Petice.com

Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů

Komentáře

#202

Pan Tomio, mluví jménem obyčejných lidí,je to srozumitelné a přímé a bez příkras.

Eva Rupčíková (Uhřičice, 2026-01-05)

#203

Souhlasím s každým slovem, neboť to je pravda.

Jaromír Dufek (Kobeřice u Brna, 2026-01-05)

#204

Protože má ve všem naprostou pravdu.

Robert steigerwald (Přerov, 2026-01-05)

#206

Souhlasím

Oldřich ŽALUDA (OLOMOUC, 2026-01-05)

#207

Podepisuji, protože s tím, co řekl pan Tomio Okamura, plně souhlasím.

Jan Hofírek (Prace, 2026-01-05)

#208

Stojím za panem Okamurou a souhlasím plně s jeho prohlášením.

Marta Pecková Gösslová (Sokolov, 2026-01-05)

#210

Podepisuji, protože naprosto souhlasím s výše uvedeným.

Soňa Vrbová (sonalednacek@gmail.com, 2026-01-05)

#219

Okamura řekl jen pravdu.

Helena Fojtášková (Rožnov p.R., 2026-01-05)

#222

Tomio jen rekl pravdu :)

Michal Vesely (Most, 2026-01-05)

#228

Protože souhlasím s Tomem Okamurou,řekl pravdu!

Marcela Hodanová (Prostějov, 2026-01-05)

#229

Souhlasím s projevem pana Okamury.

Simona Regerová (Kroměříž, 2026-01-05)

#233

Souhlasím co bylo řečeno p.Okamurou

Dana Pletichová (Kadan, 2026-01-05)

#236

S projevem pana Okamury naprosto souhlasím, byl excelentní.

Alena Hubená (Strakonice, 2026-01-05)

#244

Podepisuji, protože se plně ztotožňuji s výroky a projevem předsedy poslanecké sněmovny a předsedy SPD Tomis Okamura.

Zdeněk Šipka (Majetín, 2026-01-05)

#246

Souhlasím s každým slovem

Hana Prokopyová (Chomutov, 2026-01-05)

#252

Do posledního slova se vším co bylo řečeno souhlasím

Antonín Bláha (Zlín, 2026-01-05)

#253

Jelikož se mi projev líbil a je pravdivě podaný a stojím za panem Okamurou, že měl odvahu říci pravdu .

Edyta Huskova (edyta.huskova@seznam.cz, 2026-01-05)

#254

Podepisuji, protoze sdilim stejny nazor

Pavel Kubica (Holešov, 2026-01-05)

#263

Protože se naprosto ztotožňuji s projevem pana Okamury

Martin Hájek (Vysoké Mýto, 2026-01-05)

#267

Souhlasím s p.Okamurou.👍

Patrik Mareš (Petřvald u N.J, 2026-01-05)

#273

Souhlasím s názory P.Okamuri, už bylo dost zasílání peněz na UA a všelijaké podpory

Zlatuse Kohutova (Hranice, 2026-01-05)

#276

Vostárková Irena

Irena Vostarkova (Žatec, 2026-01-05)

#278

Má pravdu.

Jiří Mrázek (Praha, 2026-01-05)

#279

Už mám dost lží a manipulace z Bruselu a nechci už nikdy vládu která nemyslí na své občany a preferuje cizí a podporovala liberální demokracii. Odmítám pokrytectví a faleš. T.Okamura to řekl správně.

Naděžda Horáková (Malé Svatoňovice, 2026-01-05)

#280

Ukrajině pomáháme ,nemůžeme ale naše občany nechat v existenční chudobě. Je třeba vyřešit mír.

Marie Jirsová (Stochov, 2026-01-05)

#285

Souhlasím s Tomio Okamura..

Jana Kočišová (Most, 2026-01-05)

#288

Souhlasim s kazdym vyrcenym slovem pana Okamury.

Silvie Žac (Sokolov, 2026-01-05)

#290

Pan Okamura řekl jen pravdu.

Olga Jakoubková (Libáň, 2026-01-05)

#294

Protože je to pravda .

Danuše Kulichová (Nymburk, 2026-01-05)

#298

Pan Okamura je jeden z mála, kterým jde o naší zem, naše občany a naše zájmy.

Lucie Klimt (Hoslovice, 2026-01-05)

#302

Podepisuji proto, že se nemá žadný rusky mluvicí neandrtálec navážet do vniřnich záležitostí ČR. Navic pan poslanec řekl, je to co si myslí většina lidu této zemně a na víc je to doložitelná pravda.

Zbyněk Janda (Plzeň, 2026-01-05)

#304

Má pravdu

Jana Dusickova (Karvina, 2026-01-05)

#307

Stojím za každým slovem našeho předsedy parlamentu.

