Petice za spravedlivé potrestání dvou mladíků z Litoměřicka, kteří dali kočku 😿 do sušičky, zapnuli ji a umírání zvířete natočili.
Komentáře
#1
Podepisuji petici, protože považuji tento čin za extrémní selhání jednotlivců i systému. Závažné týrání zvířete, které je zdokumentováno, nesmí být bagatelizováno ani omlouváno věkem pachatelů. Společnost má povinnost vyvodit jasnou odpovědnost.Bohumil Boura (Městec Králové, 2026-04-24)
#2
Absolutně nesouhlasím s týráním zvířatDagmar Ozaňáková (dasaozanakova@gmail.com, 2026-04-24)
#5
Takový čin je proti životu. Zvíře cití bolest, má i city. Chovejme se k nim jako k živým tvorům a ne jako k nějaké neživé věci. Ti, co to udělali si to ještě natočili! Jak sebejisté chování! Zajisté předem počítali s tím, že se jim nic nestane a ještě se u toho náramně pobavili. Při čtení takoveho případu si rikam, že soudy jsou nanic. Přílišná humanita a ohledy. Na hrubý pytel hrubá záplata. Fyzicky napráskat takovému zločinci přes - jak to jen říci slušně? Nic jiného na takového spratka platit nebude. Bohužel. Pokud takový čin projde bez trestu, budou další, kteří z nudy provedou něco obdobného.Marie Moudrá (Praha, 2026-04-24)
#7
Podepisuji, protože něco takového nesmí zůstat bez trestu.Miroslav Benk (Plzeň, 2026-04-24)
#11
Se ti zkurvisyni neměli ani naroditAnna Vítková (Čáslav, 2026-04-24)
#15
Podepisuji, protože týraní zvířat je neodpustitelné a požaduji trest pro všechny, kteří se tohoto odporného činu zúčastnili.Pavel Kubovčík (Trutnov, 2026-04-24)
#17
Podepisuji, protože zvířata se nemohou bránit. Zamítnutí žaloby, přestože jsou důkazy natočené na video a rozšířené po sociálních sítích může sloužit jako precedens, že tyto věci jsou normální a nepostižitelné.Iveta Cabová (Liberec, 2026-04-24)
#23
Není možné, aby v České republice byli neustále omlouváni týrání a vrazi zvířat !!!!!Alena Sachrová (Louny, 2026-04-24)
#24
Chci spravedlnost pro ubohého kocourka!Irena Tůmová (Štětí, 2026-04-24)
#26
Takové chování k živému tvorovi je neodpustitelne.Barbora Haláková (Děčín, 2026-04-24)
#28
Podepisuji tuto petici, protože považuji kruté zacházení se zvířaty za nepřijatelné a hluboce neetické. To, co se stalo, není jen selhání jednotlivců, ale i test toho, jak vážně naše společnost bere ochranu těch, kteří se nemohou bránit. Věřím, že takové jednání musí být důsledně vyšetřeno a spravedlivě potrestáno, aby bylo jasné, že násilí a bezcitnost nemají v naší společnosti místo.Tereza Vachlova (Praha, 2026-04-24)
#31
Takováto hrůza NESMÍ projít bez přísného trestu!!!Alena Jandová (Praha, 2026-04-24)
#33
Tohle to chování je nelidské. Sama mám útulek pro nemocná opuštěná a tyrana zvířata a tohle prostě nedopustím.Tamara Tothova (Mariánské Lázně, 2026-04-24)
#34
To není možné, aby to všem tyranům takhle procházelo. Jak to mohla žalobkyně zrušit? HrůzaMarcela Maresova (Radovesice, 2026-04-24)
#42
Plně souhlasím s petici. Týrání zvířat je závazný zločin a mělo by být příkladně potrestáno.Zuzana Špinková (Ostrava, 2026-04-24)
#47
Zaslouží si přísný trest,takhle týrat bezbranné zvířátko. Je mi z toho špatně. Dneska kočku,koho příště?Irena Mácová (Jihlava, 2026-04-24)
#56
Je neprijatelne se takto chovat ke zviratum. Je nutne, aby byli pachatele potrestani. Idealne odnetim svobody na nekolik let. Podminka a zakaz chovani zvirat na urcitou dobu je vysmech. Pokud budou padat tresty jako u pejska Bladea, nikdy se nic nezmeni. Je potreba udelit vysoky trest jako exemplarni priklad.Vendula Šislová (Tachov, 2026-04-24)
#57
