Petice.com

Petice za umožnění vjezdu jednostopých motorových vozidel (motocyklů) na Dvorecký most

Komentáře

#1

Nevidím žádný problém v povoléní vjezdu motorek na Dvorecký most, stejně jako je povoleno jezdit v některých bus pruzích

Kristina Tichá (Praha, 2026-04-20)

#2

Protože to dává smysl.
Praze by dopravně velmi pomohlo více podporovat motodopravu, nejen zprůjezdněním Dvoreckého mostu.

Martin Slabihoudek (PRAHA 5 - SMÍCHOV, 2026-04-20)

#3

Jsem dobrý člověk

Tomáš Veverka (Praha, 2026-04-20)

#7

Protože jezdím na jedné stopě a ostatní tahy přes Vltavu budou i tak přetížené, zatímco na Dvoreckem se tim dopravě může ulevit.

Judita Dvořáková (Hlavní město Praha, 2026-04-20)

#9

Rád bych aspoň kousek jel bezpečně bez pocitu že mě každou chvilku někdo sundá z motocyklu.

Jaroslav Dvoracek (Praha, 2026-04-20)

#12

Skútry jsou budoucnost mobility!

Matyáš Med (Praha 9, 2026-04-20)

#16

Souhlasím s odůvodněním.

Petr Horák (Praha Smíchov, 2026-04-20)

#22

Nevidím žádný problém v povolení vjezdu motorek na Dvorecký most, stejně jako je povoleno jezdit v některých bus pruzích

Zdeněk Piškule (Neratovice, 2026-04-20)

#26

Je to správná věc - jak je uvedeno v petici, motocykly a BUS MHD často sdílejí jízdní pruhy ve městě bez omezení. Není důvod tuto praxi aplikovat i na Dvorecký most.

Jan Březina (Praha, 2026-04-20)

#28

Podepisuji!!!

Michal Baudyš (Praha, 2026-04-20)

#35

Dává smysl, stejně jako ve většině evropských měst, v případě potřeby umožnit jednostopým vozidlům objízdnout trasu, protože svými rozměry nenarušují a neblokují využití takové trasy MHD.

Kateřina Slabá (Praha, 2026-04-20)

#42

Motocykly a skútry nejsou nepřítel města. Naopak, jsou součástí alternativy automobilové dopravy - jeden člověk v autě zabere stejné místo jako 3-4 motocykly. Povolení jejich vjezdu do vyhrazených pruhů se jednoznačně osvědčilo. Motocykly na Dvoreckém mostě budou znamenat další odlehčení a zprůjezdnění pražskými ulicemi.

Jakub Szántó (Praha 12, 2026-04-20)

#48

Motorky můžou do busopruhu tak proč ne sem, beztak to budou především skútry. Klidně ať je tam 30km/h, pokud tam navic dá město radar tak na tom i slušně vydělá 👍🏻

David Zemánek (PRAHA, 2026-04-20)

#58

Praha má mostů na svůj provoz málo a jakékoliv využití volné kapacity nového mostu odlehčí dopravě na mostech ostatních. Je přílišný luxus mít dopravní stavbu za takovou cenu a využívat ji takto omezeným způsobem.

Ondřej Plechata (Praha, 2026-04-20)

#60

Moto není o nic horší než bus

Jirka Bulva Gudaro (Vestec, 2026-04-20)

#61

Dava smysl povolit vjezd jednostopym vozidlum a vyhnout se frekventovanemu barandovskemu mostu.

Vít Papírník (Praha, 2026-04-20)

#63

Dejte pryč nesmyslný lavičky, udělejte zvlášť pruh cyklistům a zvýhodněte motorky oproti autům. Jsou násobně lepší pro všechny, než velký plechovky, který blokujou provoz i parkovací místa.

Michal Houdek (Praha, 2026-04-20)

#68

Nevidím důvod, proč by skútry a motorky na most nemohly.

David Peres (Praha, 2026-04-20)

#69

Myslim ze to ma smysl. Omezit rychlost, dat spomalovaky, ale povilit..

Štefan Sýkora (Praha, 2026-04-20)

#79

Podepisuji, protoze myslim, ze umozneni vjezdu jednostopych vozidel (nikoliv miniauticek) muze pusobit jako minimotivace pro lidi uzivat ve meste auto mene. Motorka zacpy nezpusobuje a proto by mela byt tato moznost.

Kryštof Pobořil (Praha, 2026-04-20)

#81

... protože motorka nepřekáží a je pryč dříve než obvyklý řidič auta nahmata řadící páku

Cyril vitek (Praha, 2026-04-20)

#87

jsem motorkář (YAMAHA 1200 Tenere)

Pavel Bubla (Praha, 2026-04-21)

#95

By se to mělo vyzkouset

Tomas Svoboda (Praha, 2026-04-21)

#101

Podepisuji protoze plně souhlasím s textem v petici.

Petra Vavrova (Praha, 2026-04-21)

#103

Do Prahy jezdím pravidelně za prací.
Jsem pro jakákoliv opatření, která mohou zlepšit plynulost, rychlost a bezpečnost dopravy.
Jakožto příznivec jedné stopy z každodenní praxe vím, že malá jednostopá vozidla přispívají k zlepšení plynulosti husté dopravy ve městech.

Michal Andrlík (Týnec n.S., 2026-04-21)

#106

Protože to má logiku a dobrý přínos pro dopravní obslužnost.

