Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů
Komentáře
#1603
Zdražil PetrPetr Zdražil (Brno, 2026-01-05)
#1604
Protože jsem proti posílání peněz ze státního rozpočtu na ua, vadí mě že postsovětští utečenci s tím že většina jsou ekonomičtí migranti požívají výhod které jim poskytla Fialova vláda. Na prvním místě má být český občan.Tomáš Zelenka (Plzeň, 2026-01-05)
#1608
Protože mluvil jen pravdu a někomu se to nelíbí tak ho chtějí odstranitNikola Geisler (Lubenec, 2026-01-05)
#1614
Stojím za panem Okamurou 🇨🇿Jana Maruščákova (Habartov, 2026-01-05)
#1619
Pan Okamura mluví pravdu!Barbora Řeha (betonovazastavka@seznam.cz, 2026-01-05)
#1623
Podepisuji, protože ač jsem nevolil SPD,tak mi Tomio mluví z duše...Martin Čermák (Osík, 2026-01-05)
#1625
Souhlasím se vším co pan Okamura řekl v novoročním projevu a co je výše uvedenéKristina Polášková (Bohumín, 2026-01-05)
#1631
Stojíme za rimto clovekem,ktery mluvi pravdu!!!!Branz Yvette (Hokov, 2026-01-05)
#1632
Souhlasím s projevem Tomia Okamury.😀Lenka Šťastná (Břehov, 2026-01-05)
#1633
Je to náš bojovník za naši svobodu 👍Marek Uhlíř (Praha, 2026-01-05)
#1639
Podepisují, protože naprosto souhlasím s projevem pana Okamury . Měli bychom znát pravdu a on se nebojí ji říci.Pavla Meierova (galla3118@gmail.com, 2026-01-05)
#1647
Tomio řekl jenom pravduMarie Krausova (Plzeň, 2026-01-05)
#1648
Plně souhlasím s projevem Tomia Okamury a oceňuji jeho otevřenost.Hana Mrázová (Sázava, 2026-01-05)
#1649
Řekl pouze pravdu, která se opozici nehodí.Miroslav Frank (Přerov, 2026-01-05)
#1650
Pan Okamura mi mluví od srdce, snad konečně zase přijde doba kdy budeme moci říkat nahlas co si myslíme bez toho aby nás označovali za Putinovce.Miroslava Papíková (Jiříkov, 2026-01-05)
#1651
Souhlasím s Tomiem OkamurouPetra Hujová (Horažďovice, 2026-01-05)
#1653
Konečně pan Okamura řekl co si téměř všichni myslíme.Bravo.souhladim.Hana Ralbovská (Domanín, 2026-01-05)
#1654
Souhlasím s Okamurou.Bohumil Frühauf (Ústí nad Labem, 2026-01-05)
#1656
Souhlasím s projevem.Anežka Luskačová (Otnice, 2026-01-05)
#1657
Jsem volil Tomio Okamuru a má mojí plnou podporujiří Petr (Sokolov, 2026-01-05)
#1658
plně souhlasímMiroslav Kubát (Královice, 2026-01-05)
#1661
Stojím za Tomiem Okamžitou.Petr Honzák (Hrádek, 2026-01-05)
#1662
Souhlasím všichni Ukrajinci domů a žádný zpět.Josef Josef (Chosse.spanell@gmail.com, 2026-01-05)
#1664
Souhlasím s každou větou, kterou ve svém projevu pronesl pan Okamura.Vlastimil Plaček (Ostrava, 2026-01-05)
#1668
Je to člověk ktery stoji za českou republikou!!!Yvette Branz (Krušovice, 2026-01-05)
#1675
Za mě dobrýJarmila Pospíšilová (Veselí nad Moravou, 2026-01-05)
#1676
Plně souhlasím s projevem, pravdy.Petr Keyzlar (Teplice nad Metují, 2026-01-05)
#1681
Souhlasím s obsahem. Souhlasím se slovy pana Okamury.Star casino Vladimíra Kliková (Ostrov, 2026-01-05)
#1682
Souhlasím se vším co Tomio napsalJana Hyková (Kly, 2026-01-05)
#1685
Souhlasím s projevem Tomio OkamuryMarek Čejka (Vyskov, 2026-01-05)
#1689
Je náš bojovník za svobodu👍Vladimír Šmíd (Praha, 2026-01-05)
#1695
Souhlasím se zněním petice.Naděžda Kubinová (Jeseník, 2026-01-05)
#1696
Protože s panem Okamurou plně souhlasím.Anna Mácová (Třinec, 2026-01-05)
#1697
Má pravdu a nebojí se to říct nahlasJana Rutherford (Jáchymov, 2026-01-05)
#1704
Podepisuji, protože jsem v proslovu nenešel nic nepravdivého.Jirka Kubový (Praha, 2026-01-05)
#1708
Souhlasím s panem Okamurou.Dagmar Štrajtová (Ivanovice na Hané, 2026-01-05)
#1711
