Petice za ukončení dlouhých strastiplných transportů živých zvířat. * Stop dlouhotrvající kruté a bezcitné přepravě hospodářských zvířat! * Nepřihlížejme utrpení, zvíře není věc!
Komentáře
#6003
miluji zvířata nemohou se bránitJaroslava Urbanová (Roudnice nad Labem, 2026-02-09)
#6016
Je 21.stoleti - tohle uz tady davno nemelo takto fungovat. Lidi vymýšlí kraviny - roboty na vsechno mozne, AI ( jsou vyjimky, kdy jsou tyto zalezitosti k necemu), ale tohle nikdo neresi !!!Zuzana Brabcova (Pardubice, 2026-02-11)
#6019
Musíme přestat se chovat ke zvířatům jako k majetku a neživým věcem.Oliver Filip (Praha, 2026-02-12)
#6029
Nechci aby zvířata trpělaEliška Dopitová (Ostrava, 2026-02-22)
#6032
Podepisuji, protože každé zvíře má právo na humánní zacházení. Trasporty jsou bolestné týrání a prodlužování utrpení pri čekánína smrt , které do 21. století nepatří.Nikola Brabcová (Tehov, 2026-03-12)
#6036
Podepisuji petici,protože kruté a dlouhé transporty jsou krutost a týrání zvířat!!!!Michaela Dreiseidler (Opava, 2026-03-23)
#6040
Protože je to neakceptovatelné, jsou to živé bytosti a ne věci .pinkavovmarcela@seznam.cz Pinkavová (Čelechovice na Hané, 2026-03-31)
#6046
Nesouhlasím se strastiplnymi transportu zvířat.Eva Malíková (Blatnice pod Svatým Antonínkem, 2026-04-06)
#6047
Prodlužuje to jejích utrpení.Květa Šimanovská (Klášterec nad Ohří, 2026-04-06)
#6052
Podepisuji, protože nesouhlasím s nelidskými transporty živých zvířat. Zvířata jsou při nich vystavena stresu, týrání žízní a hlady,7873 namačkána ve stísněných podmínkách. Zastavte toto týrání.Jitka Dundalková (Brno, 2026-04-19)