Petice.com

Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů

Komentáře

#1205

Souhlasím s panem Okamurou

Marie Grupačová (grupajda58@gmail.com, 2026-01-05)

#1206

Plně podporuji novoroční přání a projev pana Tomia. Volím ho proto, aby se za české peníze staral o naši ČR a naše české občany.

Vladimíra Štefcová (Církvice u Kutné Hory, 2026-01-05)

#1213

Podepisují, protože s Tomem Okamuru souhlasím. Projev byl pravdivý.

Pavol Sobol (pavol.sobol1@gmail.com, 2026-01-05)

#1220

Tomio řekl pouze pravdu.

Jiří Keresteš (Jelenice, 2026-01-05)

#1224

Stojím za panem Okamurou.

Helena Folwarczná (Havířov, 2026-01-05)

#1228

Okamurovi věřím

Jana Turková (Horšovský Týn, 2026-01-05)

#1231

Se vším souhlasím.

Miloš Lenfeld (Hronov, 2026-01-05)

#1241

Plně stojím za panem Okamurou 👏👏👏

Zita Zeminová (Praha, 2026-01-05)

#1249

Souhlasím se vším, co pan Okamura říkal a má mojí podporu

Daniela Svachova (Děčín, 2026-01-05)

#1251

Souhlasím s ním! 🇨🇿

Ladislava Neumannová (Ledvice, 2026-01-05)

#1255

Souhlasím s Tomiem co prohlásil.

Radek Koritar (Praha, 2026-01-05)

#1260

Pravdivý, státnický,nepodlejzavý projev za který jsem se nemusel stydět.

Frantisek Aunicky (Praha 17, 2026-01-05)

#1264

Fandím a věřím Vam

Petra Čapkova (Železný Brod, 2026-01-05)

#1267

P. Okamura ma pravdu a nebojí se nazvat věci pravým jménem a hlasem veřejnosti.

Hrdlicka Lukas (Hlavatce, 2026-01-05)

#1273

Souhlasím s p. Okamurou.

Blanka Nečasová (Lichnov, 2026-01-05)

#1275

Souhlasím s Okamurou

Ludmila Dubinská (ludmilka.d@seznam.cz, 2026-01-05)

#1278

Souhlasím s panem Okamurou úplně ve všem, protože mu záleží na tom, aby jsme se v Česku nebáli být vlastenci

Magda Kuželková (majdicka89@seznam.cz, 2026-01-05)

#1279

Proč je pravda nežádoucí?

Renata Rohlenová (Praha, 2026-01-05)

#1284

Pro mne je prioritou, že hájí zájmy českých lidí.

Helena Soušková (Olomouc, 2026-01-05)

#1287

Podepisuji, protože pravda se nesmí umlčet. Pan Okamura řekl nahlas, co si mnozí myslí, nikoho nenapadal, řekl jenom pravdu. 👍👌🇨🇿

Hana Fišerová (Náchod, 2026-01-05)

#1288

V každém zdem kroku stojím za p.Okamurou

Helena Hlaváčková (Nový Bor, 2026-01-05)

#1290

Protože s ním prostě souhlasím.

Pavel Holman (Unošť, 2026-01-05)

#1295

Podepisuji, protože plně souhlasím se slovy pana Okamury. Jsem proti tomu, aby se stále cpaly naše těžce vydělané peníze vychcánkům z Ukrajiny

Iveta Tesařová (Praha 8, 2026-01-05)

#1299

Podepisuji protože mám stejný názor, jako Tomio Okamura a myslím si, že v dnešní době, kdy je svoboda slova, má nárok na svůj názor každý občan České republiky.

Jaroslava Zavadilová (Strakonice, 2026-01-05)

#1304

Nechci tady ukrofašismus

Jan Vaníček (Smržovka, 2026-01-05)

#1306

T. Okamura měl pravdu a pravda se nedá umlčet

Roman Miška (Karlovy Vary, 2026-01-05)

#1308

Vše co řekl je pravda

Vladimir Raimund (Liberec, 2026-01-05)

#1309

Naprosto souhlasím se slovy pana Okamury

Michal Faron (mfaron@seznam.cz, 2026-01-05)

#1313

S panem Okamurou souhlasím v plném rozsahu.

Martin Voborník (Havlíčkův Brod, 2026-01-05)

#1314

Naprosto souhlasím s panem Okamurou.

Jaroslav Štefan (Březnice, 2026-01-05)

#1315

Protože, s pane Okamurou naprosto souhlasím !! Neřekl nic špatného, pouze pravdu. A pokud se to někomu nelíbí, tak jeho problém. Pan Okamura to řekl ještě slušně. Ma stejný názor jako většina Čechů!!!

