Petice.com

Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů

Komentáře

#29403

Souhlasím a veřím. Dekuji

Zuzana Kafková (Bílovice nad Svitavou, 2026-02-06)

#29405

Protože neřekl nic špatného,naopak řekl pravdu.

Jana Borisova (Lysa nad Labem, 2026-02-06)

#29421

Protože s ním souhlasím ve všem s malými výhradami.

Ivana Grussová (Palonín, 2026-02-07)

#29438

Podepisuji, protože věřím v pana Okamuru

Ladislav Vokalek (Mařenice, 2026-02-07)

#29442

Plně souhlasím se zněním petice.

Jaroslav Šedý (Žamberk, 2026-02-08)

#29443

Souhlasím s p.Okamurou a se zněním petice👍

Marie Šedá (Klášterec nad Orlicí, 2026-02-08)

#29457

Podepisuji, protože chci podpořit Okamuru v boji proti zlu, které na nás v posledních letech parazitovalo

Josef Josef Prokeš (Teplice nad Bečvou, 2026-02-08)

#29459

Jan Rudolf

Jan Rudolf (Dobříš, 2026-02-09)

#29468

Věřím panu Okamurovi9

Alexandra Halešová (sasahalesova@gmail.com, 2026-02-09)

#29473

souhlasím se zněním petice

Alice Karlová (Hradec Králové, 2026-02-09)

#29475

Velice souhlasím

Stanislava Jechová (Praha, 2026-02-09)

#29486

Svobodu slova je potřeba chránit

Jáchym Havel (Zbuzany, 2026-02-10)

#29500

S panem Okamurou naprosto ve všem souhlasím. A myslím, že na tom je stejně víc než polovina českých občanů, jen se to bojí přiznat.

Dana Drahoňovská (Semily, 2026-02-12)

#29501

Podepisují a souhlasím to co se u nás děje už není normální

Lenka Vebrová (Kraslice, 2026-02-12)

#29505

David

David Havlik (havlik.1na08@seznam.cz, 2026-02-14)

#29509

Jana Dlouhá

Jana Dlouhá (Světla nad Sázavou, 2026-02-14)

#29511

Souhlasím s projevem předsedy poslanecké sněmovny Tomiem Okamurou

Petr Kubica (Praha, 2026-02-15)

#29513

Souhlasím s názorem.

Petr Indrák (Prostějov, 2026-02-16)

#29522

Protoze Tomio Okamura svym projevem presne trefil hrebik na hlavicku a jde mu o Ceske zajmy.

Stanislav Marhan (Praha, 2026-02-21)

#29526

Souhlasim s uvedeným komentářem

Eva Šeborová (Praha 4, 2026-02-23)

#29527

Podepisuji

Pavel Skala (Praha, 2026-02-24)

#29532

Se plne ztotoznuji s tim
co Tomio Okamura rekl ve svem novorocnim
projevu a nejenom tam!

Petr Chabera (Praha, 2026-03-02)

#29537

S tim souhlasim a podepisuji

Karel Pola (Praha, 2026-03-07)

#29538

Všichni vi, ze je to pravda, ale nesmi se to říkat!

Alice Gašperáková (Dětmarovice, 2026-03-08)

#29542

Projev se mi moc libil a pan Okamura měl naprostou pravdu.

Drahoslava Martínková (dasa.martinkovamm6@gmail.com, 2026-03-09)

#29546

Souhlasím s projevem p. Tomia Okamury. Jsme v České republice a ne v cizí zemi. Je to Naše vlast.

Martina Skramlíková (Horní Jiřetín, 2026-03-16)

#29547

Pan Tomio Okamu řekl pravdu, která se určitým politikům nelíbí pevně stojím za panemOkamurou.

Pavlína Drábková (Karviná, 2026-03-17)

#29548

Okamaru není zločinec

Sky Křížová (Brno, 2026-03-19)

#29554

Podepisuji protože stojím za postojem pana Tomio Okamury.

Miroslava Gašparová (Kutná Hora, 2026-03-24)

#29559

souhlasím

JITKA Konečková (Hodonín, 2026-04-18)

#29560

S většinou, převážně souhlasím a nesouhlasím s dehonestaci pana tomia Okamury

Petr Franckevič (Brno, 2026-04-19)

#29564

Prtž vedení sněmovny pod jeho rukama je konečně, tak jak má být..

Filip Balabán (Tvarožná, 2026-04-29)

#29566

Stojím za svobodu slova.

Hana Jahodová (Bánov, 2026-05-15)

#29567

Zíková

Ivana Zíková (Pacov, 2026-05-15)