Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů
Komentáře
#1405
Souhlasím co p. Okamura řekl. Řekl jenom pravdu kterou si myslí většina ČechůPavla Sedláčková (Teplice, 2026-01-05)
#1408
Řekl jenom pravdu....a potom budou brečet,že nejsou peníze na jiné věci..Petr Stepanek (pjutr67@gmail.com, 2026-01-05)
#1409
Podepisují, protože souhlasím s projevem Tomia Okamury.Renata Nováková (Plzeň, 2026-01-05)
#1411
SouhlasímJana Šedivá (Dolní Branná, 2026-01-05)
#1415
Souhlasím s Předsedou sněmovny Okamurou i přesto že jsem jej nevolila. Jw hlasem lidu a pravdyKateřina Slezáková (Olomouc, 2026-01-05)
#1416
SouhlasímIva Kostihová (Brno, 2026-01-05)
#1418
souhlasím se vším,co předseda PS řeklPavla Kostelecká (Litvínov, 2026-01-05)
#1419
Protože Tomio říká věci tak, jak jsou.Tomáš Horák (Týn nad Vltavou, 2026-01-05)
#1420
Souhlasím se vším, co Tomio Okamura ve svém projevu řekl!Zdeněk Beran (Veselí nad Lužnicí, 2026-01-05)
#1422
Tomio Okamura pouze konstatoval pravdivá fakta.PETR MARVAN (Litvínov 1, 2026-01-05)
#1427
Souhlasím se stanoviskem pana Okamury v plném rozsahu.Michal Zelenka (Doksy, 2026-01-05)
#1428
Podepisuji, protože souhlasím se vším, co řekl.Jana Pézrová (Chomutov, 2026-01-05)
#1429
Souhlasím s panem Okamurou.Alice Holá (Brno, 2026-01-05)
#1432
Krajcova MarieMarie Krajcova (Jirkov, 2026-01-05)
#1437
Stojím za p.OkamurouJana Dvořáková (sutalasuta@seznam.cz, 2026-01-05)
#1440
BurdováStanislava Burdová (Řúčany, 2026-01-05)
#1442
Souhlasím se vším, co zaznělo v novoročním projevu pana Okamury.Marta Krejčová (Osek u Duchcova, 2026-01-05)
#1447
Souhlasím na 100℅ s Tomiem Okamurou a jeho novoročním projevem, protože byla jasně řečena velká pravda.Iva Bártová (Hradec Králové, 2026-01-05)
#1449
Má ve všem pravdu, stojíme za ním s souhlasíme se vším co řekl i napsal .Monika Hájková (Slatiňany, 2026-01-05)
#1451
Řekl pouze pravdu, lidé už mají Ukrajiny plné zubyVlasta Ziegelheimová (Litovel, 2026-01-05)
#1453
s projevem Tomia Okamury naprosto souhlasím!Zdenka Dubová (Praha, 2026-01-05)
#1459
100% souhlasím !Miluše Švamberková (Praha 4 - Modřany, 2026-01-05)
#1461
Protože s panem Okamurou souhlasím !!Jana Malá (Náchod, 2026-01-05)
#1464
Souhlasim s Okamurou na prvnim mistě Česko,ne skorumpovana UkrajinaPavel Malohlava (Opava, 2026-01-05)
#1466
Vše je pravdaJaroslava Lolkova (Uničov, 2026-01-05)
#1468
Podepisuji, protože souhlasím s tím, co Tomio Okamura řekl. Jestliže všichni předchozí politici mohli bez omezení vyslovovat svoje názory, ač s nimi také leckdo nesouhlasil, tak může svůj názor vyslovit i Tomio Okamura, ať už s ním někdo souhlasí nebo nesouhlasí. A těch, kdo souhlasí, je hodně.Marie Hanžlová (Budyně, 2026-01-05)
#1474
Podepisují tuto petici a souhlasím s obsahem projevu p. Okamury.Dana Pátková (Načešice, 2026-01-05)
#1482
Souhlasím s p.Okamurou a ve všemLenka Jakoubková (Třebíč, 2026-01-05)
#1484
Plně souhlasím s celým projevem p. OkamuryIvana Procházková (Praha, 2026-01-05)
#1489
Plně souhlasím s názorem p. OkamuryPavel. Kyncl (Kaplice, 2026-01-05)
#1493
Jsem přesvědčena ,že řekl pouze pravdu.Zdeňka Pinkavová (Pardubice, 2026-01-05)
#1498
5.1.2026Miroslav Bilý
Miroslav Bilý (Sedlčany, 2026-01-05)
#1500
Jsem proti moralizující kampaniMilena Kulíšková (Praha, 2026-01-05)
