„Bezpečné přechody pro všechny“.
Komentáře
#1
Chci jen bezpečně žít a ne se kvůli (ne)dostupnosti mnohého stále stěhovat.František Šuranský (PRAHA, 2025-06-29)
#8
si zasloužíš klidný přecházení, FrantiskuKlára Brázdová (Praha, 2025-06-29)
#11
Protože mi to dává smysl. A to hodně!Hana Pištorová (Praha, 2025-06-29)
#19
Pokud se pristupuje městská část tak, že odstraní již dříve nainstalované Semafory a zvuková zařízení pro bezbariérový přístup, chtěl bych po rekonstrukci Stromayerova náměstí aby zůstali na nových zařízeních, jako jsou semafory a přechody pro chodce , stejná nebo nová zařízení pro bezbariérový přístup, jako jsou světelná a výstražná a zvuková zařízení.Matěj Šindelář (Kytin, 2025-06-30)
#23
Je to důležité.Kamil Fajmon (Lubná, 2025-06-30)
#31
Podporuji zrakově postiženéTomáš Ryška (Břestek, 2025-06-30)
#34
SouhlasímZuzana Daušová (Praha, 2025-07-01)
#35
Podepisuji, protože bezpečnost pro nevidomé, slabozraké a seniory na pozemních komunikacích je nesmírně důležitá a je třeba s tím něco na Strossu udělat.Veronika Hong Skorkovská (Praha7, 2025-07-01)
#40
Protože mám sama doma dítě se zdravotním postižením- mentální retardace a protože chodí pomalu a nejistě, je problém ní těžké křižovatku projít. Hlavně je naučená chodit na zeleného panáčka.Alena Hladíková (Praha 7-Holešovice, 2025-07-01)
#41
Podepisuji, protože vím, jak dokážou být křižovatky nebezpečné (sama jsem se snažila o regulaci na Vysočanské a byla to marnost)Gabriela Smyczková (Praha 9, 2025-07-01)
#61
Zcela souhlasímNatálie Nováková (Praha, 2025-07-04)
#67
Jsem nevidomá a potřebuji se orientovat pomocí zvukové signalizace.Eliška Nevosadová (Brno, 2025-07-05)
#68
Podporuji nevidoméDušan Nevosad (Jihlava, 2025-07-05)
#69
Podepisuji protože vím jak důležité jsou zvukové semafory pro moji dceru.Gabriela Nevosadová (Jihlava, 2025-07-05)
#80
Kdysi jsem nedaleko bydlela, přechody pro zrakově postižené by měly být úplně všude.Rita Lyons Kindlerova (Dobříš, 2025-07-08)
#84
Současná situace není pro nevidomé vhodná a protože se pan Cizinsky neustále ohání tím, jak dělá vše pro lidi, tak ať to ukáže.Lucie Toušková (Praha, 2025-08-24)
#100
Přestože nejsem zrakově postižený, tak změny provedené na Strossu vnímám jako jednoznačné zhoršení předchozího stavu. Například přechod mezi tramvajovými zastávkami je riskantnější než před tím.Ondřej Peroutka (Praha 7, 2025-09-17)
#120
Naprostý souhlasValerie Bromová (Praha 7, 2025-10-16)
#126
Podepisuji protože jako imobilní nejen toto vnímám jako obrovský a nefér problém. O to více, pokud již na místě bylo vyřešeno funkční řešení.Co mají lidé s hendikepem, obzvlášť ti v okolí už bydlící a pracující asi tak teď dělat?
Miroslava Prikrylová (Praha, 2025-10-23)
#128
Veřejný prostor musí být navrhovaný pro znevýhodněné skupiny obyvatel, a to zvláště pro ně.Alice Boušková (Praha 5, 2025-10-26)
#129
Se mi nelíbí přiststup radnice a magistrátu k postiženým spoluobčanům.Marek Vaňa (Hradešín, 2025-11-05)
#136
situace na Štrosu je aktuálně asi vrchol místního nekvalifikovaného "vylepšování" veřejného prostoru, mrhání veřejnými prostředky a úředení nadutosti.Zdeněk Meisner (Praha 7, 2025-12-07)
#141
Mam zrakově postižené přátele a podle mého názoru je to důležitéLucie Pokorná (Týn nad Vltavou, 2025-12-24)
#146
Na Sross jezdim do prace a take me to vadi,ze nejsou bezpecne prechody.Dominika Duchkova (Praha 10, 2026-03-31)
#147
Péče o ne úplně perfektní je symbolem kultury celé společnosti.Jíří Horský (Praha 2, 2026-04-01)
#148
Podepisuji, protože jako vozíčkář jsem mnohokrát vyzkoušela na vlastní kůži, jak je přecházení na Strossmayerově nám. nebezpečné pro všechny, i vidomé.Ema Rónová (Praha, 2026-04-07)