Petice za zachování a opravu kulturní památky železničního mostu pod Vyšehradem
Komentáře
#26201
Nesouhlasím s demolicí kulturní památky železničního mostu mezi Smíchovem a VýtoníMarie Fialová (Praha 5, 2026-04-23)
#26205
Jedná se o kulturní dědictví, tvoří součást panorama Prahy a pražských mostů - historicky i esteticky mimořádné a unikátní. V dnešní době technologických možností není důvod most likvidovat a nahradit. Neničme hostorii!Dagmar Dvorská (Praha, 2026-04-23)
#26206
Podepisuji, protože nesouhlasím s bouráním železničního mostu.Jaroslav Ficek Michal (Praha, 2026-04-23)
#26212
Souhlasím se zachováním a opravoukulturní památky železničního mostu pod Vyšehradem
Aleš Albrecht (Benešov u Semil, 2026-04-23)
#26214
Jsem byvaly železničář a tato jedinecna stavba byla proste vzdy ikonou!Karel Šolin (Čáslav, 2026-04-23)
#26216
považuji uchování historických staveb za velmi důležitéMarie Neudorflová (Praha 9, 2026-04-24)
#26217
Je to můj oblíbený most. Moc se mi líbí a nedovedu si bez něj Podskalí představit!Andrea Caletková (Praha, 2026-04-24)
#26219
Podepisuji, protože chci, aby z Prahy nemizely památky minulostiJitka Bodláková (Praha 1, 2026-04-24)
#26223
Historii je potřeba chránitDagmar Tymešová (Praha, 2026-04-24)
#26226
záleží mi na místě, kde žiju🩷🤭Klára Brandejsová (Praha, 2026-04-24)
#26232
Podporuji snahu najít schůdné řešení a předejít jednoduššímu řešení - demolici. Tím se neuzavírám výsledkům odborného - věcného posouzení, ale vycházím z názoru, že pokud se chce najít řešení, (téměř) vždy se najde.Oskar Brůža (Brno, 2026-04-24)
#26234
Žil jsem v Praze přes 20 let a most je třeba zachránit z důvodu kulturního a estetického hlediska.Zdeněk Petržela (Šternberk, 2026-04-25)
#26237
Protože to je nezbytné a pro mne přirozené bránit hodnoty před hamižností a ignorantstvímJohn Bok (Praha 8, 2026-04-25)
#26238
KörberováDanuše Körberová (Praha, 2026-04-25)
#26244
Jsem proti politické zvůli snažící se zničit technickou historickou památku.Jan Turek (Cerhovice, 2026-04-26)
#26257
Jsem z Prahy-Podolí. Od r. 1942Jitka Kouklíková (Praha 12, 2026-04-27)
#26258
Podepisuji, protoze most je dulezita historicka stavba a neni duvod ho borit!!!2E Chadimová (Praha, 2026-04-27)
#26261
podepisuji protože nesouhlasím se zbouráním mostuKarel Šolín (praha8, 2026-04-27)
#26272
Zbořeni ikonického mostu proto, že jej vlastník nechal zchátrat, je nehoráznost.Kateřina Plchová (Praha, 2026-04-30)
#26275
Pokud lze most opravit, není důvod jej bourat jen kvůli byznysu!Jana Matlová (Praha, 2026-05-02)
#26277
Nesouhlasím s politickým a lobistickým tlakem, chci zachování a opravu mostuJana Zahrádková (Brno, 2026-05-04)
#26280
Fascinují mne nýtované ocelové konstrukce a byla by věčná škoda takový most zničit.Karel Žaloudek (Libice n. Cidlinou, 2026-05-04)
#26282
Zbourání tohoto unikátního mostu považuji a barbarství.Jan František Bláha (Písek, 2026-05-04)
#26287
Chci rozhodnne zachovat tuto technickou i kulturni pamatku a dominantu PrahyTereza Indrakova (Praha 8, 2026-05-10)
#26290
Most patří k Praze a o památky je třeba pečovat a ne litovat, když tu už nejsou!Jarka Moučková (Praha, 2026-05-14)
#26296
Verim odbornikum, neverim SSŽLadislav Pudil (Praha, 2026-06-15)