Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů
Komentáře
#1205
Souhlasím s panem OkamurouMarie Grupačová (grupajda58@gmail.com, 2026-01-05)
#1206
Plně podporuji novoroční přání a projev pana Tomia. Volím ho proto, aby se za české peníze staral o naši ČR a naše české občany.Vladimíra Štefcová (Církvice u Kutné Hory, 2026-01-05)
#1213
Podepisují, protože s Tomem Okamuru souhlasím. Projev byl pravdivý.Pavol Sobol (pavol.sobol1@gmail.com, 2026-01-05)
#1220
Tomio řekl pouze pravdu.Jiří Keresteš (Jelenice, 2026-01-05)
#1224
Stojím za panem Okamurou.Helena Folwarczná (Havířov, 2026-01-05)
#1228
Okamurovi věřímJana Turková (Horšovský Týn, 2026-01-05)
#1231
Se vším souhlasím.Miloš Lenfeld (Hronov, 2026-01-05)
#1241
Plně stojím za panem Okamurou 👏👏👏Zita Zeminová (Praha, 2026-01-05)
#1249
Souhlasím se vším, co pan Okamura říkal a má mojí podporuDaniela Svachova (Děčín, 2026-01-05)
#1251
Souhlasím s ním! 🇨🇿Ladislava Neumannová (Ledvice, 2026-01-05)
#1255
Souhlasím s Tomiem co prohlásil.Radek Koritar (Praha, 2026-01-05)
#1260
Pravdivý, státnický,nepodlejzavý projev za který jsem se nemusel stydět.Frantisek Aunicky (Praha 17, 2026-01-05)
#1264
Fandím a věřím VamPetra Čapkova (Železný Brod, 2026-01-05)
#1267
P. Okamura ma pravdu a nebojí se nazvat věci pravým jménem a hlasem veřejnosti.Hrdlicka Lukas (Hlavatce, 2026-01-05)
#1273
Souhlasím s p. Okamurou.Blanka Nečasová (Lichnov, 2026-01-05)
#1275
Souhlasím s OkamurouLudmila Dubinská (ludmilka.d@seznam.cz, 2026-01-05)
#1278
Souhlasím s panem Okamurou úplně ve všem, protože mu záleží na tom, aby jsme se v Česku nebáli být vlastenciMagda Kuželková (majdicka89@seznam.cz, 2026-01-05)
#1279
Proč je pravda nežádoucí?Renata Rohlenová (Praha, 2026-01-05)
#1284
Pro mne je prioritou, že hájí zájmy českých lidí.Helena Soušková (Olomouc, 2026-01-05)
#1287
Podepisuji, protože pravda se nesmí umlčet. Pan Okamura řekl nahlas, co si mnozí myslí, nikoho nenapadal, řekl jenom pravdu. 👍👌🇨🇿Hana Fišerová (Náchod, 2026-01-05)
#1288
V každém zdem kroku stojím za p.OkamurouHelena Hlaváčková (Nový Bor, 2026-01-05)
#1290
Protože s ním prostě souhlasím.Pavel Holman (Unošť, 2026-01-05)
#1295
Podepisuji, protože plně souhlasím se slovy pana Okamury. Jsem proti tomu, aby se stále cpaly naše těžce vydělané peníze vychcánkům z UkrajinyIveta Tesařová (Praha 8, 2026-01-05)
#1299
Podepisuji protože mám stejný názor, jako Tomio Okamura a myslím si, že v dnešní době, kdy je svoboda slova, má nárok na svůj názor každý občan České republiky.Jaroslava Zavadilová (Strakonice, 2026-01-05)
#1304
Nechci tady ukrofašismusJan Vaníček (Smržovka, 2026-01-05)
#1306
T. Okamura měl pravdu a pravda se nedá umlčetRoman Miška (Karlovy Vary, 2026-01-05)
#1308
Vše co řekl je pravdaVladimir Raimund (Liberec, 2026-01-05)
#1309
Naprosto souhlasím se slovy pana OkamuryMichal Faron (mfaron@seznam.cz, 2026-01-05)
#1313
S panem Okamurou souhlasím v plném rozsahu.Martin Voborník (Havlíčkův Brod, 2026-01-05)
#1314
Naprosto souhlasím s panem Okamurou.Jaroslav Štefan (Březnice, 2026-01-05)
#1315
