Petice.com

Petice za svobodné oslavy Silvestra a proti plošnému zákazu pyrotechniky v Olomouci

Komentáře

#3

Miluju ohňostroje.

Jakub (Olomouc, 2026-01-01)

#6

Ohňostroje k životu patří!

Lukáš (Olomouc, 2026-01-01)

#7

Chci ohňostroje

Lucie Rozsívalová (Olomouc, 2026-01-01)

#11

Podepisuji,protože nesouhlasím se zákazem.

Pavla Baleková (Olomouc-Droždín, 2026-01-01)

#14

Myslim si ze zakazy a omezovani navic plosné k nicemu dobremu nevede.Domnivam se rovnez ze ohnostroje jednak k oslavam Noveho roku patri a patri i k vyznamnym udalostem behem ruznych oslav v roce. Bylo by vhodne samozrejme aby byly poradany mesty jako rizene a ponechat ometeni u nemocnic a zoo ,tak jak to bylo do 1.12.2025. Spousta aktivistů omezuje lidi 365 dni v roce naprstekotem psu v panelacich a bytech a to je v poradku? Myslim si ze parkrat do roka je to naprosto v poradku a jsem proti takovym to zákazům,ktere budou lidi mit tendenci obchazet.

Mi Vaďura (Olomouc, 2026-01-01)

#16

Souhlasím se zachováním ohňostrojů

Michaela Bednářová (Olomouc, 2026-01-01)

#17

Ohňostroj patří k oslavě příchodu nového roku.Dekuji

martina zednikova (martinakrutka@email.cz, 2026-01-01)

#33

Nesouhlasím se zakazem, zvirata netrpi, je to jen o lidech, kteri se o ne staraji a nedokazi si je zabezpecit, tak je pro ne jednodušší zakazat pyrotechniku.

Zbyněk Koudelka (Olomouc 9, 2026-01-02)

#36

Podepisuji, protože miluji ohňostroje.

Michal Strejt (2026-01-02)

#39

Podepisuji jelikož je to totální nesmysl nějakého byrokrata.

Petr Spáčil (Olomouc, 2026-01-02)

#41

Protože to k Silvestru patří !!!

Lukáš Kubín (Olomouc, 2026-01-02)

#48

Co zakáží potom?

Hana Kaplova (Olomouc, 2026-01-03)

#56

Podepisuji, protože nesouhlasím s neustále rostoucí šikanou většiny menšinami.

Lenka Ryslinkova (Olomouc, 2026-01-05)

#57

Souhlasím. Už mě nudí neustále zákazy a snaha ničit tradice od levičáků.

Jakub Kučera (2026-01-05)

#58

Slavíme to pořád stejně už mraky let a nikdy to nikomu nevadilo.
Jsou mnohem horší situace co děláme jako my lidé proti přírodě a myslím,že 1x za rok by to nebyl závratný problém.
Z jediným s čím souhlasím je úklid své pyrotechniky.

Zbyněk Skopalík (2026-01-05)

#72

Jsem zásadně proti tomuto zákazu, chci žít ve svobodné zemi a slavit každý rok legálně konec starého roku a příchod roku nového.

Martin Avrat (Olomouc, 2026-01-05)

#78

Podpisujem aby sa pyrotechnika nezrušila

Dominik Daniš (Nove mesto nad vahom, 2026-01-06)

#81

Jsem proti plošnému zákazu pyrotechniky při oslavách nového roku

Jan Hemmer (honza220475@gmail.com, 2026-01-06)

#82

Nesouhlasim se zakazy pouzivani zabavni pyrotechniky.

Jan Vravko (Olomouc, 2026-01-06)

#85

Omezování svobod občanů není řešení.

Zora Neoralová (2026-01-06)

#86

Podepisuji, protože mám ráda ohňostroje.

Dana (Olomouc, 2026-01-06)

#87

Nejde všechno řešit pouze zákazem. Je potřeba nastavit rozumná pravidla pro všechny strany. Poučit dospělé i děti na co si dát pozor.

Marek Čada (Zábřeh, 2026-01-06)

#97

Se vším co je psano souhlasím je až šílené co se začalo řešit ohledně Silvestra v poslední době oproti jiným zemím máme oslavy ještě klidné. At se to zakaže po celej rok a necha se vyjmka Silvestrovská jako doposud. Za většinu problémů muže alkohol nikoli pyrotechnika ci nekdo kdo ji odpaluje tak jak ma...

Jakub Hoker (2026-01-06)

#104

Je to tradice oslava nového roku a rozloučení se starým .tyto tradice by měli být zachovány 🙏

Jana Vlčková (2026-01-06)

#108

Podepisuji,protože ohňostroj je krásná tradice,vzpomínka na dětství a moje děti ho milují.PS: mým kočkám,ani ostatním zvířatům,co vlastním fakt ohňostroj nevadí😉

Jitka Kovaříková (2026-01-06)

#120

Olomouc a si ohnostroj zaslouzi...od davne minulosti si ho a mesta Olomouc lide jezdili alespon jednou za rok uzivat..

Yvetta Murarikova (Jihlava, 2026-01-07)

#121

Miluji ohňostroje...

Antonín Kyselák (Olomouc, 2026-01-07)

#125

Souhlasím se vším co jest uvedeno v petici.

Pavel Pastyřík (Olomouc, 2026-01-07)

#128

Nesouhlasím

Karel Kovařík (Olomouc, 2026-01-07)

#130

Ohňostroje k silvestru patří a jsou dlouholetou tradicí. Pokud se někdo zraní kvůli neodbornému zacházení nebo domácí výrobě pyrotechniky, jde o jeho vlastní nezodpovědnost, nikoli důvod k plošnému zákazu pro ostatní.

Adam Karol (Habartov, 2026-01-07)

#133

Souhlasím s autorem, chci svobodně slavit silvestra.

Eva Slouková (Olomouc, 2026-01-07)

#136

Ohňostroj k oslavě nového roku odjakživa patřil.

Vratislav Švach (Olomouc, 2026-01-08)

#145

Podepisuji,protože zákaz ohňostrojů je hroznej nesmyl! Dlouhé roky to patří k novoročním oslavám a tak to zůstane ✌️

Jiri Šrom (Olomouc, 2026-01-10)

#146

Jsem pro Silvestrovsky ohñostroj.

Tomáš Kudla (Maleny, 2026-01-11)

#149

Podepisuju

Nikola Hradilová (Olomouc, 2026-01-13)

#150

Podepisuji, protože ohňostroj považuji za důležitou tradici a kulturní akci, která spojuje obyvatele města a přináší radost široké veřejnosti.

Adam Fryštacký (Olomouc, 2026-01-18)

#153

Jsem ve svobodné zeni ne za doby komunismu.

Pavlína Drábková (2026-03-17)