Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů
Komentáře
#1002
Podepisuji, protože souhlasímEva Treppeschova (České Budějovice, 2026-01-05)
#1005
Jurgovi DanaDana Jurgová (Pacov, 2026-01-05)
#1007
Podepisuji protože jsem Čech a nelíbí se mi tahle komedie, která se tu právě odehrává! Čechy patří Čechům a ne zasraným úkáčkům!!!Lucie Partynglová (Plzeň, 2026-01-05)
#1014
Naprosto nesouhlasím s pokusy o oklešťovani základních práv a svobod, jako je svoboda projevu a ač nejsem voličem SPD, v projevu pana Okamura neshledavsmnic nepravdivého ani dehonestující ho, pouze konstatoval stav věcí. Naopak reakci ukrajinských vládních představitelů považuji za drzou urážlivou.Dagmar Emmerová (Brno, 2026-01-05)
#1015
Mluví za nás všechny, bojuje za pravdu a potřeby českého národaMartina Burianová (Odolena voda, 2026-01-05)
#1016
Pokorný FrantišekFrantišek Pokorný (CHRÁST, 2026-01-05)
#1017
Souhasím s textem této peticerJaroslava Prášková (Jaroslava.Praskova@seznam.cz, 2026-01-05)
#1019
S Tomiem Okamurou souhlasímEva Černa (Litvinov, 2026-01-05)
#1024
Josef ZeithamlJosef Zeithaml (Praha, 2026-01-05)
#1027
Vše co řekl je pravda. Plně souhlasimZuzana Pazderová (Brno, 2026-01-05)
#1029
Stojím za panem Okamurou.Pavel Obdržálek (Kopřivnice, 2026-01-05)
#1030
Podepisují,protože Tomino Okamura má pravdu a stojím za jeho slovy,jako by mi z duše mluvil..🙂Hana Kirchnerová (Opava, 2026-01-05)
#1031
Pan Okamura, řekl pravdu, promluvil za nás obyčejné lidi.Jarmila Crkalová (Ústí nad Labem, 2026-01-05)
#1032
Souhlasim s nazorem Tomia Okamury.Jaroslava Fuksova (Stribro, 2026-01-05)
#1033
Neměli bychom mít strach říkat pravdu a vše s čím se setkáváme každý den NAHLAS a beze strachu!Libor Géryk (Mořkov, 2026-01-05)
#1041
Souhlasím s prohlášením pana OkamuryHana Hrdličková (Brno, 2026-01-05)
#1044
Souhlasím s tím, co bylo řečeno T.Okamurou!Jana Dunovská (Město Touškov, 2026-01-05)
#1045
Souhlasím s Tomiem Okamurou!Zdeňka Slusarčíková (Jirkov, 2026-01-05)
#1046
Naprosto souhlasím s tímto názorem a projevem.Veronika Paulová (Buštěhrad, 2026-01-05)
#1048
Říká pravduJiřina Štrosová (Město Touškov, 2026-01-05)
#1050
PlíšekJosef Plíšek (Vedrovice, 2026-01-05)
#1054
P. Okamura se vyjádřil ke všemu dění správně.Hen tak dál a fandím vám.Libuše Homolová (Třebíč, 2026-01-05)
#1055
Se vsim souhlasim co bylo receno.Roman Bina (Strakonice, 2026-01-05)
#1059
SouhlasFrantišek Hadrávek (Česká Lípa, 2026-01-05)
#1063
Vyrostl jsem na písni,která dvakrát opakuje,že ZEMĚ ČESKÁ DOMOV MŮJ.Jaroslav Klaban (Děčín, 2026-01-05)
#1067
Se vším souhlasím.Kateřina Košťálová (Praha, 2026-01-05)
#1068
Pravda vítězí!Jana Vávrová (Hradec Králové, 2026-01-05)
#1070
Podepisují nebo souhlasím s nímAnna Malohlavová (Opava, 2026-01-05)
#1072
Plně souhlasím s panem Okamurou !!!eva koudelová (Ostrov nad Ohří, 2026-01-05)
#1073
Podepisuji, protože se slovy Tomia Okamury souhlasím a naprosto odmítám vyjádření UA politiků směrem k naší politické scéně.Andrea Navrátilová (Jankovice, 2026-01-05)
#1081
Mluví pravdivě a nikdy by neměl být odvolán!!!Josef Kliment (Praha 3, 2026-01-05)
#1082
Souhlasím s názorem Tomia Okamury a se vším co prohlásil.Andrea Spoustová (Plzeň, 2026-01-05)
#1087
Podepisuji, protože plně souhlasím v celém rozsahu s výroky pana Tomia OkamuryEva Niklová (Olomouc, 2026-01-05)
#1090
Souhlasím se vším co pan Okamura řekl.Pavla Lovašová (Ústí nad Labem, 2026-01-05)
#1095
Naprosto souhlasím s panem Okamurou, proto podepisujuKarla Horská (Česká Třebová, 2026-01-05)
#1096
Jediný kdo řekl pravduMarkéta Demeter Holubová (Praha, 2026-01-05)
#1097
Je vrchol drzosti odebírat ústavním činitelům svobodu slova!René David (Ústi nad Labem, 2026-01-05)
#1102
Protože má pravdu úplně ve všemRobert Jeřábek (Aš, 2026-01-05)
#1105
