Petice.com

Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů

Komentáře

#601

Stojím za Tomiem Okamurou.

Lucie Kollert (Most, 2026-01-05)

#603

Říkat pravdu,by nemělo být trestné!!!!

Romana Nachtigalová (Benešov u Prahy, 2026-01-05)

#607

Souhlasím s tímto projevem.

Michal Kunštar (Oloví, 2026-01-05)

#608

Na projevu pana Okamury nebylo nic pobuřujícího.. Pevně se stavím za pana Okamuru a fandím mu.. Jeden z mála politiků, kteří si stojí za svými sliby, které dal českým občanům..

Pavel Černohorský (Kolín, 2026-01-05)

#614

Tomio řekl na 100% pravdu.Znám plno lidí kteří nemají fb a souhlasí také.

Libuše Nejedlá (Ostrov, 2026-01-05)

#616

Chci žít ve svobodné,prosperující zemi a hlavně pro budoucnost dětí.

Lukáš Halašta (Nový Jičín, 2026-01-05)

#617

Stojím za Tomiem Okamurou

Alena Konvalinkova (Děčín 32, 2026-01-05)

#619

Podepisuji, protože pan Okamura sdělil pravdivý názor nejen svých voličů. Naše republika není ukrajinskou gubernií a měla by řešit v první řadě potřeby svých občanů.

Petra Morávková (Plzeň, 2026-01-05)

#621

Souhlasím s Tomiem Okamurou. Je otřesné a zcela neakceptovatelné, co si vůči němu opozice dovoluje. Lži, které šířili 4 roky, šíří zcela bezostyšně dál. Proto je třeba ukázat, že za ním stojíme a ať už přestanou lhát.

Eva Votavová (Praha, 2026-01-05)

#624

Připojuji se k výše uvedené petici

Anna Kousalová (Praha, 2026-01-05)

#628

Protože plně souhlasím s proslovem Tomia Okamury.

Renata Demlová (Pustějov, 2026-01-05)

#633

Podepisuji protože s panem Okamurou souhlasím.

Václava Březinová (Jirkov, 2026-01-05)

#634

Tomio řekl nahlas to , co si myslí 80 procent národa ČESKÉHO. Tomio díky moc .

Anna Bambuchová (KOPŘIVNICE, 2026-01-05)

#635

Podepisuji protože pan Okamura řekl pravdu. Souhlasím s každým slovem co řekl. Hrstková

Jaroslava Hrstková (Teplice, 2026-01-05)

#640

Souhlasím s tím,co pan Okamura řekl.

Lenka Šufeislová (Brno, 2026-01-05)

#648

Podepisuju proto, že pan Tomio Okamura se nebojí říkat pravdu a jako jeden z mála politiků plní předvolební sliby dané občanům ČR.

Petra Malačková (Bzenec, 2026-01-05)

#657

Podepisuji, protože s ním souhlasím.

Jiřina Jelínková (Hořice, 2026-01-05)

#662

Už byla konečně slyšet pravda.

Jiří Vaněk (Mšené-lázně, 2026-01-05)

#664

Ve všem stojím a souhlasím s panem Tomio Okamurou.

Vladimíra Nová (Sedlčany, 2026-01-05)

#665

Souhlasím s panem Okamurou

Zuzana Csuthová (Česká Lípa, 2026-01-05)

#668

Souhlasím se vším, co p.Okamura řekl..

Renata Lasovska (Karviná, 2026-01-05)

#670

Protože rekl pravdu za nas, kteří jinak nejsou vyslyseni

Iva Nenutilova (Příbor, 2026-01-05)

#676

Neřekl nic protizákonného.
Nahlas zhodnotil stav v ČR.

Lenka Nathalie Petschenkova (Dobronín, 2026-01-05)

#680

Plně podporuji názory pana Okamury, a ztotožňuji se se zněním petice

Petr Rajský (Kralovice, 2026-01-05)

#684

Ukrajina nemá jakoukoliv pravomoc komentovat vládní činitele. Lidé z tohoto státu zvedají kriminalitu a bezpečnost v ČR. Vlastní zkušenost s napadením.

Jan Komers (Praha, 2026-01-05)

#686

Má pravdu..!!!

Jan Koval (Džbánov 39, 2026-01-05)

#688

Naprosto souhlasím.

josef Bures (Náchod, 2026-01-05)

#698

Připojuji se k petici souhlas.

Vladimír Kousal (Praha 6, 2026-01-05)

#699

Protože řekl to co si myslim

Karla Mrkvová (Hlučín, 2026-01-05)

#702

Podepisují, jelikož pan Okamura mi mluvil ze srdce, upřednostňuje zájem českých občanů a ne zkorumpované UA.

