Petice za svobodné oslavy Silvestra a proti plošnému zákazu pyrotechniky v Olomouci
Komentáře
#3
Miluju ohňostroje.Jakub (Olomouc, 2026-01-01)
#6
Ohňostroje k životu patří!Lukáš (Olomouc, 2026-01-01)
#7
Chci ohňostrojeLucie Rozsívalová (Olomouc, 2026-01-01)
#11
Podepisuji,protože nesouhlasím se zákazem.Pavla Baleková (Olomouc-Droždín, 2026-01-01)
#14
Myslim si ze zakazy a omezovani navic plosné k nicemu dobremu nevede.Domnivam se rovnez ze ohnostroje jednak k oslavam Noveho roku patri a patri i k vyznamnym udalostem behem ruznych oslav v roce. Bylo by vhodne samozrejme aby byly poradany mesty jako rizene a ponechat ometeni u nemocnic a zoo ,tak jak to bylo do 1.12.2025. Spousta aktivistů omezuje lidi 365 dni v roce naprstekotem psu v panelacich a bytech a to je v poradku? Myslim si ze parkrat do roka je to naprosto v poradku a jsem proti takovym to zákazům,ktere budou lidi mit tendenci obchazet.Mi Vaďura (Olomouc, 2026-01-01)
#16
Souhlasím se zachováním ohňostrojůMichaela Bednářová (Olomouc, 2026-01-01)
#17
Ohňostroj patří k oslavě příchodu nového roku.Dekujimartina zednikova (martinakrutka@email.cz, 2026-01-01)
#33
Nesouhlasím se zakazem, zvirata netrpi, je to jen o lidech, kteri se o ne staraji a nedokazi si je zabezpecit, tak je pro ne jednodušší zakazat pyrotechniku.Zbyněk Koudelka (Olomouc 9, 2026-01-02)
#36
Podepisuji, protože miluji ohňostroje.Michal Strejt (2026-01-02)
#39
Podepisuji jelikož je to totální nesmysl nějakého byrokrata.Petr Spáčil (Olomouc, 2026-01-02)
#41
Protože to k Silvestru patří !!!Lukáš Kubín (Olomouc, 2026-01-02)
#48
Co zakáží potom?Hana Kaplova (Olomouc, 2026-01-03)
#56
Podepisuji, protože nesouhlasím s neustále rostoucí šikanou většiny menšinami.Lenka Ryslinkova (Olomouc, 2026-01-05)
#57
Souhlasím. Už mě nudí neustále zákazy a snaha ničit tradice od levičáků.Jakub Kučera (2026-01-05)
#58
Slavíme to pořád stejně už mraky let a nikdy to nikomu nevadilo.Jsou mnohem horší situace co děláme jako my lidé proti přírodě a myslím,že 1x za rok by to nebyl závratný problém.
Z jediným s čím souhlasím je úklid své pyrotechniky.
Zbyněk Skopalík (2026-01-05)
#72
Jsem zásadně proti tomuto zákazu, chci žít ve svobodné zemi a slavit každý rok legálně konec starého roku a příchod roku nového.Martin Avrat (Olomouc, 2026-01-05)
#78
Podpisujem aby sa pyrotechnika nezrušilaDominik Daniš (Nove mesto nad vahom, 2026-01-06)
#81
Jsem proti plošnému zákazu pyrotechniky při oslavách nového rokuJan Hemmer (honza220475@gmail.com, 2026-01-06)
#82
Nesouhlasim se zakazy pouzivani zabavni pyrotechniky.Jan Vravko (Olomouc, 2026-01-06)
#85
Omezování svobod občanů není řešení.Zora Neoralová (2026-01-06)
#86
Podepisuji, protože mám ráda ohňostroje.Dana (Olomouc, 2026-01-06)
#87
Nejde všechno řešit pouze zákazem. Je potřeba nastavit rozumná pravidla pro všechny strany. Poučit dospělé i děti na co si dát pozor.Marek Čada (Zábřeh, 2026-01-06)
#97
Se vším co je psano souhlasím je až šílené co se začalo řešit ohledně Silvestra v poslední době oproti jiným zemím máme oslavy ještě klidné. At se to zakaže po celej rok a necha se vyjmka Silvestrovská jako doposud. Za většinu problémů muže alkohol nikoli pyrotechnika ci nekdo kdo ji odpaluje tak jak ma...Jakub Hoker (2026-01-06)
#104
Je to tradice oslava nového roku a rozloučení se starým .tyto tradice by měli být zachovány 🙏Jana Vlčková (2026-01-06)
#108
Podepisuji,protože ohňostroj je krásná tradice,vzpomínka na dětství a moje děti ho milují.PS: mým kočkám,ani ostatním zvířatům,co vlastním fakt ohňostroj nevadí😉Jitka Kovaříková (2026-01-06)
#120
Olomouc a si ohnostroj zaslouzi...od davne minulosti si ho a mesta Olomouc lide jezdili alespon jednou za rok uzivat..Yvetta Murarikova (Jihlava, 2026-01-07)
#121
Miluji ohňostroje...Antonín Kyselák (Olomouc, 2026-01-07)
#125
Souhlasím se vším co jest uvedeno v petici.Pavel Pastyřík (Olomouc, 2026-01-07)
#128
NesouhlasímKarel Kovařík (Olomouc, 2026-01-07)
#130
Ohňostroje k silvestru patří a jsou dlouholetou tradicí. Pokud se někdo zraní kvůli neodbornému zacházení nebo domácí výrobě pyrotechniky, jde o jeho vlastní nezodpovědnost, nikoli důvod k plošnému zákazu pro ostatní.Adam Karol (Habartov, 2026-01-07)
#133
Souhlasím s autorem, chci svobodně slavit silvestra.Eva Slouková (Olomouc, 2026-01-07)
#136
Ohňostroj k oslavě nového roku odjakživa patřil.Vratislav Švach (Olomouc, 2026-01-08)
#145
Podepisuji,protože zákaz ohňostrojů je hroznej nesmyl! Dlouhé roky to patří k novoročním oslavám a tak to zůstane ✌️Jiri Šrom (Olomouc, 2026-01-10)
#146
Jsem pro Silvestrovsky ohñostroj.Tomáš Kudla (Maleny, 2026-01-11)
#149
PodepisujuNikola Hradilová (Olomouc, 2026-01-13)
#150
Podepisuji, protože ohňostroj považuji za důležitou tradici a kulturní akci, která spojuje obyvatele města a přináší radost široké veřejnosti.Adam Fryštacký (Olomouc, 2026-01-18)
#153
Jsem ve svobodné zeni ne za doby komunismu.Pavlína Drábková (2026-03-17)