Petice.com

Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů

Komentáře

#1002

Podepisuji, protože souhlasím

Eva Treppeschova (České Budějovice, 2026-01-05)

#1005

Jurgovi Dana

Dana Jurgová (Pacov, 2026-01-05)

#1007

Podepisuji protože jsem Čech a nelíbí se mi tahle komedie, která se tu právě odehrává! Čechy patří Čechům a ne zasraným úkáčkům!!!

Lucie Partynglová (Plzeň, 2026-01-05)

#1014

Naprosto nesouhlasím s pokusy o oklešťovani základních práv a svobod, jako je svoboda projevu a ač nejsem voličem SPD, v projevu pana Okamura neshledavsmnic nepravdivého ani dehonestující ho, pouze konstatoval stav věcí. Naopak reakci ukrajinských vládních představitelů považuji za drzou urážlivou.

Dagmar Emmerová (Brno, 2026-01-05)

#1015

Mluví za nás všechny, bojuje za pravdu a potřeby českého národa

Martina Burianová (Odolena voda, 2026-01-05)

#1016

Pokorný František

František Pokorný (CHRÁST, 2026-01-05)

#1017

Souhasím s textem této peticer

Jaroslava Prášková (Jaroslava.Praskova@seznam.cz, 2026-01-05)

#1019

S Tomiem Okamurou souhlasím

Eva Černa (Litvinov, 2026-01-05)

#1024

Josef Zeithaml

Josef Zeithaml (Praha, 2026-01-05)

#1027

Vše co řekl je pravda. Plně souhlasim

Zuzana Pazderová (Brno, 2026-01-05)

#1029

Stojím za panem Okamurou.

Pavel Obdržálek (Kopřivnice, 2026-01-05)

#1030

Podepisují,protože Tomino Okamura má pravdu a stojím za jeho slovy,jako by mi z duše mluvil..🙂

Hana Kirchnerová (Opava, 2026-01-05)

#1031

Pan Okamura, řekl pravdu, promluvil za nás obyčejné lidi.

Jarmila Crkalová (Ústí nad Labem, 2026-01-05)

#1032

Souhlasim s nazorem Tomia Okamury.

Jaroslava Fuksova (Stribro, 2026-01-05)

#1033

Neměli bychom mít strach říkat pravdu a vše s čím se setkáváme každý den NAHLAS a beze strachu!

Libor Géryk (Mořkov, 2026-01-05)

#1041

Souhlasím s prohlášením pana Okamury

Hana Hrdličková (Brno, 2026-01-05)

#1044

Souhlasím s tím, co bylo řečeno T.Okamurou!

Jana Dunovská (Město Touškov, 2026-01-05)

#1045

Souhlasím s Tomiem Okamurou!

Zdeňka Slusarčíková (Jirkov, 2026-01-05)

#1046

Naprosto souhlasím s tímto názorem a projevem.

Veronika Paulová (Buštěhrad, 2026-01-05)

#1048

Říká pravdu

Jiřina Štrosová (Město Touškov, 2026-01-05)

#1050

Plíšek

Josef Plíšek (Vedrovice, 2026-01-05)

#1054

P. Okamura se vyjádřil ke všemu dění správně.Hen tak dál a fandím vám.

Libuše Homolová (Třebíč, 2026-01-05)

#1055

Se vsim souhlasim co bylo receno.

Roman Bina (Strakonice, 2026-01-05)

#1059

Souhlas

František Hadrávek (Česká Lípa, 2026-01-05)

#1063

Vyrostl jsem na písni,která dvakrát opakuje,že ZEMĚ ČESKÁ DOMOV MŮJ.

Jaroslav Klaban (Děčín, 2026-01-05)

#1067

Se vším souhlasím.

Kateřina Košťálová (Praha, 2026-01-05)

#1068

Pravda vítězí!

Jana Vávrová (Hradec Králové, 2026-01-05)

#1070

Podepisují nebo souhlasím s ním

Anna Malohlavová (Opava, 2026-01-05)

#1072

Plně souhlasím s panem Okamurou !!!

eva koudelová (Ostrov nad Ohří, 2026-01-05)

#1073

Podepisuji, protože se slovy Tomia Okamury souhlasím a naprosto odmítám vyjádření UA politiků směrem k naší politické scéně.

Andrea Navrátilová (Jankovice, 2026-01-05)

#1081

Mluví pravdivě a nikdy by neměl být odvolán!!!

Josef Kliment (Praha 3, 2026-01-05)

#1082

Souhlasím s názorem Tomia Okamury a se vším co prohlásil.

Andrea Spoustová (Plzeň, 2026-01-05)

#1087

Podepisuji, protože plně souhlasím v celém rozsahu s výroky pana Tomia Okamury

Eva Niklová (Olomouc, 2026-01-05)

#1090

Souhlasím se vším co pan Okamura řekl.

Pavla Lovašová (Ústí nad Labem, 2026-01-05)

#1095

Naprosto souhlasím s panem Okamurou, proto podepisuju

Karla Horská (Česká Třebová, 2026-01-05)

#1096

Jediný kdo řekl pravdu

Markéta Demeter Holubová (Praha, 2026-01-05)

#1097

Je vrchol drzosti odebírat ústavním činitelům svobodu slova!

René David (Ústi nad Labem, 2026-01-05)

#1102

Protože má pravdu úplně ve všem

Robert Jeřábek (Aš, 2026-01-05)

#1105

Podepisuji, protože Tomio Okamura ve svém projevu řekl jen čistou pravdu, i o duševním stavu Ursuly von der Leyenové a Grety a i o riziku 3. světové války.

