01-05)

#1681

Souhlasím s obsahem. Souhlasím se slovy pana Okamury.

Star casino Vladimíra Kliková (Ostrov, 2026-01-05)

#1682

Souhlasím se vším co Tomio napsal

Jana Hyková (Kly, 2026-01-05)

#1685

Souhlasím s projevem Tomio Okamury

Marek Čejka (Vyskov, 2026-01-05)

#1689

Je náš bojovník za svobodu👍

Vladimír Šmíd (Praha, 2026-01-05)

#1695

Souhlasím se zněním petice.

Naděžda Kubinová (Jeseník, 2026-01-05)

#1696

Protože s panem Okamurou plně souhlasím.

Anna Mácová (Třinec, 2026-01-05)

#1697

Má pravdu a nebojí se to říct nahlas

Jana Rutherford (Jáchymov, 2026-01-05)

#1704

Podepisuji, protože jsem v proslovu nenešel nic nepravdivého.

Jirka Kubový (Praha, 2026-01-05)

#1708

Souhlasím s panem Okamurou.

Dagmar Štrajtová (Ivanovice na Hané, 2026-01-05)

#1711

Siedlaczkova

Jiřina Siedlaczkova (2008JS@seznam.cz, 2026-01-05)

#1712

Podepisuji protože jsem desolát a proruská filcka, schovaná za příkopem, který vykopal zmrd Foltýn. :-P

Jaroslav Kortan (Vlašim, 2026-01-05)

#1713

Chci podpořit pana Okamura jelikož on se snaží podpořit náš obyčejné lidi...

Ivana Baltićová (Karlovy Vary, 2026-01-05)

#1715

Naprosto souhlasím s projevem p. Okamury

Petr Sikora (Karviná, 2026-01-05)

#1720

Podepisují, protože souhlasím s panem Okamurou.

Miroslav Body (Libuň, 2026-01-05)

#1722

Absolutně souhlasím s panem Okamurou.

Jitka Podolská (Nový Jičín, 2026-01-05)

#1723

Plně souhlasím.

Josef Kšanda (Přeštice, 2026-01-05)

#1724

Vše, co uvedl pan Okamura je holá pravda a souhlas je na místě

Daniela Zapletalová (Brno, 2026-01-05)

#1725

Plně souhlasím

Pravoslav Urban (Liberec, 2026-01-05)

#1731

100% souhlasím s p.Okamurou...

Jarmila Merclová (Šlapanice u Brna, 2026-01-05)

#1735

Podepisuji

Petr Mrkos (Písek, 2026-01-05)

#1736

Pan Tomio Okamura mluví pravdu, nahlas pojmenoval skutečnou situaci, není to jen názor jeho voličů, ale velkého počtu občanů České republiky. Vrací nám hrdost. Není to v rozporu s efektivní pomocí, pokud bude potřeba.

Monika Síčová (Praha, 2026-01-05)

#1746

Souhlasím s tím co řekl v novoročním projevu pan Tomio Okamura.

Alena Koutná (Náměšť na Hané, 2026-01-05)

#1747

Pan Okamura říkà pravdu a souhlasím.

Dana Wanková (Praha, 2026-01-05)

#1750

1. naprosto se ztotožňuji s tím na co předseda SPD Tomio Okamura upozornil . Jsou to nezpochybnitelná PRAVDIVÁ FAKTA!!!
2. vše je v NAPROSTÉM SOULADU s programem SPD , což byl důvod proč jsem ho volil!
3. Tato hysterie srovnatelná s honem na čarodějnice v dávném středověku je popření VEŠKERÝCH PRÁV A SVOBOD , což jednoznačně odporuje demokratické platformě na které je náš stát pevně ukotven !
4. Jsme suverénní Česká Republika 🇨🇿 tedy střed a srdce Evropy NIKOLIV ZÁPAD ANI VÝCHOD, proto odmítám urážky na pana Okamuru , že je proruský špion !

Jan Veselý (Kolomuty, 2026-01-05)

#1754

Pan Okamura řekl sice trošku ostřeji pravdu, za nás normálně uvažující občany ČR

Taťána Hradilová (Bystřice pod Hostýnem, 2026-01-05)

#1760

Pan předseda řekl na rovinu to, co si myslí více jak 50% občanů ČR a boji se to sami říci nahlas...

Ivan Marek (Praha 6, 2026-01-05)

#1761

Protože souhlasím s panem Okamurou

Jana Burešová (Malé Hradisko, 2026-01-05)

#1764

Vyhnaliková Iveta

Iveta Vyhnalíková (Roztoky, 2026-01-05)

#1771

Protože souhlasim se všemi body.

Tomáš Matoušek (Ostrava, 2026-01-05)

#1772

....jsem ho vždy volila, nazývá věci a události pravými jmény. Doufám, že prosadí audity ministerstev.

Blanka Puflerova (Horní Slavkov, Větrná 913 (obchůdek U Mlsounů), 2026-01-05)

#1773

Souhlasím s názory Tomia Okamury a plně za ním stojím...

Bohdana Bohušová (Bílčice, 2026-01-05)

#1774

Mluví pravdu

Zdeněk Večerka (Přerov, 2026-01-05)

#1775

Podepisuji,protože naprosto souhlasím s panem Okamurou. Ukrajiny už bylo dost,je čas se starat o české lidi a přispět k mírovému ukončení konfliktu.

Renata Urbášková (Říčany, 2026-01-05)

#1777

Souhlasím s Tomio Okamurou, jsem pro svobodu slova

Pavlína Tvrdá (chudobovapavlina@seznam.cz, 2026-01-05)

#1782

Říka pravdu. Nikoho neuraží, Ukrajina se uráží sama.

Jarmila Nemeckova (Děčín, 2026-01-05)

#1784

Plně souhlasím s panem Okamurou.

Žaneta Kubínová (Plzeň, 2026-01-05)

#1786

Souhlasím a s panem Okamurou se plně ztotožňují.

Vladimír Přibyl (Veselí nad Moravou, 2026-01-05)

#1794

Jednoznačně a bezvýhradně souhlasím s každým jeho slovem.

Yvetta Študlarová (Cheb, 2026-01-05)

#1797

Má pravdu

Jiri Vacek (San Isidro, 2026-01-05)