Tohle nesmí nikomu projít.Daniela Doležalová (Plzeň, 2026-04-24)
#58
Pachatelé musí být zatřestán!Herdis Soorsk (Těchanov, 2026-04-24)
#59
Jsem proti týrání zvířatIva Tovarova (Ústí nad Labem, 2026-04-24)
#60
Doufám ,t karma je brutálně potrestá.Milan Jankular (Prachatice, 2026-04-24)
#63
Je třeba exemplarní trest a ne zametat pod koberec takové zrůdnostiJitka Zvonárová (Nýrsko, 2026-04-24)
#65
Musí být spravedlnost. Není možné se takto chovat.Eva Koželuhová (Cítoliby, 2026-04-24)
#66
Chci aby pachatelé byli řádně potrestáni!!!!Zdenka Kheir (Kobeřice u Brna, 2026-04-24)
#69
Podepisuji není možné aby nevinná zvírata trpěla pro scestné choutky lidskych bestiihana labonková (Praha, 2026-04-24)
#84
Podepisuju, protože takovéto zacházení s živým zvířetem je neakcepovatelné. Je to živý tvor, cítí bolest a strach jako člověk. Navíc, co z takovýchto mladíků vyroste za lidi? Jsem pro horní hranici trestu.Květuše Boháčová (Pardubice, 2026-04-24)
#85
Potrestat exemplárně, jinak budou takoví a jim podobní názoru, že týrání zvířat je normální. Nechce se věřit, že člověk je schopen zacházet tak krutým způsobem s živým tvorem. Co je to za lidi???Marcela Slouková (Praha 8, 2026-04-24)
#86
Podepisuji protože tresty za týrání zvířat jsou v naši zemi opravdu směšně a teď ještě toto. Aneb když má někdo bohaté rodiče. Žádám vysoký trest pro tyto, ani nevim jak je nazvatMonika Hrdličková (Jinočany, 2026-04-24)
#91
Hajzli nevychovaný, bezcitný potrestat!!!!Renáta Kroftová (Šťáhlavy, 2026-04-24)
#92
Tohle už nelze přejít jen tak, nemůžeme si nechat líbit, aby systém stál na straně takových zrůd.Julie Prokopová (Ostrava, 2026-04-24)
#94
Jakékoliv týrání zvířat je nepřípustné. Tento případ týrání “pro zábavu” je opravdu nepochopitelný a viníci musí být potrestáni bez ohledu na věk!Lucie Vítková (Brno, 2026-04-24)
#95
Podepisuji, protože týrání zvířat je nehumánní a mělo by se trestat.Marja Grekova (Račiněves, 2026-04-24)
#96
Podepisuji protože se mi velmi nelíbí že soud odložil stíhání!Kamil Novotný (Písek, 2026-04-24)
#98
Máme nějaký zákon za utýrání a zabití zvířete, takže požaduji jeho dodržení.Monika Svobodová (Milovice, 2026-04-24)
#99
Souhlasím s obsahem petice a zároveň žádám o postih žalobkyně, která obvinění zrušila. Vnímám to jako její velké pochybení, které by také nemělo zůstat bez adekvátního trestu. Jedná se o jasný zdokumentovaný případ surového týrání.Zuzana Kelnarová (Napajedla, 2026-04-24)
#100
Je nepřípustné týrat zvířata !Anna Tichá (Benešov nad Černou, 2026-04-24)
#101
Nesnáším týrání zvířat. A měl by padnout nejtvrdší trest.Marcela Šikýřová (Jáchymov, 2026-04-24)
#105
Legislativa ohledně týrání zvířat je velmi nedostatečná a je třeba přísné tresty.Lenka Tomanová (Rožnov pod Radhoštěm, 2026-04-24)
#109
Podepisuju protože takové chování by mělo být potrestáno nejvyšším trestem !!! Takové týraní zvířat nesmí nikomu jen tak peojít !!!Erna Študentová (Mělník, 2026-04-24)
#110
Podepisuji tuto petici protože jsem pro přísné potrestání mladíků, kteří pomalým trýznivým způsobem usmrtili živého tvora, a kteří jsou již ve věku kdy si musí uvědomovat co dělají a co jejich čin může způsobitLenka Zavřelová (Rumburk, 2026-04-24)
#111
Jsem za tvrdší tresty za týrání zvířatRobert Křenek (juicik@seznam.cz, 2026-04-24)
#112
Myslím, že tady není co dodávat.Ivana Vysoká (Praha, 2026-04-24)
#114
Doufam, ze ti kluci budou spravedlive potrestani. Uz bylo dost krutosti na zviratech a smesne trestyMartina LIPENSKY (Hluk, 2026-04-24)
#115
At jsou odsouzeni a spravedlivě potrestáni, psychopati!!!!!Ivana Kocábková (Strašice, 2026-04-24)