Podepisuji, protože Tomio Okamura ve svém projevu řekl jen čistou pravdu, i o duševním stavu Ursuly von der Leyenové a Grety a i o riziku 3. světové války.Ivanka Rejmanová (Jablonec nad Nisou, 2026-01-05)
#1106
Podepisuji,protože slova pana Okamury jsou pravda a nevidím žádný důvod k tomu aby byl za ně jakkoliv trestán a chápu pravda někdy bolí a většinou zvítězí.Jan Bezděk (Slatinice, 2026-01-05)
#1108
S panem Okamurou souhlasim.Kateřina Sládková (Praha, 2026-01-05)
#1110
Souhlasím s panem Okamurou.Kamila Tůmova (Praha, 2026-01-05)
#1117
souhlasím s jeho projevemMarie Šoltová (Litoměřice, 2026-01-05)
#1122
Plně souhlasím se vším, co pan Okamura řeklIlona Trögnerová (Hlinsko, 2026-01-05)
#1124
Byla řečena pravda.Ivan Sochor (Praha 4 - Braník, 2026-01-05)
#1134
Konečně pravda zvítězila nad lží...Kamil Strážnický (Praha, 2026-01-05)
#1135
Absolutně souhlasím s jeho projevemPavel Hurt (Nové Dvory, 2026-01-05)
#1137
Podepiduji, protože pan Okamura rekl pouze pravdu...Martin Černocký (Humpolec, 2026-01-05)
#1139
Vše, co říká, je pravda!!Alena Mucková (mucule@seznam.cz, 2026-01-05)
#1140
Stojím pevně za panem Okamurou a jeho nazoryJana Šlachtová (Ostrava, 2026-01-05)
#1145
Podepisuji protože se s výroky pana Tomia Okamury plně stotožňuji.Milan Chalupa (Kutná Hora, 2026-01-05)
#1146
Naprosto souhlasím se všemi bodyZdeněk Trubač (Hradec Králové, 2026-01-05)
#1149
Stojím za panem Okamurou. Neřekl nic, co by nebyla pravda.Denisa Korandová (Praha, 2026-01-05)
#1151
Plně souhlasímMilan Ďuriš (Kočí, 2026-01-05)
#1152
Souhlasím s Tomiem Okamurou,řekl nahlas to co si myslí většina ČechůJan Hladký (Děčín, 2026-01-05)
#1156
Pokud máme svobodu slova, a ne cenzuru, musí svoboda slova platit pro všechny. Existuje jeden krásný citát :” Nemusím s tebou souhlasit, přesto můžu tvůj názor respektovat.” Jsme dospělí lidé, a tak si každý z nás může na situaci udělat svůj názor, a má právo na jeho obhajobu. Proto nedává smysl trestat někoho za jeho názor. Trestat lze jen za prokázané trestné činy, a názor není trestný čin.Blanka Vejborová (Praha 9, 2026-01-05)
#1157
Okamura řekl veřejně pravdu, kterou si myslí většina Čechů, co nelezou do sedínky Ukrajině a BruseluMiroslav Kaplan (Nechanice, 2026-01-05)
#1158
souhlasímtomas Poláček (kolin, 2026-01-05)
#1161
Souhlasím s proslovem Tomia Okamury.Václav Hroník (Ústí nad Labem, 2026-01-05)
#1165
Pravda je jedním se základním pilířem demokracie.Jaroslav Zach (Mnichovice, 2026-01-05)
#1166
Podepisuji, protože souzním s názory Tomia Okamury. ❤️Alena Baštanová (Český Těšín, 2026-01-05)
#1167
Plně podporuji v této petici pana Okamuru.Jiří Zikmund (Mladá Boleslav, 2026-01-05)
#1170
Plně souhlasím!Iveta Drozenová (Praha, 2026-01-05)
#1171
Protože souhlasím ve všech bodech. Je konečně čas, aby se česká vláda začala starat o ČR a její občany a aby si i ostatní státy státy uvědomily, že jsme suverénní stát, kde si všechny náležitosti budeme rozhodovat a řídit my, sami. Nikoliv Brusel a EU, nikoliv USA a nikoliv Ukrajina nebo jak nám lživě podsouvají, Rusko.Eva Kubíčková (Brno, 2026-01-05)
#1176
Souhlasím s panem OkamurouIlona Škrnová (Čížová, 2026-01-05)
#1181
Podepisuji, protože s panem Okamurou souhlasím. Čechy jsou primárně domovem Čechů a to by mělo být prioritou vsech vládních představitelů.Zdeňka Čerplová (Kladno, 2026-01-05)
#1190
Sohlasim s OkamurouJana Kiklhornová (Praha 4, 2026-01-05)
#1191
Souhlasím s názorem a vyjádřením p. Okamury.Jitka Komárková (Nečín, 2026-01-05)
#1192
Plně souhlasím s novoročním projevem předsedy poslanecké sněmovny p.Tomiem Okamurou.Roman Kováčik (Ostrava, 2026-01-05)
#1194
Souhlasím a podporuji pana OkamuruYvetta Legátová (Vysoký Újezd, 2026-01-05)
#1196
Pravda se vždy ukáže.Marie Hatašová (Karlovy Vary, 2026-01-05)
#1198
Podepisuji proto, že žádám, aby byly respektovány výsledky volem.Miloslava Haršániová (Chotěboř, 2026-01-05)