Stojíme za Tomiem Okamurou: Otevřené stanovisko občanů České republiky na obranu svobody projevu a ústavních principů
Komentáře
#29403
Souhlasím a veřím. DekujiZuzana Kafková (Bílovice nad Svitavou, 2026-02-06)
#29405
Protože neřekl nic špatného,naopak řekl pravdu.Jana Borisova (Lysa nad Labem, 2026-02-06)
#29421
Protože s ním souhlasím ve všem s malými výhradami.Ivana Grussová (Palonín, 2026-02-07)
#29438
Podepisuji, protože věřím v pana OkamuruLadislav Vokalek (Mařenice, 2026-02-07)
#29442
Plně souhlasím se zněním petice.Jaroslav Šedý (Žamberk, 2026-02-08)
#29443
Souhlasím s p.Okamurou a se zněním petice👍Marie Šedá (Klášterec nad Orlicí, 2026-02-08)
#29457
Podepisuji, protože chci podpořit Okamuru v boji proti zlu, které na nás v posledních letech parazitovaloJosef Josef Prokeš (Teplice nad Bečvou, 2026-02-08)
#29459
Jan RudolfJan Rudolf (Dobříš, 2026-02-09)
#29468
Věřím panu Okamurovi9Alexandra Halešová (sasahalesova@gmail.com, 2026-02-09)
#29473
souhlasím se zněním peticeAlice Karlová (Hradec Králové, 2026-02-09)
#29475
Velice souhlasímStanislava Jechová (Praha, 2026-02-09)
#29486
Svobodu slova je potřeba chránitJáchym Havel (Zbuzany, 2026-02-10)
#29500
S panem Okamurou naprosto ve všem souhlasím. A myslím, že na tom je stejně víc než polovina českých občanů, jen se to bojí přiznat.Dana Drahoňovská (Semily, 2026-02-12)
#29501
Podepisují a souhlasím to co se u nás děje už není normálníLenka Vebrová (Kraslice, 2026-02-12)
#29505
DavidDavid Havlik (havlik.1na08@seznam.cz, 2026-02-14)
#29509
Jana DlouháJana Dlouhá (Světla nad Sázavou, 2026-02-14)
#29511
Souhlasím s projevem předsedy poslanecké sněmovny Tomiem OkamurouPetr Kubica (Praha, 2026-02-15)
#29513
Souhlasím s názorem.Petr Indrák (Prostějov, 2026-02-16)
#29522
Protoze Tomio Okamura svym projevem presne trefil hrebik na hlavicku a jde mu o Ceske zajmy.Stanislav Marhan (Praha, 2026-02-21)
#29526
Souhlasim s uvedeným komentářemEva Šeborová (Praha 4, 2026-02-23)
#29527
PodepisujiPavel Skala (Praha, 2026-02-24)
#29532
Se plne ztotoznuji s timco Tomio Okamura rekl ve svem novorocnim
projevu a nejenom tam!
Petr Chabera (Praha, 2026-03-02)
#29537
S tim souhlasim a podepisujiKarel Pola (Praha, 2026-03-07)
#29538
Všichni vi, ze je to pravda, ale nesmi se to říkat!Alice Gašperáková (Dětmarovice, 2026-03-08)
#29542
Projev se mi moc libil a pan Okamura měl naprostou pravdu.Drahoslava Martínková (dasa.martinkovamm6@gmail.com, 2026-03-09)
#29546
Souhlasím s projevem p. Tomia Okamury. Jsme v České republice a ne v cizí zemi. Je to Naše vlast.Martina Skramlíková (Horní Jiřetín, 2026-03-16)
#29547
Pan Tomio Okamu řekl pravdu, která se určitým politikům nelíbí pevně stojím za panemOkamurou.Pavlína Drábková (Karviná, 2026-03-17)
#29548
Okamaru není zločinecSky Křížová (Brno, 2026-03-19)
#29554
Podepisuji protože stojím za postojem pana Tomio Okamury.Miroslava Gašparová (Kutná Hora, 2026-03-24)
#29559
souhlasímJITKA Konečková (Hodonín, 2026-04-18)
#29560
S většinou, převážně souhlasím a nesouhlasím s dehonestaci pana tomia OkamuryPetr Franckevič (Brno, 2026-04-19)
#29564
Prtž vedení sněmovny pod jeho rukama je konečně, tak jak má být..Filip Balabán (Tvarožná, 2026-04-29)
#29566
Stojím za svobodu slova.Hana Jahodová (Bánov, 2026-05-15)
#29567
ZíkováIvana Zíková (Pacov, 2026-05-15)