Jan Rác (Ostrava, 2026-01-05)

#308

Mám stejný názor

Michal Klauda (Uherské Hradiště, 2026-01-05)

#310

Podepisují, protože souhlasím s panem Okamurou

Dalibor Jašurek (Havířov, 2026-01-05)

#312

Podepisují, protože naprosto souhlasím s výroky pana Okamury. Vážím si ho za to, že háji zájmy naší země.

Greta Sartori (Ostrava, 2026-01-05)

#313

Ve všem souhlasim s p.Okamurou

Juliana Budinova (Hodonin, 2026-01-05)

#314

Podepisuju, protože s celým novoročním projevem souhlasím na 100%.

Róbert Doboš (Kolín, 2026-01-05)

#317

Každé slovo je pravda 👍

Zdenka Linkeova (Chomutov, 2026-01-05)

#324

Naprosto souhlasím s pravdou, kterou konečně řekl pan Okamura

Alena Sachrová (Louny, 2026-01-05)

#325

Ztotožňuji svůj názor s panem Okamurou. Ukrajinci jsou hrozba pro ČR a jejich nadřazenost zde nezná mezi

David Marko (marko.david@seznam.cz, 2026-01-05)

#330

Souhlasím s panem Okamurou

Josef Konečný (Oslavany, 2026-01-05)

#331

S obsahem projevu souhlasím na 100%.

Gabriela Vaďurová (Praha 8, 2026-01-05)

#337

Plně stojím za názory pana Okamura.A hlavně je svoboda slova.

Lucie Žáčková (Mšec, 2026-01-05)

#341

souhlasím s projevem Tomio Okamury

Renata Harvánková (Turnov, 2026-01-05)

#342

Projev pana Okamury, byl pravdivý a nejlepší.Občané České republiky vždy na prvním místě!!!

Simona Nožičková (Mělník, 2026-01-05)

#345

Stojim za panem Okamurou a jsem zcela stejneho nazoru!!!

Kamila Foučková (Hodonín, 2026-01-05)

#350

Podepisuji, protože naprosto souhlasím s tím, co pan T.Okamura řekl.

Daniela Karbanová (sela666222@gmail.com, 2026-01-05)

#353

Podepisuji,lodrova

Ivana Lodrova (Plzen, 2026-01-05)

#356

Podepisuji protože pan Okamura neřekl nic co by nebyla pravda.

Roman Hylas (Karlovy Vary, 2026-01-05)

#361

Naprostý souhlas s p Okamžitou

Jaroslava Imeri Kratochvilova (Teplice, 2026-01-05)

#362

Souhlasím

Stanislav Cik (Olomouc, 2026-01-05)

#367

Krehelova

Sarka Krehelova (sarkakrehelova81@gmail.com, 2026-01-05)

#368

Souhlasím s Tomio Okamurou, řekl jen pravdu

Miloslava Radvanovska (Děčín, 2026-01-05)

#369

Souhlasím s projevem T.O.

Věra Malá (Teplice, 2026-01-05)

#370

Podepisuji, protože stoprocentně souhlasím s projevem Tomia Okamury.

Alexandra Lechovská (České Budějovice, 2026-01-05)

#373

Chci aby naše republika byla hlavně pro naše občany. Tomio mluví jen o tom co si nemalé množství občanů myslí, ale nikdo je neslyší.Prosim dejte nové vládě šanci ukázat co zamýšlí a ne jak opozice zavrhuje vše aniž je to vysloveno. Vždyť naši politici se jen ostře hádaji a přesně toto od nich odkoukala i naše společnost

Eva Sarvašová (Beroun, 2026-01-05)

#378

Souhlasím s panem Okamurou

Alena Hradilova (Olomouc, 2026-01-05)

#380

protože má téměř ve všem pravdu.

Frantisek Zalud (Český Brod, 2026-01-05)

#382

Je to naprostá pravda. Čeho je moc,toho je příliš.

Dana Kut (Česká Lípa, 2026-01-05)

#388

Pan Okamura řekl naprostou pravdu a ničím neporušil zákony ani ústavu ČR

Jaroslava Koudelková (Napajedla, 2026-01-05)

#389

Prohlášení hájí zájmy českých občanů.

Petr Kříž (Brno, 2026-01-05)

#394

Podepisuji, protože plně souhlasím s panem Okamurou a klaním se jeho odvaze říct konečně nahlas pravdu👍.
Straková Patricie, zdravotní sestra.

Patricie Straková (Rokycany, 2026-01-05)

#396

Pravda musí být slyšet

Lenka Jiroutková (Praha, 2026-01-05)

#398

Mám ráda pravdu, žádné lži a miluji svíjí zemi.

Zlata Břečková (Hluk, 2026-01-05)