Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů
Komentáře
#408
Už bylo dost napadání slušných lidí,kteří to myslí dobře s českými lidmi. Stačilo nadržování UA vyžírkům. Uzavřít hranice a nepouštět zpět UA, kteří jen sosají z našich daní!!!Libuše Mušálková (Ludgeřovice, 2026-01-05)
#415
Pan Okamura ve svém projevu oznámil to, co si myslíme i my občané.Souhlasím s projevem T.O.Jana Zemanová (Týniště nad Orlicí, 2026-01-05)
#427
Konečně veřejně zazněla pravda a pro naši zemi je třeba, aby nesmysly, lži, neschopnost, faleš a zlo pominuly.Miroslava Hoffmannová (Luže, 2026-01-05)
#430
Plně se stotožňuji s názory pana Okamury.Jiří Kozák (Červená Voda, 2026-01-05)
#439
PodepisujíJan Churáček (churas1@seznam.cz, 2026-01-05)
#441
Plně souhlasím s panem OkamurouMarie Svobodova (Velké Meziříčí, 2026-01-05)
#454
Souhlasím s p. OkamurouJana Šikulová (Mrlínek, 2026-01-05)
#460
Všechno co řekl je pravda !!!Petr Buchner (Brno, 2026-01-05)
#461
Souhlasím s projevem pana OkamuryFrantišek Maký (Teplice, 2026-01-05)
#470
Podepisuji, protoze souhlasim se vsim co rekl.. Lhani jiz bylo od petikolky dost a ted je jiz cas zacit mluvit pravdu... Nejsem pokrytec jako byvala vladni garnitura, valka zacala jiz v roce 2014 a Kyjev na ni nese velkou cast viny...Bronislav Čech (Žeravice, 2026-01-05)
#472
Podepisuji, protože souhlasím !!!!Roman Hraběta (Plzeň, 2026-01-05)
#476
Protože pan Okamura má pravdu!!!!!!Jiří Kryštofek (Trokavec, 2026-01-05)
#479
Konečně někdo řekl nahlas to, co si myslí většina národaIrena Kuchařová (Horní Počaply, 2026-01-05)
#481
Podepisují souhlas.Renáta Hiřmanova (Plzeň, 2026-01-05)
#484
Tomio byl radne zvolen. S jeho slovy plne souhlasimAlena Hanzlova (Brno, 2026-01-05)
#485
Souhlasím s uvedeným projevemPavel Vařečka (Vračovice-Orlov, 2026-01-05)
#486
Nesnáším lži 5hnusu… jsem členkou SPD, tím je řečeno vše….❤️MARIE Eliášová (Rousínov, 2026-01-05)
#488
Okamura má pravdu.Jiri Samal (Krabčice, 2026-01-05)
#491
Podepisuji neboť souhlasím s tím co pan Okamura řekl, čistou pravdu a já osobně mu za to tleskám, fandím celé SPD 👍🇨🇿Pavlína Hlavinkova (Plzeň, 2026-01-05)
#493
Souhlasím s panem OkamurouIvana Lafatova (Žatec, 2026-01-05)
#494
souhlasím s peticí i se slovy T.Okamury ...Markéta Neumannová (Ostrava, 2026-01-05)
#496
Souhlasím se vším co pan Okamura řekl!!!!Andrea Matějíčková (Čáslav, 2026-01-05)
#497
Podepisuji, protože řekl jen pravdu! A to se snad už v roce 2026 smí!Monika Novotná (Beroun, 2026-01-05)
#498
Je to pravda.Eva Majárková (Horní Moštěnice, 2026-01-05)
#500
Pravda bolí a je čas přestat lhát.Lubomír Sláma (Orlová, 2026-01-05)
#501
Se vším souhlasím.Petr Mikulecký (Tisová 111, 2026-01-05)
#502
Naprosto souhlasím s novoročním projevem a politikou vedenou p. Okamurou 🍀.Vlastimil Grabovský (Klobouky u Brna, 2026-01-05)
#506
Souhlasím s projevem Tomia OkamuryZdeňka Kučerová (Dvůr Králové nad Labem, 2026-01-05)
#511
Protože jediný má pravdu v tom co řekl a co si myslíme my lidé!!! A hlavně stojí za námi ne za Ukrajinou když si tam můžou jezdit na dovolenou vánoce atd tak ať tam rovnou zůstanou a přestanou nás vyžírat!! Chovají se tady jak dobytek..Aneta Selecká (Soběslav, 2026-01-05)
#513
Souhlasím s panem Okamurou.Markéta Tošnerová (Mirotice, 2026-01-05)
#514
SvobodaRoman Svoboda (Praha, 2026-01-05)
#519
Podepisuji jelikož plně souhlasím se vším co bylo na projevu pana Okamury řečeno. Ba naopak nesouhlasím s projevem Petra Pavla a jeho přívrženců z řad opozice a stydím se za tohoto ne Čecha a za celou opozici.Jan Zvára (Mimoň, 2026-01-05)
#521
Plně souhlasím s panem předsedou PS.Andrea Nedvědová (Děčín, 2026-01-05)