SiedlaczkovaJiřina Siedlaczkova (2008JS@seznam.cz, 2026-01-05)
#1712
Podepisuji protože jsem desolát a proruská filcka, schovaná za příkopem, který vykopal zmrd Foltýn. :-PJaroslav Kortan (Vlašim, 2026-01-05)
#1713
Chci podpořit pana Okamura jelikož on se snaží podpořit náš obyčejné lidi...Ivana Baltićová (Karlovy Vary, 2026-01-05)
#1715
Naprosto souhlasím s projevem p. OkamuryPetr Sikora (Karviná, 2026-01-05)
#1720
Podepisují, protože souhlasím s panem Okamurou.Miroslav Body (Libuň, 2026-01-05)
#1722
Absolutně souhlasím s panem Okamurou.Jitka Podolská (Nový Jičín, 2026-01-05)
#1723
Plně souhlasím.Josef Kšanda (Přeštice, 2026-01-05)
#1724
Vše, co uvedl pan Okamura je holá pravda a souhlas je na místěDaniela Zapletalová (Brno, 2026-01-05)
#1725
Plně souhlasímPravoslav Urban (Liberec, 2026-01-05)
#1731
100% souhlasím s p.Okamurou...Jarmila Merclová (Šlapanice u Brna, 2026-01-05)
#1735
PodepisujiPetr Mrkos (Písek, 2026-01-05)
#1736
Pan Tomio Okamura mluví pravdu, nahlas pojmenoval skutečnou situaci, není to jen názor jeho voličů, ale velkého počtu občanů České republiky. Vrací nám hrdost. Není to v rozporu s efektivní pomocí, pokud bude potřeba.Monika Síčová (Praha, 2026-01-05)
#1746
Souhlasím s tím co řekl v novoročním projevu pan Tomio Okamura.Alena Koutná (Náměšť na Hané, 2026-01-05)
#1747
Pan Okamura říkà pravdu a souhlasím.Dana Wanková (Praha, 2026-01-05)
#1750
1. naprosto se ztotožňuji s tím na co předseda SPD Tomio Okamura upozornil . Jsou to nezpochybnitelná PRAVDIVÁ FAKTA!!!2. vše je v NAPROSTÉM SOULADU s programem SPD , což byl důvod proč jsem ho volil!
3. Tato hysterie srovnatelná s honem na čarodějnice v dávném středověku je popření VEŠKERÝCH PRÁV A SVOBOD , což jednoznačně odporuje demokratické platformě na které je náš stát pevně ukotven !
4. Jsme suverénní Česká Republika 🇨🇿 tedy střed a srdce Evropy NIKOLIV ZÁPAD ANI VÝCHOD, proto odmítám urážky na pana Okamuru , že je proruský špion !
Jan Veselý (Kolomuty, 2026-01-05)
#1754
Pan Okamura řekl sice trošku ostřeji pravdu, za nás normálně uvažující občany ČRTaťána Hradilová (Bystřice pod Hostýnem, 2026-01-05)
#1760
Pan předseda řekl na rovinu to, co si myslí více jak 50% občanů ČR a boji se to sami říci nahlas...Ivan Marek (Praha 6, 2026-01-05)
#1761
Protože souhlasím s panem OkamurouJana Burešová (Malé Hradisko, 2026-01-05)
#1764
Vyhnaliková IvetaIveta Vyhnalíková (Roztoky, 2026-01-05)
#1771
Protože souhlasim se všemi body.Tomáš Matoušek (Ostrava, 2026-01-05)
#1772
....jsem ho vždy volila, nazývá věci a události pravými jmény. Doufám, že prosadí audity ministerstev.Blanka Puflerova (Horní Slavkov, Větrná 913 (obchůdek U Mlsounů), 2026-01-05)
#1773
Souhlasím s názory Tomia Okamury a plně za ním stojím...Bohdana Bohušová (Bílčice, 2026-01-05)
#1774
Mluví pravduZdeněk Večerka (Přerov, 2026-01-05)
#1775
Podepisuji,protože naprosto souhlasím s panem Okamurou. Ukrajiny už bylo dost,je čas se starat o české lidi a přispět k mírovému ukončení konfliktu.Renata Urbášková (Říčany, 2026-01-05)
#1777
Souhlasím s Tomio Okamurou, jsem pro svobodu slovaPavlína Tvrdá (chudobovapavlina@seznam.cz, 2026-01-05)
#1782
Říka pravdu. Nikoho neuraží, Ukrajina se uráží sama.Jarmila Nemeckova (Děčín, 2026-01-05)
#1784
Plně souhlasím s panem Okamurou.Žaneta Kubínová (Plzeň, 2026-01-05)
#1786
Souhlasím a s panem Okamurou se plně ztotožňují.Vladimír Přibyl (Veselí nad Moravou, 2026-01-05)
#1794
Jednoznačně a bezvýhradně souhlasím s každým jeho slovem.Yvetta Študlarová (Cheb, 2026-01-05)
#1797
Má pravduJiri Vacek (San Isidro, 2026-01-05)