Petice.com

Petice za zachování dopravního vlakového spojení mezi Ústí nad Labem západní nádraží přes stanice Střekov, Velké Březno do Děčín hlavní nádraží

Komentáře

#12

Byla by to obrovská škoda a vlak by nám moc chyběl. Nejpohodlnější cestování 😁

Libuška Machač (Male Brezno, 2026-04-10)

#14

Protože je to super.

Patrik Švejda (Ústí nad Labem, 2026-04-10)

#17

Kultura cestování, přeplněné autobusy. Jezdím na hl. nádraží Děčín za kratší dobu, nakoupím a jedu zpět. Přípoj do Lysé nad Labem , nemusím přes Děčín. Lékaře mám v Ústí nad Labem ,tak taky super, než jet do Děčína a pak do Ústí nad Labem.

Míla Tobolková (Děčín, 2026-04-10)

#19

Podepisuji, jelikož jsem pro zachování tohoto spoje

Daniel Adalský (Ústí nad Labem, 2026-04-10)

#24

Vlakového spojení využívám k cestě do práce.

Anna Peterová (Malé Březno, 2026-04-11)

#28

Co ty chudáci co tam bydlí a nemají auta.

Karel Pekárek (Ústí nad Labem, 2026-04-11)

#36

Podepisuji protože moje dcera dojíždí do Děčína do školy.

Radka Zůčková (Velké Březno, 2026-04-11)

#37

Využívám vlakové spojení z České Lípy do Velkého Března

Petra Sochová (Česká Lipa, 2026-04-11)

#39

Podepisuji, protože tento spoj využívám pravidelně já i dcera.

Alena Picková (Velké Březno, 2026-04-11)

#41

Podepisuji, protože nesouhlasím s názorem starostky obce Velké Březno, že osobní vlaková doprava mezi Děčínem-Velkým Březnem-Střekovem není využívaná.

Jiřina Švecová (Velké Březno, 2026-04-11)

#46

Pro naši budoucnost je zrušení vlakového spojení víc problém než benefit

Aleš Pilný (Velké Březno, 2026-04-11)

#48

Jezdim vlakem do prace

Alice Stříbrná (Dečin, 2026-04-11)

#52

Protože mi to není jedno, jezdím vlakem na Střekov. Tudíž vlakového spoje využívám více. Jsou zde i ostatní cestující (školáci, důchodci) kteří nemají jinou možnost dopravy. Takže zachovat.

Jaroslav Neugebauer (Malé Březno, 2026-04-11)

#60

Je potřeba mit alternativu a konkurenci mezi dopravci.

Radek Krásný (Velké Březno, 2026-04-11)

#61

Pro děti z naší školy ve Velkém Březně jsou toto důležité spoje.

Klára Budínská (Litoměřice, 2026-04-11)

#62

Podepisuji, protože chci zachovat osobní vlakovou dopravu.

Zdenka Sailerová (Malečov, 2026-04-11)

#63

Podepisuji, protoze vlak je pro nas zaruka ze deti dojedou do skoly a ze skoly, protoze vlak nema oproti autobusum zpozdeni, kdyz se v Ústi nebo Dečíně zhusti provoz a tvori kolony. A protoze kdyz vyrazi na cestu 3 maminky s kocarky, tak do vlaky se vzdy vsechny vejdou oproti busu.

Dana Selingerová (Ústí nad Labem 20, 2026-04-11)

#64

Podepisuji, protože vlaky využívám

Daniel Charvát (Ústí nad Labem - Svádov, 2026-04-11)

#65

Podepisuji tuto petici, protože vlakem jezdí mé děti do školy a byla bych ráda za zachování spojení.

Gabriela Bardounová (Ústí nad Labem - Svádov, 2026-04-11)

#71

Jsem za zachování variability dopravné obslužnosti obce Velké Březno

Jana Fránková (VelkébBřezno, 2026-04-11)

#81

Vlak využívám k odpoledni cestě z práce.