Protože, s pane Okamurou naprosto souhlasím !! Neřekl nic špatného, pouze pravdu. A pokud se to někomu nelíbí, tak jeho problém. Pan Okamura to řekl ještě slušně. Ma stejný názor jako většina Čechů!!!Petra Blahová (Praha, 2026-01-05)
#1321
Svoboda slova a vyjadřování názorů ve veřejném prostoru je jeden z hlavních bodů, které jsme žádali v r.1989. Nezapomeňme na to!Jiřina Bradáčová (Praha, 2026-01-05)
#1324
Podepisuji,protože plně souhlasím se vším,co pan Okamura říkal.Je to všechno pravda.Veronika Krčínová (Stochov, 2026-01-05)
#1326
Neřekl nic, co by nebyla pravda a s čím většina národa souhlasí.Adriena Morávková (Sobětuchy, 2026-01-05)
#1329
Souhlasím s každým jeho slovemMarie Koutná (masena10@seznam.cz, 2026-01-05)
#1335
Plně souhlasimHana Čermáková (Chomutov, 2026-01-05)
#1337
souhlasímLibor Dohnal (Vítkov, 2026-01-05)
#1341
S ním naprosto souhlasímMilena Gerberová (Chomutov, 2026-01-05)
#1345
Souhlasím s panem Okamurou,ve všem co řekl, má pravduDavid Sotona (Chvaletice, 2026-01-05)
#1347
Podrpusuji, protože souhlasím s každým slovem.Libuše Baborová (Rakovník, 2026-01-05)
#1350
Souhlasím se vším co Tomio Okamura prohlásil a nevidim důvod,aby byl potrestán za pravdu a za něco, co si myslí víc než polovina Českých lidí.Lucie Novakova (České Budějovice, 2026-01-05)
#1351
ChciBlanka Čelouchová (Hustopeče, 2026-01-05)
#1352
Má pravduMichaela Brchelová (Lukavec, 2026-01-05)
#1353
Jsem dlouhodobým příznivcem SPDJiří Šafář (České Budějovice, 2026-01-05)
#1354
Souhlasím s novoročním projevem pana Tomio Okamuri a stojím za ním jako jeho volič v říjnových volbách 2025.Alexandra Havelková (Praha., 2026-01-05)
#1363
SouhlasímRadek Bajtoš (Plzeň, 2026-01-05)
#1364
Podepisuji protože naprosto souhlasím s naším Tomiou Okamurou 👍💪👏😉Renata Šenkiová (renata.senkiova@seznam.cz, 2026-01-05)
#1366
Podepisuji, protože souhlasím s tím, co pan Okamura řekl.Alena Lakomá (Dobřichovice, 2026-01-05)
#1367
Souhlasím s Tomiem OkamurouIrena Mendlová (Sokolnice, 2026-01-05)
#1374
Souhlasím s každým slovem.Alena Jurova (alenajurova7@gmail.com, 2026-01-05)
#1375
Souhlasím s úžasnou prací pana Tomia Okamury pro obyčejné občany České republiky. Bije se za nás jako lev. Mluví jen a jen pravdu jako Jan Hus.Ilona Čížková (Kostelec nad Orlicí, 2026-01-05)
#1382
Souhlasím s TomiemTomáš Minařík (Liberec, 2026-01-05)
#1387
Souhlasím s Tomio OkamurouIvana Jerouškova (Vlkovice, 2026-01-05)
#1388
Naprosto souhlasím s projevem pan Okamury a odsuzuji šílenou hysterii z řad opozice, novinářů i od zastoupení UA, která se ve veřejném prostoru strhla.Jiří Fiřt (Tršice, 2026-01-05)
#1391
Souhlasim s projevem p. Tomia OkamuryHana Hlavatá (Cheb, 2026-01-05)
#1395
Podporuji realistické názory Tomia Okamury a odmítám cenzurní zásahy médií veřejné služby, které prosazují velmi nekorektně názory bývalé pětikoaliční vlády a jejichž zpravodajství není vyvážené.Augustin Kreuz (Příbram, Středočeský kraj, 2026-01-05)
#1397
Má ve všem pravdu. My jsme ČR a musí se podporovat naší lidé a ne Ukrajinci.Radová Martina (Chomutov, 2026-01-05)
#1398
Souhlasím s panem Okamurou a moc si ho vážím.Ivana Fejfarová (Malá Hraštice, 2026-01-05)
#1400
Protože v ČR je pořád dvoji metr a soudci soudí politické názory.Robert Pleticha (Tehov, 2026-01-05)