#522
Souhlasím s projevem pana Okamury, nic závadného na něm neshledávám, pan Okamura slušně vyjádřil to, co v mnohých diskuzích vyjadřují i čeští občané, kterým na naší zemi a na jejich žití v ní záleží.Magda Zemanová (Písek, 2026-01-05)
#523
Souhlasím s panem OkamurouMagda Jeničkova (Horní Bečva, 2026-01-05)
#528
Stojím za Okamžitou řekl pravdu je to borec👍👍👍👍👍Monika Selecká (Soběslav, 2026-01-05)
#530
Pan Okamura má ve všem pravdu a opozice s prezidentem jen rozvraceji ČRVladimíra Gregorová (vl.gregorova@gmail.com, 2026-01-05)
#533
Naprosto s ním souhlasím 🤝Eva Trsková (České Velenice, 2026-01-05)
#534
ˇJiří Morávek (Nová Ves nad Nisou, 2026-01-05)
#536
Ano věřím panu OkamuroviJana Svecova (Brno, 2026-01-05)
#538
plně podporuji pana T,Okamuru a souhlasím s obsahem této peticeSlavomír Banár (Teplá, 2026-01-05)
#542
Stojím jednoznačně na straně Tomia Okamury ,za pravdou a ctí ke svobodné vůli.Jan Hartmann (Ralsko, 2026-01-05)
#544
Kateřina SamiecováKateřina Samiecová (Bruzovice, 2026-01-05)
#546
Souhlasím v plném rozsahu se slovy pana Okamury.Lenka Koutná (Pazderna, 2026-01-05)
#549
Pan Okamura ma pravdu a je potřeba protřidit všechny migranty jinak tady v tom statě klid nebude.Děkuji
Ivan Hondorchyn (Čelákovive, 2026-01-05)
#550
Podepisuji, protože souhlasím s tím co řekl Tomio Okamura na 100%.Filip Kousal (Nová Ves, 2026-01-05)
#560
Souhlasím, má pravdu a řekl jí nahlas!!!!!Iva Lacinová Doležalová (Kladno, 2026-01-05)
#561
Stojím za p.Okamurou neboť se ztotožňuji s jeho názorem vůdči UA,to MY sme tady doma a NAŠE solidarita má své meze.Olga Trojan (Praha, 2026-01-05)
#563
Stojím za Tomiem Okamurou!Renata Bastova (Most, 2026-01-05)
#567
Chci změnu a věřím nové vládě. Pan Okamura říká to, co chce většina lidí - ZMĚNU. Věřim🇨🇿Ivana Knesplová (Mladá Boleslav, 2026-01-05)
#570
Souhlasím s formulacemi pana Okamury v novoročním poselství občanůmMartin Vozáb (Liberec, 2026-01-05)
#572
Podepisují, neboť se zcela ztotožňují s projevem pana Okamury.Renáta Palonderová (Plzeň, 2026-01-05)
#575
Podepisuji, protože souhlasím s projevem T. Okamury.Dušan Bílek (Sytno, 2026-01-05)
#576
SouhlasimPavel Kováč (Ostrava, 2026-01-05)
#578
Souhlasím!!!!!!Petra Kopecká (Oskava, 2026-01-05)
#579
Plně souhlasím s pánem Okamurou.Jiří Zemánek (Dolní Lutyně, 2026-01-05)
#580
Souhlasím s jeho projevem.Dagmar Kunštarová (Oloví, 2026-01-05)
#583
Konečně pravdaLuboš Hrdý (Horní Bradlo, 2026-01-05)
#585
Pan Okamura má pravdu.Alena Kokojanová (Brno, 2026-01-05)
#587
Považuji pana Okamuru člověka, kterému záleží na lidech v naší zemiMiroslav Grégr (Holýšov, 2026-01-05)
#588
Plně stojím a naprosto souhlasím s panem Okamurou. Konečně řekl pravdu všem do očí 👍. 🇨🇿Pavel Král (Jablonec nad Nisou, 2026-01-05)
#589
Souhlasím. Ukrajina už si musí poradit bez nás.I eta Wilczinská (Ostrava, 2026-01-05)
#591
Souhlasím s textem petice a podporuji právo říkat svobodně pravdu.Bedřich Matyska (Hronov, 2026-01-05)
#593
Plně stojím za panem Okamurou.Řekl jenom pravdu a hlavně to co si spoustu občanů myslí.Má naší podporu.Děkujeme pane Okamura.Marcela Rathausová (Praha, 2026-01-05)
#595
Tomio Okamura neřekl v novoročním projevu jedinou nepravdu. S jeho slovy na 100% souhlasím a nesouhlasné reakce považuji minimálně za pokrytecké a trapné.Michal Rott (Praha, 2026-01-05)
#596
Souhlasím s výrokem Tomia Okamury.Martin Čermák (Reykjavík, 2026-01-05)
#597
Souhlasím s prohlášením p.Okamury.Jaromír Grusmann (Opava, 2026-01-05)
#600
Souhlasím s p.Okamurou,řekl jen pravdu a většina Českého národa ,tak to cíti a vidí.Anna Kosíkova (Prostějov, 2026-01-05)