Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů
Komentáře
#601
Stojím za Tomiem Okamurou.Lucie Kollert (Most, 2026-01-05)
#603
Říkat pravdu,by nemělo být trestné!!!!Romana Nachtigalová (Benešov u Prahy, 2026-01-05)
#607
Souhlasím s tímto projevem.Michal Kunštar (Oloví, 2026-01-05)
#608
Na projevu pana Okamury nebylo nic pobuřujícího.. Pevně se stavím za pana Okamuru a fandím mu.. Jeden z mála politiků, kteří si stojí za svými sliby, které dal českým občanům..Pavel Černohorský (Kolín, 2026-01-05)
#614
Tomio řekl na 100% pravdu.Znám plno lidí kteří nemají fb a souhlasí také.Libuše Nejedlá (Ostrov, 2026-01-05)
#616
Chci žít ve svobodné,prosperující zemi a hlavně pro budoucnost dětí.Lukáš Halašta (Nový Jičín, 2026-01-05)
#617
Stojím za Tomiem OkamurouAlena Konvalinkova (Děčín 32, 2026-01-05)
#619
Podepisuji, protože pan Okamura sdělil pravdivý názor nejen svých voličů. Naše republika není ukrajinskou gubernií a měla by řešit v první řadě potřeby svých občanů.Petra Morávková (Plzeň, 2026-01-05)
#621
Souhlasím s Tomiem Okamurou. Je otřesné a zcela neakceptovatelné, co si vůči němu opozice dovoluje. Lži, které šířili 4 roky, šíří zcela bezostyšně dál. Proto je třeba ukázat, že za ním stojíme a ať už přestanou lhát.Eva Votavová (Praha, 2026-01-05)
#624
Připojuji se k výše uvedené peticiAnna Kousalová (Praha, 2026-01-05)
#628
Protože plně souhlasím s proslovem Tomia Okamury.Renata Demlová (Pustějov, 2026-01-05)
#633
Podepisuji protože s panem Okamurou souhlasím.Václava Březinová (Jirkov, 2026-01-05)
#634
Tomio řekl nahlas to , co si myslí 80 procent národa ČESKÉHO. Tomio díky moc .Anna Bambuchová (KOPŘIVNICE, 2026-01-05)
#635
Podepisuji protože pan Okamura řekl pravdu. Souhlasím s každým slovem co řekl. HrstkováJaroslava Hrstková (Teplice, 2026-01-05)
#640
Souhlasím s tím,co pan Okamura řekl.Lenka Šufeislová (Brno, 2026-01-05)
#648
Podepisuju proto, že pan Tomio Okamura se nebojí říkat pravdu a jako jeden z mála politiků plní předvolební sliby dané občanům ČR.Petra Malačková (Bzenec, 2026-01-05)
#657
Podepisuji, protože s ním souhlasím.Jiřina Jelínková (Hořice, 2026-01-05)
#662
Už byla konečně slyšet pravda.Jiří Vaněk (Mšené-lázně, 2026-01-05)
#664
Ve všem stojím a souhlasím s panem Tomio Okamurou.Vladimíra Nová (Sedlčany, 2026-01-05)
#665
Souhlasím s panem OkamurouZuzana Csuthová (Česká Lípa, 2026-01-05)
#668
Souhlasím se vším, co p.Okamura řekl..Renata Lasovska (Karviná, 2026-01-05)
#670
Protože rekl pravdu za nas, kteří jinak nejsou vyslyseniIva Nenutilova (Příbor, 2026-01-05)
#676
Neřekl nic protizákonného.Nahlas zhodnotil stav v ČR.
