Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů
Komentáře
#810
Je třeba vrátit moc v této zemi zpět do rukou jejich občanů !!!Jiří Pešat (Jablonec nad Nisou, 2026-01-05)
#814
Stojím za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principůPavlína Karasová (Ostrava, 2026-01-05)
#815
Plně souhlasím.Václav Havlík (Česká Lípa, 2026-01-05)
#819
Souhlasím se vším.Renata Cermanová (Roudný, 2026-01-05)
#820
Řekl jsen pravdu.Radek Keszeli (Zábřeh, 2026-01-05)
#824
Souhlasím s obsahem peticeVera Ivicova (Brno, 2026-01-05)
#825
Konečný VladislavVladislav Konečný (Olomouc, 2026-01-05)
#827
Souhlasím s obsahem.Jana Vojtíšková (Děčín, 2026-01-05)
#830
Blín LUKÁŠLukas Blin (Teplice, 2026-01-05)
#833
Podepisuji, protože stojím za OkamurouOlga Řízkova (Neratovice, 2026-01-05)
#835
Pan Okamura mluví za nás Čechy a já s tím naprosto souhlasím.Ivan Toth (Plzeň, 2026-01-05)
#836
Stoprocentně souhlasím s projevem Tomia Okamury.Libuše Kulhánková (Praha, 2026-01-05)
#840
Protože všechny poeuromejdanovské vlády na Ukrajině jsou nelegitimní a s tamní nacistickou juntou by měly být okamžitě přerušeny všechny diplomatické stykyVít Rožnovský (Měrůtky, 2026-01-05)
#846
Podepisují,protože p.Tomio Okamura řekl pravdu,kterou nechtějí někteří lidé slyšet,ale my to říkáme už dost dlouhoIrena Havnerova (Štětí, 2026-01-05)
#852
Okamura má pravdu a stojím za ním a držím palceDana Vavrova (vavrovadana369@seznam.cz, 2026-01-05)
#866
Stojím za panem předsedou Poslanecké sněmovny Tomiem Okamurou. Řekl pravdu. Vyhostit Ukrajinského diplomata. Stop posílání NAŠICH peněz do zkorumpované fašistické země Ukrajina.Alena Kucerova (lingwa@seznam.cz, 2026-01-05)
#868
Tomio má mou plnou podporu říká věci které jsou pravdou a které většina občanů, která ho zvolila chce slyšet. Neustupovat a nenechat se zastrašitPetr Molodovec (Karlovy Vary, 2026-01-05)
#871
V této zemi nesmí být trestné říkat pravdu.Karel Němeček (Klatovy, 2026-01-05)
#873
Pan Okamura mluví za nás lidi.Jana Wufková (Kadaň, 2026-01-05)
#875
s peticí i jejím obsahem zcela souhlasímZbyněk PROUSEK (Mělník, 2026-01-05)
#877
Plně souhlasím s tím co Tomio řeklMartina Leinerová (Česká Lípa, 2026-01-05)
#879
p.Okamura má pravduMarta Mitschková (martamitschkova@gmail.com, 2026-01-05)
#881
Souhlasím!Miroslav Seidl (Pavlíkov-Tytry, 2026-01-05)
#884
S ním souhlasímRomana Kovářová (Popovice, 2026-01-05)
#886
Podepisuji, protože jsem pro svobodu slova a každý názor je věc, která přísluší člověku se svobodnou vůlí a ta se NESMÍ umlčovat, jinak bychom byly v diskriminaci a útlaku.Jan Vrána (Oldřiš, 2026-01-05)
#889
Petra GabrielováPetra Gabrielová (Chrudim, 2026-01-05)
#890
Podepisuji, protože s nim souhlasím ve všech bodech.Marie Vorlová (Děčín, 2026-01-05)
#898
Souhlasím.Dalibor Hlavica (Hranice na Moravě, 2026-01-05)
#907
Považuji novoroční projev Tomia Okamury pro rok 2026 za zcela pravdivý, vyjadřující názor vetšiny občanů České republiky a v souladu s platnou legislativou České republikyOta Dračka (Benešov nad Ploučnicí, 2026-01-05)
