Petice.com

Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů

Komentáře

#408

Už bylo dost napadání slušných lidí,kteří to myslí dobře s českými lidmi. Stačilo nadržování UA vyžírkům. Uzavřít hranice a nepouštět zpět UA, kteří jen sosají z našich daní!!!

Libuše Mušálková (Ludgeřovice, 2026-01-05)

#415

Pan Okamura ve svém projevu oznámil to, co si myslíme i my občané.Souhlasím s projevem T.O.

Jana Zemanová (Týniště nad Orlicí, 2026-01-05)

#427

Konečně veřejně zazněla pravda a pro naši zemi je třeba, aby nesmysly, lži, neschopnost, faleš a zlo pominuly.

Miroslava Hoffmannová (Luže, 2026-01-05)

#430

Plně se stotožňuji s názory pana Okamury.

Jiří Kozák (Červená Voda, 2026-01-05)

#439

Podepisují

Jan Churáček (churas1@seznam.cz, 2026-01-05)

#441

Plně souhlasím s panem Okamurou

Marie Svobodova (Velké Meziříčí, 2026-01-05)

#454

Souhlasím s p. Okamurou

Jana Šikulová (Mrlínek, 2026-01-05)

#460

Všechno co řekl je pravda !!!

Petr Buchner (Brno, 2026-01-05)

#461

Souhlasím s projevem pana Okamury

František Maký (Teplice, 2026-01-05)

#470

Podepisuji, protoze souhlasim se vsim co rekl.. Lhani jiz bylo od petikolky dost a ted je jiz cas zacit mluvit pravdu... Nejsem pokrytec jako byvala vladni garnitura, valka zacala jiz v roce 2014 a Kyjev na ni nese velkou cast viny...

Bronislav Čech (Žeravice, 2026-01-05)

#472

Podepisuji, protože souhlasím !!!!

Roman Hraběta (Plzeň, 2026-01-05)

#476

Protože pan Okamura má pravdu!!!!!!

Jiří Kryštofek (Trokavec, 2026-01-05)

#479

Konečně někdo řekl nahlas to, co si myslí většina národa

Irena Kuchařová (Horní Počaply, 2026-01-05)

#481

Podepisují souhlas.

Renáta Hiřmanova (Plzeň, 2026-01-05)

#484

Tomio byl radne zvolen. S jeho slovy plne souhlasim

Alena Hanzlova (Brno, 2026-01-05)

#485

Souhlasím s uvedeným projevem

Pavel Vařečka (Vračovice-Orlov, 2026-01-05)

#486

Nesnáším lži 5hnusu… jsem členkou SPD, tím je řečeno vše….❤️

MARIE Eliášová (Rousínov, 2026-01-05)

#488

Okamura má pravdu.

Jiri Samal (Krabčice, 2026-01-05)

#491

Podepisuji neboť souhlasím s tím co pan Okamura řekl, čistou pravdu a já osobně mu za to tleskám, fandím celé SPD 👍🇨🇿

Pavlína Hlavinkova (Plzeň, 2026-01-05)

#493

Souhlasím s panem Okamurou

Ivana Lafatova (Žatec, 2026-01-05)

#494

souhlasím s peticí i se slovy T.Okamury ...

Markéta Neumannová (Ostrava, 2026-01-05)

#496

Souhlasím se vším co pan Okamura řekl!!!!

Andrea Matějíčková (Čáslav, 2026-01-05)

#497

Podepisuji, protože řekl jen pravdu! A to se snad už v roce 2026 smí!

Monika Novotná (Beroun, 2026-01-05)

#498

Je to pravda.

Eva Majárková (Horní Moštěnice, 2026-01-05)

#500

Pravda bolí a je čas přestat lhát.

Lubomír Sláma (Orlová, 2026-01-05)

#501

Se vším souhlasím.

Petr Mikulecký (Tisová 111, 2026-01-05)

#502

Naprosto souhlasím s novoročním projevem a politikou vedenou p. Okamurou 🍀.

Vlastimil Grabovský (Klobouky u Brna, 2026-01-05)

#506

Souhlasím s projevem Tomia Okamury

Zdeňka Kučerová (Dvůr Králové nad Labem, 2026-01-05)

#511

Protože jediný má pravdu v tom co řekl a co si myslíme my lidé!!! A hlavně stojí za námi ne za Ukrajinou když si tam můžou jezdit na dovolenou vánoce atd tak ať tam rovnou zůstanou a přestanou nás vyžírat!! Chovají se tady jak dobytek..

Aneta Selecká (Soběslav, 2026-01-05)

#513

Souhlasím s panem Okamurou.

Markéta Tošnerová (Mirotice, 2026-01-05)

#514

Svoboda

Roman Svoboda (Praha, 2026-01-05)

#519

Podepisuji jelikož plně souhlasím se vším co bylo na projevu pana Okamury řečeno. Ba naopak nesouhlasím s projevem Petra Pavla a jeho přívrženců z řad opozice a stydím se za tohoto ne Čecha a za celou opozici.

Jan Zvára (Mimoň, 2026-01-05)

#521

Plně souhlasím s panem předsedou PS.