Lenka Nathalie Petschenkova (Dobronín, 2026-01-05)
#680
Plně podporuji názory pana Okamury, a ztotožňuji se se zněním peticePetr Rajský (Kralovice, 2026-01-05)
#684
Ukrajina nemá jakoukoliv pravomoc komentovat vládní činitele. Lidé z tohoto státu zvedají kriminalitu a bezpečnost v ČR. Vlastní zkušenost s napadením.Jan Komers (Praha, 2026-01-05)
#686
Má pravdu..!!!Jan Koval (Džbánov 39, 2026-01-05)
#688
Naprosto souhlasím.josef Bures (Náchod, 2026-01-05)
#698
Připojuji se k petici souhlas.Vladimír Kousal (Praha 6, 2026-01-05)
#699
Protože řekl to co si myslimKarla Mrkvová (Hlučín, 2026-01-05)
#702
Podepisují, jelikož pan Okamura mi mluvil ze srdce, upřednostňuje zájem českých občanů a ne zkorumpované UA.Iveta Gráfová (Praha, 2026-01-05)
#705
AgűinováJaromira Agűinová (Besednice, 2026-01-05)
#710
Podepisuji, protože plně souhlasím se vším co bylo řečeno panem Okamurou a dehonestování, nálepkování a jiné praktiky současné opozice mi už lezou tak akorát krkem.Lucie Doleželová (Karolinka, 2026-01-05)
#711
Pan Okamura má ve všem pravdu. Stojím za ním od začátku. Je to jediný člověk který se nebojí říci pravdu.Jaromír Hofman (hofmajar@email.cz, 2026-01-05)
#712
Souhlasim se vsim, co pan Okamura rekl.Marcela Vackova (Málkov, 2026-01-05)
#714
Souhlasím 👍👍😁😁👍💪Milan Rejthar (Soběslav, 2026-01-05)
#718
Souhlasím se vším, co se zde napsalo.Lucie Bandurová (Ostrava, 2026-01-05)
#720
Rekl svatou pravdu...Daniel Danndys Krajca (Praha, 2026-01-05)
#725
Podepisuji jelikož jsem členem SPD a pevně stojím za panem Okamurou.Jiří Guttmann (Frýdlant, 2026-01-05)
#727
Souhlasím s každým slovem Okamurova projevuJiri Kellner (Bohuslávky, 2026-01-05)
#734
Podepisuji v plném rozsahu. Dokud se bude mít poslední Čech špatně, tak se nepracující cizinec nemá právo mít lépe , nežli on !!!Miloslav Hess (Vlašim, 2026-01-05)
#737
to schvaluji ,Radek Kulich (Nymburk, 2026-01-05)
#739
Má pravduVáclav Paseka (Křenovice, 2026-01-05)
#740
Je to 100 %pravdiveMilan Hota (Trinec, 2026-01-05)
#744
Stojím za panem Okamurou,Eva Krejčíková (Most, 2026-01-05)
#745
Podepisuji protože konečně někdo zvládni činitelů řekl pravdu.Absolutně s tímto prohlášením souhlasím.
josef lenk (Příbram, 2026-01-05)
#747
Súhlasím do bodkyHana Fiegova (Praha, 2026-01-05)
#749
souhlasímBožena Mészárosová (Orlová-Lutyně, 2026-01-05)
#756
Protože nesouhlasím s odvoláním T. Okamury, ale 100% souhlasím s jeho novoročním projevemIva Hrušková (Kralupy nad Vltavou, 2026-01-05)
#757
Protože řekl konečně to, co si myslím, protože jeho slovo jako předsedy PS už má nějakou váhu, což koneckonců potvrzuje i kritika opozice, blba na hradě i fašistických představitelů z některých států EU. Kéž by nebyl Babiš takový posera, přestal mluvit o nepřípustnosti referenda v případě vystoupení z EU s NATO. Bránit něco, co je nerefirmovatelné je v tomto případě jako zachraňovat nacistické Německo v čele s Hitlerem.Pavel Roško (Cheb, 2026-01-05)
#760
souhlasimEva Letková (Havířov, 2026-01-05)
#761
Je to pravda.Simona Horáčková (Liberec, 2026-01-05)
#771
Reakce opozice na projev pana předsedy je přehnaná. Byť bych v projevu nevolila takovou kritiku na opozici, nevnímala jsem jej jako závadný či extrémní.Lenka Ptáčníková (Nová Bystřice, 2026-01-05)
#773
Má pravdu 👍🏻Jiří Šindelář (Nivá Role, 2026-01-05)
#774
Už mám té ukrajinyzace dostJan Korbel (MOST, 2026-01-05)
#782
Konečně řekl Pan Okamura co si myslí o Ukrajině už mě tady taky serou.Vladimir Gajdoš (Ostrava, 2026-01-05)
#785
Šonkova HelenaHelena Šonková (Ostřešany, 2026-01-05)
#790
Se vším co pan Okamura v novoročním projevu řekl plně souhlasím a nevidím v tom žádný problém.Pavel Grulich (Tursko, 2026-01-05)
#794
Souhlasím s panem OkamurouAlena Krnavkova (Kojetín, 2026-01-05)
#799
Pan Okamura hájí zájmy občanů ČR. Jeho projev je zcela profesionální a upřímný.Eliška Plačková (Ryžoviště, 2026-01-05)
#800
S panem Okamurou plně souhlasím.Michal Kolínský (Mochov, 2026-01-05)