Petice za zachování dopravního vlakového spojení mezi Ústí nad Labem západní nádraží přes stanice Střekov, Velké Březno do Děčín hlavní nádraží
Komentáře
#12
Byla by to obrovská škoda a vlak by nám moc chyběl. Nejpohodlnější cestování 😁Libuška Machač (Male Brezno, 2026-04-10)
#14
Protože je to super.Patrik Švejda (Ústí nad Labem, 2026-04-10)
#17
Kultura cestování, přeplněné autobusy. Jezdím na hl. nádraží Děčín za kratší dobu, nakoupím a jedu zpět. Přípoj do Lysé nad Labem , nemusím přes Děčín. Lékaře mám v Ústí nad Labem ,tak taky super, než jet do Děčína a pak do Ústí nad Labem.Míla Tobolková (Děčín, 2026-04-10)
#19
Podepisuji, jelikož jsem pro zachování tohoto spojeDaniel Adalský (Ústí nad Labem, 2026-04-10)
#24
Vlakového spojení využívám k cestě do práce.Anna Peterová (Malé Březno, 2026-04-11)
#28
Co ty chudáci co tam bydlí a nemají auta.Karel Pekárek (Ústí nad Labem, 2026-04-11)
#36
Podepisuji protože moje dcera dojíždí do Děčína do školy.Radka Zůčková (Velké Březno, 2026-04-11)
#37
Využívám vlakové spojení z České Lípy do Velkého BřeznaPetra Sochová (Česká Lipa, 2026-04-11)
#39
Podepisuji, protože tento spoj využívám pravidelně já i dcera.Alena Picková (Velké Březno, 2026-04-11)
#41
Podepisuji, protože nesouhlasím s názorem starostky obce Velké Březno, že osobní vlaková doprava mezi Děčínem-Velkým Březnem-Střekovem není využívaná.Jiřina Švecová (Velké Březno, 2026-04-11)
#46
Pro naši budoucnost je zrušení vlakového spojení víc problém než benefitAleš Pilný (Velké Březno, 2026-04-11)
#48
Jezdim vlakem do praceAlice Stříbrná (Dečin, 2026-04-11)
#52
Protože mi to není jedno, jezdím vlakem na Střekov. Tudíž vlakového spoje využívám více. Jsou zde i ostatní cestující (školáci, důchodci) kteří nemají jinou možnost dopravy. Takže zachovat.Jaroslav Neugebauer (Malé Březno, 2026-04-11)
#60
Je potřeba mit alternativu a konkurenci mezi dopravci.Radek Krásný (Velké Březno, 2026-04-11)
#61
Pro děti z naší školy ve Velkém Březně jsou toto důležité spoje.Klára Budínská (Litoměřice, 2026-04-11)
#62
Podepisuji, protože chci zachovat osobní vlakovou dopravu.Zdenka Sailerová (Malečov, 2026-04-11)
#63
Podepisuji, protoze vlak je pro nas zaruka ze deti dojedou do skoly a ze skoly, protoze vlak nema oproti autobusum zpozdeni, kdyz se v Ústi nebo Dečíně zhusti provoz a tvori kolony. A protoze kdyz vyrazi na cestu 3 maminky s kocarky, tak do vlaky se vzdy vsechny vejdou oproti busu.Dana Selingerová (Ústí nad Labem 20, 2026-04-11)
#64
Podepisuji, protože vlaky využívámDaniel Charvát (Ústí nad Labem - Svádov, 2026-04-11)
#65
Podepisuji tuto petici, protože vlakem jezdí mé děti do školy a byla bych ráda za zachování spojení.Gabriela Bardounová (Ústí nad Labem - Svádov, 2026-04-11)
#71
Jsem za zachování variability dopravné obslužnosti obce Velké BřeznoJana Fránková (VelkébBřezno, 2026-04-11)
#81