#121
Protože toto jsou hovada a zvířata má stejný práva na život a zacházení jako člověk!!!Lukáš Dvořák (Jedovnice, 2026-04-24)
#124
Nesouhlasím s chováním mladíků a chci pravidelnost. Na 100% souhlasím s každým bodem který je zde uveden a myslím ze uz od mala by mela byt povinnost se umet chovat ke zvířeti. Kdyz vidím co si dnes malé děti dovolí a jak se chovají ke zvířatům jelikož se prosazuje volna výchova a musíme jim naslouchat a netrestat… jeee a takhle to dopadá!!!Zuzana Stará (Osečná, 2026-04-24)
#130
Podepisuju protože si zaslouží trest tohle by se dít nemělo!Lucie Mičíková (Liberec, 2026-04-24)
#136
Podepisuji, protože nejsem vůbec spokojená s šetřením tohoto případu, je to nehorázné, co si dnes lidé dovolí ke zvířátkům, jako je týraní a podobné věci, doufám, že můj podpis pomůže.Marcela Uncajtiková (Zábřeh, 2026-04-24)
#137
Pretoze tyranie zvierat je trestne a neodpustitelneJanka Fabová (Košice, 2026-04-24)
#138
miluju zvířata a chci je chranitEdita Krbalkova (Blatno 211, 2026-04-24)
#146
Podepisuji, protože sama mám doma kočičí členy rodiny. A ty šmejdy bych zavřela, až zčernají. 😡Jana Hladěnová (Pardubice, 2026-04-24)
#151
Podepisuji, protože týrání zvířat MUSÍ být potrestáno.Ivana Solovská (Červenka, 2026-04-24)
#153
Těm hajzlům to nesmí projít a paní žalobkyně ať se kouká probrat! :-(((Jitka Šebestová (Chomutov, 2026-04-24)
#155
Tohle jim nesmí jen tak projít!!!!!Eliška Kmenta Spurná (Hodonín, 2026-04-24)
#161
Je nemyslitelné, aby tyrani nebyli potrestáni.Věra Mija (Most, 2026-04-24)
#164
Týrání bezbranných zvířat je krutost, kterou nelze tolerovat.Chci žít ve společnosti, kde je ochrana zvířat samozřejmostí.
Mlčení znamená souhlas – proto svůj nesouhlas dávám najevo podpisem.
Hana Kubincová (Stříbrná Skalice, 2026-04-24)
#166
Nesouhlasím se zrušením trestuDana Hirschkornova (Hoštka, 2026-04-24)
#167
Žádné ubližovani zvířatům nesmí nikomu projítRenata Sikorová (Písečná, 2026-04-24)
#169
Nejhorší lidský odpad, ještě k tomu mladiství, zaslouží nejpřísněji potrestání podle zákona, ikdyž člověk ví co by s nimi rád udělal...Kristýna Kosová (Praha, 2026-04-24)
#171
Justice se směje lidem do očí a plive jim do tváře, když státní žalobkyně zrušila těmto lidským zrůdám obvinění.Bohdan Grygařík (Valašské Meziříčí, 2026-04-24)
#172
Nemám ráda násilí na nevinných zvířatech, pokud nebudou kluci spravedlivě potrestaní,budou ještě agresivnější.Bez trestu je to i návod pro jiné agresory.Jana Jaňourová (Šumperk, 2026-04-24)
#173
Zaslouží si trest smradiIvana Tomečková (Hranice, 2026-04-24)
#178
Žádám velmi přísný trest za tak odporný čin....jsou to hovadaLibuše Karpjakova (Rožnov pod Radhoštěm, 2026-04-24)
#181
Chci nejvyšší trestKateřina šoupalová (kaca.zavodska@gmail.com, 2026-04-24)
#182
Musi být potrestání. Je to naprostý hnus co udělali. Normální člověk toto neudělá musí mít deviaci. Nepatří do naší společnosti můžou ubližovat dále zvířatům později i lidem.Kristina Urbanová (Praha, 2026-04-24)
#183
Toto zvrácené chování musí být potrestáno!Pavlína Váňová (Jihlava, 2026-04-24)
#188
Podepisuji protože je tohle nespravedlivé.Vendula Příleská (Olomouc, 2026-04-24)
#191
Tohle nemůže zůstat bez trestu, naprosto nepřístupnéRenata Kovaříková (Újezdec, 2026-04-24)
#197
Podepisuji ,tak jak týrá zvířata k smrti měl by být i ten dotyčný potrestaný smrti.Jitka Navrátilová (Stařeč, 2026-04-24)
#199
Vražda na živém tvoru by měla být vždy vraždou bez ohledu na to, o jaký živočišný druh jde!Zdeněk Novotný (Smidary, 2026-04-24)