Milan Bedřich (Praha 4, 2026-04-21)

#107

To dává smysl

Michaela Skalová (Kosoř, 2026-04-21)

#108

Bydlím vedle Dvoreckého mostu, mám motorku a ze zkušenosti s jízdou v BUS pruzích vím, že takováto povolení mají smysl a přidanou hodnotu. A logicky by se mi povolení k vjezdu velmi hodilo.

Ondřej Schild (Praha, 2026-04-21)

#117

Souhlasím a kroutím hlavou nad tím, proč toto nebylo od začátku

Jakub Nedorost (Praha, 2026-04-21)

#118

protože to má smysl. Jsem Motorkář

Miroslav Votruba (Brandysek, 2026-04-21)

#119

Podepisuju to protože je to důležité pro řidiče
Řidiči by už nemuseli jezdít přes Barrandovský most kde se dodnes tvoří kolony
Samozřejmě si myslím že všechny řidiči budou mít velkou radost

Julian Šimoňak (Liblice, 2026-04-21)

#121

Protože zvysi bezpecnost řidičů skútrů a motorek. Cesta pres Barrandak ci centrum je jako ruska ruleta…

Tomáš Ledvina (Praha, 2026-04-21)

#123

Podepisuji, protože přejezd Dvoreckého mostu motocyklem je výhodou při cestování mezi jednotlivými břehy Vltavy a není tak nebezpečný pro motorkáře jako Barrandopvský most

Jan Moravec (Praha 4-Braník, 2026-04-21)

#125

Jsem přesvědčen, že umožnění vjezdu motocyklů na Dvorecký most nepředstavuje významnou zátěž pro veřejnou dopravu ani neohrozí plynulost provozu tramvají, chodců či cyklistů. Motocykly jsou prostorově i provozně méně náročné, a jejich vjezd by tak mohl být bez problémů umožněn. Zároveň by toto opatření přispělo ke zvýšení bezpečnosti motorkářů, kteří by se mohli vyhnout přetíženým komunikacím a mostům v okolí Anděla či Barrandovského mostu.

Michal Baštecký (Praha, 2026-04-21)

#128

Pokud jednostopá vozidla mají povoleno využívat BUS pruhy, měli by mít možnost využívat i tyto pruhy na Dvoreckém mostu. Zákaz nedává smysl ani z hlediska bezpečnosti provozu jednostopých vozidel na Barrandovském mostu.

Lukáš Kosmák (Říčany, 2026-04-21)

#135

Motocykly a skútry jsou efektivní městská doprava. Stejně, jako je cyklista slabší účastník provozu, je i motocyklista ten zranitelnější v automobilovém provozu. Zpřístupnění by umožnilo snazší objezd Barrandovského mostu, který představuje pro motorkáře i řidiče skútru jednu z nejrizikovějších oblastí. Zároveň by toto opatření mělo téměř nulový vliv na ostatní provoz na Dvoreckém mostě, a to i z hlediska bezpečnosti, kdy jiné formy udržitelné mobility bývají nezřídka rizikovější (zejm. elektro koloběžky i elektrokola).

Ondřej Burkovič (Praha, 2026-04-21)

#138

Motorky po Barrandovském mostě není ideální pro bezpečnost.

Miloš Reil (Praha 5, Hlubočepy, 2026-04-21)

#140

Více motorek = méně aut

Jan Kalina (Praha, 2026-04-21)

#143

podporuji tutu variantu,usnadní provoz..

Martin Žežulka (Čestlice, 2026-04-21)

#144

Podepisuji protože sám mám motorku a hodně jezdím po Praze a tohle by mi taky pomohlo

Martin Ševčík (Praha, 2026-04-21)

#147

Mucha

Eduard Mucha (Okrouhlo, 2026-04-21)

#151

Motorka není nepřítel.

Kamil Veselý (Praha 5, 2026-04-21)

#153

Když už tam most je motorky určitě jízdou po něm nikomu vadit nemůžou.

Norbert Pavlík (Měšice, 2026-04-21)

#157

Jezdím na elektrické motorce, která nikoho neruší hlukem ani smradem. Průjezd přes most by mě i dalším kamarádům usnadnil pohyb po Praze.

Ondřej Linhart (Praha, 2026-04-21)

#160

Dává mi smysl povolení vjezdu pro motocykly.

Pavel Votruba (Říčany, 2026-04-21)

#165

Výborný nápad!!

Pavel Richter (Praha, 2026-04-21)

#166

Souhlasím a jsem v jedné stopě ...

Tomas Červinka (Beroun - Beroun-Město, 2026-04-21)

#171

Chci!

Jakub Knytl (Praha 4, 2026-04-21)

#173

Připadá mi to správné i v rámci dopravní situace, aby jednostopá vozidla měla umožněn průjezd.

Milan Lacina (Veřovice (74273), 2026-04-21)

#174

Motorky by ten most mohl snést a vyhneme se tím kličkování v kolonách

Marek Pinc (Praha, 2026-04-21)

#181

vjezd motocyklů ulehčí dopravě

Petr Hais (Praha 4, 2026-04-21)

#190

Vespy na most!

František Vlasák (Nymburk, 2026-04-21)

#193

Je to logické a nikomu to neuškodí

Radovan Šmat (Praha, 2026-04-21)

#195

Motocyklová doprava v pruzích jinak vyhrazených pro MHD se více než osvědčila. Každý skútr na silnici znamená o jedno auto méně a má mnohem menší prostorové i enviromentální nároky.

Jiří Král (Praha 4 - Kamýk, 2026-04-21)