Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů
Komentáře
#202
Pan Tomio, mluví jménem obyčejných lidí,je to srozumitelné a přímé a bez příkras.Eva Rupčíková (Uhřičice, 2026-01-05)
#203
Souhlasím s každým slovem, neboť to je pravda.Jaromír Dufek (Kobeřice u Brna, 2026-01-05)
#204
Protože má ve všem naprostou pravdu.Robert steigerwald (Přerov, 2026-01-05)
#206
SouhlasímOldřich ŽALUDA (OLOMOUC, 2026-01-05)
#207
Podepisuji, protože s tím, co řekl pan Tomio Okamura, plně souhlasím.Jan Hofírek (Prace, 2026-01-05)
#208
Stojím za panem Okamurou a souhlasím plně s jeho prohlášením.Marta Pecková Gösslová (Sokolov, 2026-01-05)
#210
Podepisuji, protože naprosto souhlasím s výše uvedeným.Soňa Vrbová (sonalednacek@gmail.com, 2026-01-05)
#219
Okamura řekl jen pravdu.Helena Fojtášková (Rožnov p.R., 2026-01-05)
#222
Tomio jen rekl pravdu :)Michal Vesely (Most, 2026-01-05)
#228
Protože souhlasím s Tomem Okamurou,řekl pravdu!Marcela Hodanová (Prostějov, 2026-01-05)
#229
Souhlasím s projevem pana Okamury.Simona Regerová (Kroměříž, 2026-01-05)
#233
Souhlasím co bylo řečeno p.OkamurouDana Pletichová (Kadan, 2026-01-05)
#236
S projevem pana Okamury naprosto souhlasím, byl excelentní.Alena Hubená (Strakonice, 2026-01-05)
#244
Podepisuji, protože se plně ztotožňuji s výroky a projevem předsedy poslanecké sněmovny a předsedy SPD Tomis Okamura.Zdeněk Šipka (Majetín, 2026-01-05)
#246
Souhlasím s každým slovemHana Prokopyová (Chomutov, 2026-01-05)
#252
Do posledního slova se vším co bylo řečeno souhlasímAntonín Bláha (Zlín, 2026-01-05)
#253
Jelikož se mi projev líbil a je pravdivě podaný a stojím za panem Okamurou, že měl odvahu říci pravdu .Edyta Huskova (edyta.huskova@seznam.cz, 2026-01-05)
#254
Podepisuji, protoze sdilim stejny nazorPavel Kubica (Holešov, 2026-01-05)
#263
Protože se naprosto ztotožňuji s projevem pana OkamuryMartin Hájek (Vysoké Mýto, 2026-01-05)
#267
Souhlasím s p.Okamurou.👍Patrik Mareš (Petřvald u N.J, 2026-01-05)
#273
Souhlasím s názory P.Okamuri, už bylo dost zasílání peněz na UA a všelijaké podporyZlatuse Kohutova (Hranice, 2026-01-05)
#276
Vostárková IrenaIrena Vostarkova (Žatec, 2026-01-05)
#278
Má pravdu.Jiří Mrázek (Praha, 2026-01-05)
#279
Už mám dost lží a manipulace z Bruselu a nechci už nikdy vládu která nemyslí na své občany a preferuje cizí a podporovala liberální demokracii. Odmítám pokrytectví a faleš. T.Okamura to řekl správně.Naděžda Horáková (Malé Svatoňovice, 2026-01-05)
#280
Ukrajině pomáháme ,nemůžeme ale naše občany nechat v existenční chudobě. Je třeba vyřešit mír.Marie Jirsová (Stochov, 2026-01-05)
#285
Souhlasím s Tomio Okamura..Jana Kočišová (Most, 2026-01-05)
#288
Souhlasim s kazdym vyrcenym slovem pana Okamury.Silvie Žac (Sokolov, 2026-01-05)
#290
Pan Okamura řekl jen pravdu.Olga Jakoubková (Libáň, 2026-01-05)
#294
Protože je to pravda .Danuše Kulichová (Nymburk, 2026-01-05)
#298
Pan Okamura je jeden z mála, kterým jde o naší zem, naše občany a naše zájmy.Lucie Klimt (Hoslovice, 2026-01-05)
#302
Podepisuji proto, že se nemá žadný rusky mluvicí neandrtálec navážet do vniřnich záležitostí ČR. Navic pan poslanec řekl, je to co si myslí většina lidu této zemně a na víc je to doložitelná pravda.Zbyněk Janda (Plzeň, 2026-01-05)
#304
Má pravduJana Dusickova (Karvina, 2026-01-05)
#307