Iveta Gráfová (Praha, 2026-01-05)

#705

Agűinová

Jaromira Agűinová (Besednice, 2026-01-05)

#710

Podepisuji, protože plně souhlasím se vším co bylo řečeno panem Okamurou a dehonestování, nálepkování a jiné praktiky současné opozice mi už lezou tak akorát krkem.

Lucie Doleželová (Karolinka, 2026-01-05)

#711

Pan Okamura má ve všem pravdu. Stojím za ním od začátku. Je to jediný člověk který se nebojí říci pravdu.

Jaromír Hofman (hofmajar@email.cz, 2026-01-05)

#712

Souhlasim se vsim, co pan Okamura rekl.

Marcela Vackova (Málkov, 2026-01-05)

#714

Souhlasím 👍👍😁😁👍💪

Milan Rejthar (Soběslav, 2026-01-05)

#718

Souhlasím se vším, co se zde napsalo.

Lucie Bandurová (Ostrava, 2026-01-05)

#720

Rekl svatou pravdu...

Daniel Danndys Krajca (Praha, 2026-01-05)

#725

Podepisuji jelikož jsem členem SPD a pevně stojím za panem Okamurou.

Jiří Guttmann (Frýdlant, 2026-01-05)

#727

Souhlasím s každým slovem Okamurova projevu

Jiri Kellner (Bohuslávky, 2026-01-05)

#734

Podepisuji v plném rozsahu. Dokud se bude mít poslední Čech špatně, tak se nepracující cizinec nemá právo mít lépe , nežli on !!!

Miloslav Hess (Vlašim, 2026-01-05)

#737

to schvaluji ,

Radek Kulich (Nymburk, 2026-01-05)

#739

Má pravdu

Václav Paseka (Křenovice, 2026-01-05)

#740

Je to 100 %pravdive

Milan Hota (Trinec, 2026-01-05)

#744

Stojím za panem Okamurou,

Eva Krejčíková (Most, 2026-01-05)

#745

Podepisuji protože konečně někdo zvládni činitelů řekl pravdu.
Absolutně s tímto prohlášením souhlasím.

josef lenk (Příbram, 2026-01-05)

#747

Súhlasím do bodky

Hana Fiegova (Praha, 2026-01-05)

#749

souhlasím

Božena Mészárosová (Orlová-Lutyně, 2026-01-05)

#756

Protože nesouhlasím s odvoláním T. Okamury, ale 100% souhlasím s jeho novoročním projevem

Iva Hrušková (Kralupy nad Vltavou, 2026-01-05)

#757

Protože řekl konečně to, co si myslím, protože jeho slovo jako předsedy PS už má nějakou váhu, což koneckonců potvrzuje i kritika opozice, blba na hradě i fašistických představitelů z některých států EU. Kéž by nebyl Babiš takový posera, přestal mluvit o nepřípustnosti referenda v případě vystoupení z EU s NATO. Bránit něco, co je nerefirmovatelné je v tomto případě jako zachraňovat nacistické Německo v čele s Hitlerem.

Pavel Roško (Cheb, 2026-01-05)

#760

souhlasim

Eva Letková (Havířov, 2026-01-05)

#761

Je to pravda.

Simona Horáčková (Liberec, 2026-01-05)

#771

Reakce opozice na projev pana předsedy je přehnaná. Byť bych v projevu nevolila takovou kritiku na opozici, nevnímala jsem jej jako závadný či extrémní.

Lenka Ptáčníková (Nová Bystřice, 2026-01-05)

#773

Má pravdu 👍🏻

Jiří Šindelář (Nivá Role, 2026-01-05)

#774

Už mám té ukrajinyzace dost

Jan Korbel (MOST, 2026-01-05)

#782

Konečně řekl Pan Okamura co si myslí o Ukrajině už mě tady taky serou.

Vladimir Gajdoš (Ostrava, 2026-01-05)

#785

Šonkova Helena

Helena Šonková (Ostřešany, 2026-01-05)

#790

Se vším co pan Okamura v novoročním projevu řekl plně souhlasím a nevidím v tom žádný problém.

Pavel Grulich (Tursko, 2026-01-05)

#794

Souhlasím s panem Okamurou

Alena Krnavkova (Kojetín, 2026-01-05)

#799

Pan Okamura hájí zájmy občanů ČR. Jeho projev je zcela profesionální a upřímný.

Eliška Plačková (Ryžoviště, 2026-01-05)

#800

S panem Okamurou plně souhlasím.

Michal Kolínský (Mochov, 2026-01-05)