Lenka Ondřejková (Velké Březno, 2026-04-11)

#92

Horváthová

Yveta Horváthová (Děčín, 2026-04-11)

#95

Vlak je součást infrastruktury Velkého Března. Cestování vlakem do Litoměřic je krásný zážitek jak pro děti, tak pro dospělé.

Veronika Martínková (Velké Březno, 2026-04-11)

#99

Chci spojení zachovat. Nejezdím autem a ani to nemám v plánu.

Michaela Ďurčová (Ústí nad Labem, 2026-04-11)

#109

Je to pro mě mimořádně důležité!

Petr Karlíček (Ústí nad Labem, 2026-04-12)

#111

Používám toto spojení

Jiří Kuchta (Ústí nad Labem, 2026-04-12)

#112

Ve špičkách je zachování spoje nezbytné. Rovněž bych zachoval o svátcích jako rekreační spoj.

Jaroslav Denk (Ústí nad Labem, 2026-04-12)

#116

spoj využívám pro jízdu do Liberce

Lukáš Patka (Valtířov, 2026-04-12)

#117

A přijde mi fakt škoda rušit něco, co roky normálně funguje..

Neříkám, že se nemá nic měnit – klidně ať se upraví spoje, zlepší návaznosti… ale proč to celý rušit?

Pavla Štromajerová (Velké Březno, 2026-04-12)

#130

Chci zanechat spoj.

Lucie Vilímková (Velké Březno, 2026-04-12)

#136

Podepisuji, protože kromě důvodů zmíněných přímo autorkou petice je pro mě důležitá možnost vlakem cestovat s koly, dětskými vozíky apod. což v případě autobusů odpadá. Vlak je prostě ideální prostředek doplňující souběh s mezinárodní cyklostezkou č.2

Jan Sokol (Velké Březno, 2026-04-12)

#150

Školní vlak je plný školáky

Dana Spalenkova (Valtířov, 2026-04-13)

#154

Je škoda rušit zavedenou dráhu přes tyto obce i z důvodu ekologie by měla být zachována

Josef Čečetka MUDr. (Mladá Boleslav, 2026-04-13)

#157

stačí přemístit zastávky vlaku do center obcí a omezit souběžný autobus, jedoucí v časech vlaku

Jakub Judita (Praha, 2026-04-13)

#158

Podepisují petici proto že vlaková doprava má smysl, zejména v tak malé zemi jako je ta naše. Podepisují proto, že vybudovat vše stálo naše předky hodně sil a je to dědictví, ke kterému se správci naší země chovají velmi nechutně...

Martin Zahálka (Ústí nad Orlicí, 2026-04-13)

#159

Podepisuji tuto petici jelikož s ní souhlasím

Antonín Vávra (Cheb, 2026-04-13)

#169

Vlak aktivne vyuzivame. Jsem pro zachovani.

Helena Michelová (Děčín, 2026-04-13)

#171

Přeprava kol a pejsků, úplně super

Eva Šanovcová (Děčín, 2026-04-13)

#175

Od doby, co zde jezdí zpět ČD jezdí tyto vlaky plnější, využívám je při cestách často, nepřijde mi, že by byly prázdné.. za poslední 4 měsíce jsem vždy jel ve vlaku s minimálně 10-15 dalšími lidmi. Nechápu, proč autobusy naschvál jezdí ve stejnou dobu, jako vlak.

Lukáš Měchura (Most, 2026-04-13)

#177

Podepisuji, protože něco zrušit je jednoduché, obnovit už ne. Toto spojení je super 👍 a mělo by být zachováno.

Anna Štěpánková (Děčín, 2026-04-13)

#178

Podepisuji protože se mi chce

Jakub Bubla (Ústí nad Labem, 2026-04-13)

#190

Podepisuji!

Jana Krizova (Velké Březno, 2026-04-14)

#195

Syn jezdí tímto spojením do školy

Helena Hořejší (Ústí nad Labem, 2026-04-14)