Vlak využívám k odpoledni cestě z práce.Lenka Ondřejková (Velké Březno, 2026-04-11)
#92
HorváthováYveta Horváthová (Děčín, 2026-04-11)
#95
Vlak je součást infrastruktury Velkého Března. Cestování vlakem do Litoměřic je krásný zážitek jak pro děti, tak pro dospělé.Veronika Martínková (Velké Březno, 2026-04-11)
#99
Chci spojení zachovat. Nejezdím autem a ani to nemám v plánu.Michaela Ďurčová (Ústí nad Labem, 2026-04-11)
#109
Je to pro mě mimořádně důležité!Petr Karlíček (Ústí nad Labem, 2026-04-12)
#111
Používám toto spojeníJiří Kuchta (Ústí nad Labem, 2026-04-12)
#112
Ve špičkách je zachování spoje nezbytné. Rovněž bych zachoval o svátcích jako rekreační spoj.Jaroslav Denk (Ústí nad Labem, 2026-04-12)
#116
spoj využívám pro jízdu do LiberceLukáš Patka (Valtířov, 2026-04-12)
#117
A přijde mi fakt škoda rušit něco, co roky normálně funguje..Neříkám, že se nemá nic měnit – klidně ať se upraví spoje, zlepší návaznosti… ale proč to celý rušit?
Pavla Štromajerová (Velké Březno, 2026-04-12)
#130
Chci zanechat spoj.Lucie Vilímková (Velké Březno, 2026-04-12)
#136
Podepisuji, protože kromě důvodů zmíněných přímo autorkou petice je pro mě důležitá možnost vlakem cestovat s koly, dětskými vozíky apod. což v případě autobusů odpadá. Vlak je prostě ideální prostředek doplňující souběh s mezinárodní cyklostezkou č.2Jan Sokol (Velké Březno, 2026-04-12)
#150
Školní vlak je plný školákyDana Spalenkova (Valtířov, 2026-04-13)
#154
Je škoda rušit zavedenou dráhu přes tyto obce i z důvodu ekologie by měla být zachovánaJosef Čečetka MUDr. (Mladá Boleslav, 2026-04-13)
#157
stačí přemístit zastávky vlaku do center obcí a omezit souběžný autobus, jedoucí v časech vlakuJakub Judita (Praha, 2026-04-13)
#158
Podepisují petici proto že vlaková doprava má smysl, zejména v tak malé zemi jako je ta naše. Podepisují proto, že vybudovat vše stálo naše předky hodně sil a je to dědictví, ke kterému se správci naší země chovají velmi nechutně...Martin Zahálka (Ústí nad Orlicí, 2026-04-13)
#159
Podepisuji tuto petici jelikož s ní souhlasímAntonín Vávra (Cheb, 2026-04-13)
#169
Vlak aktivne vyuzivame. Jsem pro zachovani.Helena Michelová (Děčín, 2026-04-13)
#171
Přeprava kol a pejsků, úplně superEva Šanovcová (Děčín, 2026-04-13)
#175
Od doby, co zde jezdí zpět ČD jezdí tyto vlaky plnější, využívám je při cestách často, nepřijde mi, že by byly prázdné.. za poslední 4 měsíce jsem vždy jel ve vlaku s minimálně 10-15 dalšími lidmi. Nechápu, proč autobusy naschvál jezdí ve stejnou dobu, jako vlak.Lukáš Měchura (Most, 2026-04-13)
#177
Podepisuji, protože něco zrušit je jednoduché, obnovit už ne. Toto spojení je super 👍 a mělo by být zachováno.Anna Štěpánková (Děčín, 2026-04-13)
#178
Podepisuji protože se mi chceJakub Bubla (Ústí nad Labem, 2026-04-13)
#190
Podepisuji!Jana Krizova (Velké Březno, 2026-04-14)
#195
Syn jezdí tímto spojením do školyHelena Hořejší (Ústí nad Labem, 2026-04-14)