#910
Pan Okamura má pravdu, stojím za ním a držím palce,je to statečný politik, který se nebojí říkat pravdu a je tu pro lidiMarie Pecinkova (Brno, 2026-01-05)
#912
SouhlasímMartin Zdvořák (Janovice nad Úhlavou, 2026-01-05)
#917
se plně ztotožnuji se slovy pana tomia okamuryVilibald Pavlík (Praha, 2026-01-05)
#920
Pane Okamurou a celá SPD,obrňte se trpělivostí,protože to jsou provokatéři,lháři a sprostí lidé,budou proti všemu a všem,kteří s nimi nebudou souhlasit,ze všeho budou dělat problém,přesně tak, jak to dělali celé čtyři roky a média jim jdou na ruku,je to viditelné v těch diskuzích,jedinej pan Kulidakis,to vidí střízlivýma očima,je to neskutečný boj,bojím se jen války,držím palce a hodně zdraví a stěstí.Ludmila Hrubá (Nachod, 2026-01-05)
#921
Podepisuji, protože se myslím, že to řekl dobře.Jan Homola st (Kobeřice (okres Opava), 2026-01-05)
#924
Podepisuji protože souhlasím. Ukrajina je zkorumpovaná země plná cizích zájmů a nelidských politikůJosef Rezac (Karlovy Vary, 2026-01-05)
#928
Plně souhlasím s p.Okamurou.👍👍Petr Bohata (Jirkov, 2026-01-05)
#933
Konečně někdo říká pravdu a chce hájit českého občana. Bravo 👏Martin Chvostkevic (Liverpool, 2026-01-05)
#935
Protože , jde panu ministrovi o správný chod země České , prosperitu , sílu a pořádek ...dále , si je vědom potíží občanů naší republiky , a hájí a chrání vše co má řád a důstojnostMilan Lupták (Tábor, 2026-01-05)
#936
Vox populi, vox DeiLukáš Merunka (Sedlčany, 2026-01-05)
#942
pan Okamura řekl to, co si myslím i já! Absolutně!Jiří Sodoma (Praha, 2026-01-05)
#943
Protože hájíme pravdu a zdravý rozum . ✊🇨🇿Petra Kejklíčková (Stranná u Žirovnice, 2026-01-05)
#945
Souhlasím s Tomiem Okamurou.Gabriela Musialová (Týniště nad Orlicí, 2026-01-05)
#954
Souhlasím s p.Tomio OkamuremMarie Kuřitková (Znojmo, 2026-01-05)
#960
Podepisuji a souhlasím se vším, co pronesl v novoročním projevu pan Okamura.Eva Halová (Brno, 2026-01-05)
#966
P. Okamura řekl pravdu a naše rodina s jeho projevem souhlasí 👍.Hana Dudáková (Rumburk, 2026-01-05)
#968
Podepisuji, protože nesouhlasím s obsazením České republiky ukrajinskými občanyVáclav Hadač (Plzeň, 2026-01-05)
#969
Podepisuji, protože stojím za tím co p. Okamura řekl.Jarmila Podolská (Ostrava, 2026-01-05)
#975
Jsem znechucen chováním pětidemolice, která není schopna pochopit výsledky voleb.Jaroslav Závěšický (Mladá Boleslav, 2026-01-05)
#983
P. Okamura říká věci tak jak jsou.Miroslava Mainerová (Havlíčkův Brod, 2026-01-05)
#984
Poláček JosefJosef Poláček (Olomouc, 2026-01-05)
#986
Podepisuji, protože souhlasím s projevem Tomia Okamury.Dana Veselá (Frýdlant, 2026-01-05)
#991
Konečně někdo řekl vše jak to je, řekl pravdu.Pavlína Holcrová (Teplice, 2026-01-05)
#992
Souhlasím s panem Okamurou.Svoboda slova je přeci demokracie.A hájit občany své vlasti je povinností každého občana v zemi kde žije.Romana Hutařová (Zlín, 2026-01-05)