Petice.com

„Bezpečné přechody pro všechny“.

Komentáře

#1

Chci jen bezpečně žít a ne se kvůli (ne)dostupnosti mnohého stále stěhovat.

František Šuranský (PRAHA, 2025-06-29)

#8

si zasloužíš klidný přecházení, Frantisku

Klára Brázdová (Praha, 2025-06-29)

#11

Protože mi to dává smysl. A to hodně!

Hana Pištorová (Praha, 2025-06-29)

#19

Pokud se pristupuje městská část tak, že odstraní již dříve nainstalované Semafory a zvuková zařízení pro bezbariérový přístup, chtěl bych po rekonstrukci Stromayerova náměstí aby zůstali na nových zařízeních, jako jsou semafory a přechody pro chodce , stejná nebo nová zařízení pro bezbariérový přístup, jako jsou světelná a výstražná a zvuková zařízení.

Matěj Šindelář (Kytin, 2025-06-30)

#23

Je to důležité.

Kamil Fajmon (Lubná, 2025-06-30)

#31

Podporuji zrakově postižené

Tomáš Ryška (Břestek, 2025-06-30)

#34

Souhlasím

Zuzana Daušová (Praha, 2025-07-01)

#35

Podepisuji, protože bezpečnost pro nevidomé, slabozraké a seniory na pozemních komunikacích je nesmírně důležitá a je třeba s tím něco na Strossu udělat.

Veronika Hong Skorkovská (Praha7, 2025-07-01)

#40

Protože mám sama doma dítě se zdravotním postižením- mentální retardace a protože chodí pomalu a nejistě, je problém ní těžké křižovatku projít. Hlavně je naučená chodit na zeleného panáčka.

Alena Hladíková (Praha 7-Holešovice, 2025-07-01)

#41

Podepisuji, protože vím, jak dokážou být křižovatky nebezpečné (sama jsem se snažila o regulaci na Vysočanské a byla to marnost)

Gabriela Smyczková (Praha 9, 2025-07-01)

#61

Zcela souhlasím

Natálie Nováková (Praha, 2025-07-04)

#67

Jsem nevidomá a potřebuji se orientovat pomocí zvukové signalizace.

Eliška Nevosadová (Brno, 2025-07-05)

#68

Podporuji nevidomé

Dušan Nevosad (Jihlava, 2025-07-05)

#69

Podepisuji protože vím jak důležité jsou zvukové semafory pro moji dceru.

Gabriela Nevosadová (Jihlava, 2025-07-05)

#80

Kdysi jsem nedaleko bydlela, přechody pro zrakově postižené by měly být úplně všude.

Rita Lyons Kindlerova (Dobříš, 2025-07-08)

#84

Současná situace není pro nevidomé vhodná a protože se pan Cizinsky neustále ohání tím, jak dělá vše pro lidi, tak ať to ukáže.

Lucie Toušková (Praha, 2025-08-24)

#100

Přestože nejsem zrakově postižený, tak změny provedené na Strossu vnímám jako jednoznačné zhoršení předchozího stavu. Například přechod mezi tramvajovými zastávkami je riskantnější než před tím.

Ondřej Peroutka (Praha 7, 2025-09-17)

#120

Naprostý souhlas

Valerie Bromová (Praha 7, 2025-10-16)

#126

Podepisuji protože jako imobilní nejen toto vnímám jako obrovský a nefér problém. O to více, pokud již na místě bylo vyřešeno funkční řešení.

Co mají lidé s hendikepem, obzvlášť ti v okolí už bydlící a pracující asi tak teď dělat?

Miroslava Prikrylová (Praha, 2025-10-23)

#128

Veřejný prostor musí být navrhovaný pro znevýhodněné skupiny obyvatel, a to zvláště pro ně.

Alice Boušková (Praha 5, 2025-10-26)

#129

Se mi nelíbí přiststup radnice a magistrátu k postiženým spoluobčanům.

Marek Vaňa (Hradešín, 2025-11-05)

#136

situace na Štrosu je aktuálně asi vrchol místního nekvalifikovaného "vylepšování" veřejného prostoru, mrhání veřejnými prostředky a úředení nadutosti.

Zdeněk Meisner (Praha 7, 2025-12-07)

#141

Mam zrakově postižené přátele a podle mého názoru je to důležité

Lucie Pokorná (Týn nad Vltavou, 2025-12-24)

#146

Na Sross jezdim do prace a take me to vadi,ze nejsou bezpecne prechody.

Dominika Duchkova (Praha 10, 2026-03-31)

#147

Péče o ne úplně perfektní je symbolem kultury celé společnosti.

Jíří Horský (Praha 2, 2026-04-01)

#148

Podepisuji, protože jako vozíčkář jsem mnohokrát vyzkoušela na vlastní kůži, jak je přecházení na Strossmayerově nám. nebezpečné pro všechny, i vidomé.

Ema Rónová (Praha, 2026-04-07)