Stojím za každým slovem našeho předsedy parlamentu.Jan Rác (Ostrava, 2026-01-05)
#308
Mám stejný názorMichal Klauda (Uherské Hradiště, 2026-01-05)
#310
Podepisují, protože souhlasím s panem OkamurouDalibor Jašurek (Havířov, 2026-01-05)
#312
Podepisují, protože naprosto souhlasím s výroky pana Okamury. Vážím si ho za to, že háji zájmy naší země.Greta Sartori (Ostrava, 2026-01-05)
#313
Ve všem souhlasim s p.OkamurouJuliana Budinova (Hodonin, 2026-01-05)
#314
Podepisuju, protože s celým novoročním projevem souhlasím na 100%.Róbert Doboš (Kolín, 2026-01-05)
#317
Každé slovo je pravda 👍Zdenka Linkeova (Chomutov, 2026-01-05)
#324
Naprosto souhlasím s pravdou, kterou konečně řekl pan OkamuraAlena Sachrová (Louny, 2026-01-05)
#325
Ztotožňuji svůj názor s panem Okamurou. Ukrajinci jsou hrozba pro ČR a jejich nadřazenost zde nezná meziDavid Marko (marko.david@seznam.cz, 2026-01-05)
#330
Souhlasím s panem OkamurouJosef Konečný (Oslavany, 2026-01-05)
#331
S obsahem projevu souhlasím na 100%.Gabriela Vaďurová (Praha 8, 2026-01-05)
#337
Plně stojím za názory pana Okamura.A hlavně je svoboda slova.Lucie Žáčková (Mšec, 2026-01-05)
#341
souhlasím s projevem Tomio OkamuryRenata Harvánková (Turnov, 2026-01-05)
#342
Projev pana Okamury, byl pravdivý a nejlepší.Občané České republiky vždy na prvním místě!!!Simona Nožičková (Mělník, 2026-01-05)
#345
Stojim za panem Okamurou a jsem zcela stejneho nazoru!!!Kamila Foučková (Hodonín, 2026-01-05)
#350
Podepisuji, protože naprosto souhlasím s tím, co pan T.Okamura řekl.Daniela Karbanová (sela666222@gmail.com, 2026-01-05)
#353
Podepisuji,lodrovaIvana Lodrova (Plzen, 2026-01-05)
#356
Podepisuji protože pan Okamura neřekl nic co by nebyla pravda.Roman Hylas (Karlovy Vary, 2026-01-05)
#361
Naprostý souhlas s p OkamžitouJaroslava Imeri Kratochvilova (Teplice, 2026-01-05)
#362
SouhlasímStanislav Cik (Olomouc, 2026-01-05)
#367
KrehelovaSarka Krehelova (sarkakrehelova81@gmail.com, 2026-01-05)
#368
Souhlasím s Tomio Okamurou, řekl jen pravduMiloslava Radvanovska (Děčín, 2026-01-05)
#369
Souhlasím s projevem T.O.Věra Malá (Teplice, 2026-01-05)
#370
Podepisuji, protože stoprocentně souhlasím s projevem Tomia Okamury.Alexandra Lechovská (České Budějovice, 2026-01-05)
#373
Chci aby naše republika byla hlavně pro naše občany. Tomio mluví jen o tom co si nemalé množství občanů myslí, ale nikdo je neslyší.Prosim dejte nové vládě šanci ukázat co zamýšlí a ne jak opozice zavrhuje vše aniž je to vysloveno. Vždyť naši politici se jen ostře hádaji a přesně toto od nich odkoukala i naše společnostEva Sarvašová (Beroun, 2026-01-05)
#378
Souhlasím s panem OkamurouAlena Hradilova (Olomouc, 2026-01-05)
#380
protože má téměř ve všem pravdu.Frantisek Zalud (Český Brod, 2026-01-05)
#382
Je to naprostá pravda. Čeho je moc,toho je příliš.Dana Kut (Česká Lípa, 2026-01-05)
#388
Pan Okamura řekl naprostou pravdu a ničím neporušil zákony ani ústavu ČRJaroslava Koudelková (Napajedla, 2026-01-05)
#389
Prohlášení hájí zájmy českých občanů.Petr Kříž (Brno, 2026-01-05)
#394
Podepisuji, protože plně souhlasím s panem Okamurou a klaním se jeho odvaze říct konečně nahlas pravdu👍.Straková Patricie, zdravotní sestra.
Patricie Straková (Rokycany, 2026-01-05)
#396
Pravda musí být slyšetLenka Jiroutková (Praha, 2026-01-05)
#398
Mám ráda pravdu, žádné lži a miluji svíjí zemi.Zlata Břečková (Hluk, 2026-01-05)