Petra Blahová (Praha, 2026-01-05)

#1321

Svoboda slova a vyjadřování názorů ve veřejném prostoru je jeden z hlavních bodů, které jsme žádali v r.1989. Nezapomeňme na to!

Jiřina Bradáčová (Praha, 2026-01-05)

#1324

Podepisuji,protože plně souhlasím se vším,co pan Okamura říkal.Je to všechno pravda.

Veronika Krčínová (Stochov, 2026-01-05)

#1326

Neřekl nic, co by nebyla pravda a s čím většina národa souhlasí.

Adriena Morávková (Sobětuchy, 2026-01-05)

#1329

Souhlasím s každým jeho slovem

Marie Koutná (masena10@seznam.cz, 2026-01-05)

#1335

Plně souhlasim

Hana Čermáková (Chomutov, 2026-01-05)

#1337

souhlasím

Libor Dohnal (Vítkov, 2026-01-05)

#1341

S ním naprosto souhlasím

Milena Gerberová (Chomutov, 2026-01-05)

#1345

Souhlasím s panem Okamurou,ve všem co řekl, má pravdu

David Sotona (Chvaletice, 2026-01-05)

#1347

Podrpusuji, protože souhlasím s každým slovem.

Libuše Baborová (Rakovník, 2026-01-05)

#1350

Souhlasím se vším co Tomio Okamura prohlásil a nevidim důvod,aby byl potrestán za pravdu a za něco, co si myslí víc než polovina Českých lidí.

Lucie Novakova (České Budějovice, 2026-01-05)

#1351

Chci

Blanka Čelouchová (Hustopeče, 2026-01-05)

#1352

Má pravdu

Michaela Brchelová (Lukavec, 2026-01-05)

#1353

Jsem dlouhodobým příznivcem SPD

Jiří Šafář (České Budějovice, 2026-01-05)

#1354

Souhlasím s novoročním projevem pana Tomio Okamuri a stojím za ním jako jeho volič v říjnových volbách 2025.

Alexandra Havelková (Praha., 2026-01-05)

#1363

Souhlasím

Radek Bajtoš (Plzeň, 2026-01-05)

#1364

Podepisuji protože naprosto souhlasím s naším Tomiou Okamurou 👍💪👏😉

Renata Šenkiová (renata.senkiova@seznam.cz, 2026-01-05)

#1366

Podepisuji, protože souhlasím s tím, co pan Okamura řekl.

Alena Lakomá (Dobřichovice, 2026-01-05)

#1367

Souhlasím s Tomiem Okamurou

Irena Mendlová (Sokolnice, 2026-01-05)

#1374

Souhlasím s každým slovem.

Alena Jurova (alenajurova7@gmail.com, 2026-01-05)

#1375

Souhlasím s úžasnou prací pana Tomia Okamury pro obyčejné občany České republiky. Bije se za nás jako lev. Mluví jen a jen pravdu jako Jan Hus.

Ilona Čížková (Kostelec nad Orlicí, 2026-01-05)

#1382

Souhlasím s Tomiem

Tomáš Minařík (Liberec, 2026-01-05)

#1387

Souhlasím s Tomio Okamurou

Ivana Jerouškova (Vlkovice, 2026-01-05)

#1388

Naprosto souhlasím s projevem pan Okamury a odsuzuji šílenou hysterii z řad opozice, novinářů i od zastoupení UA, která se ve veřejném prostoru strhla.

Jiří Fiřt (Tršice, 2026-01-05)

#1391

Souhlasim s projevem p. Tomia Okamury

Hana Hlavatá (Cheb, 2026-01-05)

#1395

Podporuji realistické názory Tomia Okamury a odmítám cenzurní zásahy médií veřejné služby, které prosazují velmi nekorektně názory bývalé pětikoaliční vlády a jejichž zpravodajství není vyvážené.

Augustin Kreuz (Příbram, Středočeský kraj, 2026-01-05)

#1397

Má ve všem pravdu. My jsme ČR a musí se podporovat naší lidé a ne Ukrajinci.

Radová Martina (Chomutov, 2026-01-05)

#1398

Souhlasím s panem Okamurou a moc si ho vážím.

Ivana Fejfarová (Malá Hraštice, 2026-01-05)

#1400

Protože v ČR je pořád dvoji metr a soudci soudí politické názory.

Robert Pleticha (Tehov, 2026-01-05)