Ivanka Rejmanová (Jablonec nad Nisou, 2026-01-05)

#1106

Podepisuji,protože slova pana Okamury jsou pravda a nevidím žádný důvod k tomu aby byl za ně jakkoliv trestán a chápu pravda někdy bolí a většinou zvítězí.

Jan Bezděk (Slatinice, 2026-01-05)

#1108

S panem Okamurou souhlasim.

Kateřina Sládková (Praha, 2026-01-05)

#1110

Souhlasím s panem Okamurou.

Kamila Tůmova (Praha, 2026-01-05)

#1117

souhlasím s jeho projevem

Marie Šoltová (Litoměřice, 2026-01-05)

#1122

Plně souhlasím se vším, co pan Okamura řekl

Ilona Trögnerová (Hlinsko, 2026-01-05)

#1124

Byla řečena pravda.

Ivan Sochor (Praha 4 - Braník, 2026-01-05)

#1134

Konečně pravda zvítězila nad lží...

Kamil Strážnický (Praha, 2026-01-05)

#1135

Absolutně souhlasím s jeho projevem

Pavel Hurt (Nové Dvory, 2026-01-05)

#1137

Podepiduji, protože pan Okamura rekl pouze pravdu...

Martin Černocký (Humpolec, 2026-01-05)

#1139

Vše, co říká, je pravda!!

Alena Mucková (mucule@seznam.cz, 2026-01-05)

#1140

Stojím pevně za panem Okamurou a jeho nazory

Jana Šlachtová (Ostrava, 2026-01-05)

#1145

Podepisuji protože se s výroky pana Tomia Okamury plně stotožňuji.

Milan Chalupa (Kutná Hora, 2026-01-05)

#1146

Naprosto souhlasím se všemi body

Zdeněk Trubač (Hradec Králové, 2026-01-05)

#1149

Stojím za panem Okamurou. Neřekl nic, co by nebyla pravda.

Denisa Korandová (Praha, 2026-01-05)

#1151

Plně souhlasím

Milan Ďuriš (Kočí, 2026-01-05)

#1152

Souhlasím s Tomiem Okamurou,řekl nahlas to co si myslí většina Čechů

Jan Hladký (Děčín, 2026-01-05)

#1156

Pokud máme svobodu slova, a ne cenzuru, musí svoboda slova platit pro všechny. Existuje jeden krásný citát :” Nemusím s tebou souhlasit, přesto můžu tvůj názor respektovat.” Jsme dospělí lidé, a tak si každý z nás může na situaci udělat svůj názor, a má právo na jeho obhajobu. Proto nedává smysl trestat někoho za jeho názor. Trestat lze jen za prokázané trestné činy, a názor není trestný čin.

Blanka Vejborová (Praha 9, 2026-01-05)

#1157

Okamura řekl veřejně pravdu, kterou si myslí většina Čechů, co nelezou do sedínky Ukrajině a Bruselu

Miroslav Kaplan (Nechanice, 2026-01-05)

#1158

souhlasím

tomas Poláček (kolin, 2026-01-05)

#1161

Souhlasím s proslovem Tomia Okamury.

Václav Hroník (Ústí nad Labem, 2026-01-05)

#1165

Pravda je jedním se základním pilířem demokracie.

Jaroslav Zach (Mnichovice, 2026-01-05)

#1166

Podepisuji, protože souzním s názory Tomia Okamury. ❤️

Alena Baštanová (Český Těšín, 2026-01-05)

#1167

Plně podporuji v této petici pana Okamuru.

Jiří Zikmund (Mladá Boleslav, 2026-01-05)

#1170

Plně souhlasím!

Iveta Drozenová (Praha, 2026-01-05)

#1171

Protože souhlasím ve všech bodech. Je konečně čas, aby se česká vláda začala starat o ČR a její občany a aby si i ostatní státy státy uvědomily, že jsme suverénní stát, kde si všechny náležitosti budeme rozhodovat a řídit my, sami. Nikoliv Brusel a EU, nikoliv USA a nikoliv Ukrajina nebo jak nám lživě podsouvají, Rusko.

Eva Kubíčková (Brno, 2026-01-05)

#1176

Souhlasím s panem Okamurou

Ilona Škrnová (Čížová, 2026-01-05)

#1181

Podepisuji, protože s panem Okamurou souhlasím. Čechy jsou primárně domovem Čechů a to by mělo být prioritou vsech vládních představitelů.

Zdeňka Čerplová (Kladno, 2026-01-05)

#1190

Sohlasim s Okamurou

Jana Kiklhornová (Praha 4, 2026-01-05)

#1191

Souhlasím s názorem a vyjádřením p. Okamury.

Jitka Komárková (Nečín, 2026-01-05)

#1192

Plně souhlasím s novoročním projevem předsedy poslanecké sněmovny p.Tomiem Okamurou.

Roman Kováčik (Ostrava, 2026-01-05)

#1194

Souhlasím a podporuji pana Okamuru

Yvetta Legátová (Vysoký Újezd, 2026-01-05)

#1196

Pravda se vždy ukáže.

Marie Hatašová (Karlovy Vary, 2026-01-05)

#1198

Podepisuji proto, že žádám, aby byly respektovány výsledky volem.

Miloslava Haršániová (Chotěboř, 2026-01-05)