Andrea Nedvědová (Děčín, 2026-01-05)

#522

Souhlasím s projevem pana Okamury, nic závadného na něm neshledávám, pan Okamura slušně vyjádřil to, co v mnohých diskuzích vyjadřují i čeští občané, kterým na naší zemi a na jejich žití v ní záleží.

Magda Zemanová (Písek, 2026-01-05)

#523

Souhlasím s panem Okamurou

Magda Jeničkova (Horní Bečva, 2026-01-05)

#528

Stojím za Okamžitou řekl pravdu je to borec👍👍👍👍👍

Monika Selecká (Soběslav, 2026-01-05)

#530

Pan Okamura má ve všem pravdu a opozice s prezidentem jen rozvraceji ČR

Vladimíra Gregorová (vl.gregorova@gmail.com, 2026-01-05)

#533

Naprosto s ním souhlasím 🤝

Eva Trsková (České Velenice, 2026-01-05)

#534

ˇ

Jiří Morávek (Nová Ves nad Nisou, 2026-01-05)

#536

Ano věřím panu Okamurovi

Jana Svecova (Brno, 2026-01-05)

#538

plně podporuji pana T,Okamuru a souhlasím s obsahem této petice

Slavomír Banár (Teplá, 2026-01-05)

#542

Stojím jednoznačně na straně Tomia Okamury ,za pravdou a ctí ke svobodné vůli.

Jan Hartmann (Ralsko, 2026-01-05)

#544

Kateřina Samiecová

Kateřina Samiecová (Bruzovice, 2026-01-05)

#546

Souhlasím v plném rozsahu se slovy pana Okamury.

Lenka Koutná (Pazderna, 2026-01-05)

#549

Pan Okamura ma pravdu a je potřeba protřidit všechny migranty jinak tady v tom statě klid nebude.
Děkuji

Ivan Hondorchyn (Čelákovive, 2026-01-05)

#550

Podepisuji, protože souhlasím s tím co řekl Tomio Okamura na 100%.

Filip Kousal (Nová Ves, 2026-01-05)

#560

Souhlasím, má pravdu a řekl jí nahlas!!!!!

Iva Lacinová Doležalová (Kladno, 2026-01-05)

#561

Stojím za p.Okamurou neboť se ztotožňuji s jeho názorem vůdči UA,to MY sme tady doma a NAŠE solidarita má své meze.

Olga Trojan (Praha, 2026-01-05)

#563

Stojím za Tomiem Okamurou!

Renata Bastova (Most, 2026-01-05)

#567

Chci změnu a věřím nové vládě. Pan Okamura říká to, co chce většina lidí - ZMĚNU. Věřim🇨🇿

Ivana Knesplová (Mladá Boleslav, 2026-01-05)

#570

Souhlasím s formulacemi pana Okamury v novoročním poselství občanům

Martin Vozáb (Liberec, 2026-01-05)

#572

Podepisují, neboť se zcela ztotožňují s projevem pana Okamury.

Renáta Palonderová (Plzeň, 2026-01-05)

#575

Podepisuji, protože souhlasím s projevem T. Okamury.

Dušan Bílek (Sytno, 2026-01-05)

#576

Souhlasim

Pavel Kováč (Ostrava, 2026-01-05)

#578

Souhlasím!!!!!!

Petra Kopecká (Oskava, 2026-01-05)

#579

Plně souhlasím s pánem Okamurou.

Jiří Zemánek (Dolní Lutyně, 2026-01-05)

#580

Souhlasím s jeho projevem.

Dagmar Kunštarová (Oloví, 2026-01-05)

#583

Konečně pravda

Luboš Hrdý (Horní Bradlo, 2026-01-05)

#585

Pan Okamura má pravdu.

Alena Kokojanová (Brno, 2026-01-05)

#587

Považuji pana Okamuru člověka, kterému záleží na lidech v naší zemi

Miroslav Grégr (Holýšov, 2026-01-05)

#588

Plně stojím a naprosto souhlasím s panem Okamurou. Konečně řekl pravdu všem do očí 👍. 🇨🇿

Pavel Král (Jablonec nad Nisou, 2026-01-05)

#589

Souhlasím. Ukrajina už si musí poradit bez nás.

I eta Wilczinská (Ostrava, 2026-01-05)

#591

Souhlasím s textem petice a podporuji právo říkat svobodně pravdu.

Bedřich Matyska (Hronov, 2026-01-05)

#593

Plně stojím za panem Okamurou.Řekl jenom pravdu a hlavně to co si spoustu občanů myslí.Má naší podporu.Děkujeme pane Okamura.

Marcela Rathausová (Praha, 2026-01-05)

#595

Tomio Okamura neřekl v novoročním projevu jedinou nepravdu. S jeho slovy na 100% souhlasím a nesouhlasné reakce považuji minimálně za pokrytecké a trapné.

Michal Rott (Praha, 2026-01-05)

#596

Souhlasím s výrokem Tomia Okamury.

Martin Čermák (Reykjavík, 2026-01-05)

#597

Souhlasím s prohlášením p.Okamury.

Jaromír Grusmann (Opava, 2026-01-05)

#600

Souhlasím s p.Okamurou,řekl jen pravdu a většina Českého národa ,tak to cíti a vidí.

Anna Kosíkova (Prostějov, 2026-01-05)