#1501
Podepisují,plně souhlasím s panem Okamurou!Květoslava Gatnarová (Hať, 2026-01-05)
#1502
Protože souhlasím s panem Okamurou ve všech oblastech ohledně Ukrajiny.👍💯Vlastimil Pavelek (Krnov, 2026-01-05)
#1510
Souhlasím s panem Okamurou .Zdeněk Boušek (Náchod, 2026-01-05)
#1512
Ze vším souhlasímTomáš Vaculciak (TVaculciak@gmail.com, 2026-01-05)
#1515
Souhlasim s vyjadrenim Tomia Okamury.Vera Bergmanova (verka.bergmanova@gmail.com, 2026-01-05)
#1517
Naprosto souhlasím s projevem pana Okamury.Zbyněk Forbelský (Dolní Branná 64, 2026-01-05)
#1520
Souzním jak s obsahem tak faktem, ze vyjadření názoru ma byt svobodné .Simona Pivonkova (Kochánky, 2026-01-05)
#1521
Podepisuji, protože cenzury a lží už bylo dost.Zdeněk Voda (Turnov, 2026-01-05)
#1524
Děkuji za vytvoření petice a pevně doufám, že v průběhu času přibude i vícero lidí.Souhlasím ve všem s panem Okamurou a moc mu fandím! Jeho novoroční projev byl velmi odvážný a hlavně upřímný! ✨🎉💪🏼
Markéta Fialová (Brno 25, 2026-01-05)
#1531
Naprostý souhlas .Jan Hanuš (Slavkov u Brna, 2026-01-05)
#1535
Souhlasím s Okamurou!!!!!!!!!Miroslav Šteffl (Staňkov, 2026-01-05)
#1541
Souhlasím se vším co pan Okamura uvedlVeronika Janušová (Vsetín, 2026-01-05)
#1542
Pan Okamura sám za sebe pouze popsal realitu. A na sdílení vlastního názoru má právo.Anna Hradecká (Petrovice, 2026-01-05)
#1544
Protože s panem Okamurou souhlasím.Andrea Hrobařová (Kostelec nad Orlicí, 2026-01-05)
#1545
Plně souhlasím s p.OkamurouJarmila Taclíková (Doksy, 2026-01-05)
#1547
Plně souhlasím z výrokem pana Okamury též stojím za nim ....Jitka Hrušková (Litoměřice, 2026-01-05)
#1549
Souhlasím s panem Okamurou, cením si lidí co se nebojí říct otevřeně pravdu ! Což se u ostatních politiků nepraktikuje !Iveta Michková (Praha, 2026-01-05)
#1557
Podepisuji protoze s projevem Tomia Okamury plne souhlasim a jsou mi silne "proti srsti" prohlaseni jeho kritiku a jejich adorace Ukrajiny.Václav Procházka (Plzeň, 2026-01-05)
#1561
Chci podpořit svobodu vyjadřování.Roman Pergl (Chomutov, 2026-01-05)
#1563
Plně souhlasím se vším co řekl.Je to jen pravda.Jan Vavrečka (Luštěnice, 2026-01-05)
#1564
Naprosto souhlasím s Tomio Okamurou.Jiří Řezáč (Děčín, 2026-01-05)
#1565
Naprosto s p.Okamurou souhlasím.Neřekl nic jiného než pravdu.Jaroslava Špačková (Teplice, 2026-01-05)
#1569
100% souhlasím s projevem předsedy parlamentu České republiky panem T. Okamurou@Lubomír Drda (Most, 2026-01-05)
#1574
Řekl pravdu a nic než pravdu.Mario Pospíšil (Telč, 2026-01-05)
#1576
Podepisuji, protože souhlasím s názory Tomia Okamury.Antonín Krška (Orlová, 2026-01-05)
#1578
Tomio OkamuraPředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky...Mluví pravdu.
Jana Zemanova (Adamov, 2026-01-05)
#1580
Křížková DarjaDarja Křížková (Ostrava, 2026-01-05)
#1582
PodepisujiJaroslava Chlebusova (Praha, 2026-01-05)
#1584
Souhlasím s pročeskými názory pana Okamury. Schvaluji znění petice.Romana Ficuová (Plzeň, 2026-01-05)
#1588
Chci změnu ‼️Iveta Grygarova (Opava, 2026-01-05)
#1593
Souhlasím s proslovemHelena Procházková (Mladá Boleslav, 2026-01-05)
#1597
Má ve všem pravdu.Roman Oreški (Kladno, 2026-01-05)
#1599
naprosto souhlasím s projevem pana OkamuryVeronika Netušilová (Mladá Boleslav, 2026-01-05)