Petice.com

Petice za spravedlivé potrestání dvou mladíků z Litoměřicka, kteří dali kočku 😿 do sušičky, zapnuli ji a umírání zvířete natočili.

Komentáře

#1

Podepisuji petici, protože považuji tento čin za extrémní selhání jednotlivců i systému. Závažné týrání zvířete, které je zdokumentováno, nesmí být bagatelizováno ani omlouváno věkem pachatelů. Společnost má povinnost vyvodit jasnou odpovědnost.

Bohumil Boura (Městec Králové, 2026-04-24)

#2

Absolutně nesouhlasím s týráním zvířat

Dagmar Ozaňáková (dasaozanakova@gmail.com, 2026-04-24)

#5

Takový čin je proti životu. Zvíře cití bolest, má i city. Chovejme se k nim jako k živým tvorům a ne jako k nějaké neživé věci. Ti, co to udělali si to ještě natočili! Jak sebejisté chování! Zajisté předem počítali s tím, že se jim nic nestane a ještě se u toho náramně pobavili. Při čtení takoveho případu si rikam, že soudy jsou nanic. Přílišná humanita a ohledy. Na hrubý pytel hrubá záplata. Fyzicky napráskat takovému zločinci přes - jak to jen říci slušně? Nic jiného na takového spratka platit nebude. Bohužel. Pokud takový čin projde bez trestu, budou další, kteří z nudy provedou něco obdobného.

Marie Moudrá (Praha, 2026-04-24)

#7

Podepisuji, protože něco takového nesmí zůstat bez trestu.

Miroslav Benk (Plzeň, 2026-04-24)

#11

Se ti zkurvisyni neměli ani narodit

Anna Vítková (Čáslav, 2026-04-24)

#15

Podepisuji, protože týraní zvířat je neodpustitelné a požaduji trest pro všechny, kteří se tohoto odporného činu zúčastnili.

Pavel Kubovčík (Trutnov, 2026-04-24)

#17

Podepisuji, protože zvířata se nemohou bránit. Zamítnutí žaloby, přestože jsou důkazy natočené na video a rozšířené po sociálních sítích může sloužit jako precedens, že tyto věci jsou normální a nepostižitelné.

Iveta Cabová (Liberec, 2026-04-24)

#23

Není možné, aby v České republice byli neustále omlouváni týrání a vrazi zvířat !!!!!

Alena Sachrová (Louny, 2026-04-24)

#24

Chci spravedlnost pro ubohého kocourka!

Irena Tůmová (Štětí, 2026-04-24)

#26

Takové chování k živému tvorovi je neodpustitelne.

Barbora Haláková (Děčín, 2026-04-24)

#28

Podepisuji tuto petici, protože považuji kruté zacházení se zvířaty za nepřijatelné a hluboce neetické. To, co se stalo, není jen selhání jednotlivců, ale i test toho, jak vážně naše společnost bere ochranu těch, kteří se nemohou bránit. Věřím, že takové jednání musí být důsledně vyšetřeno a spravedlivě potrestáno, aby bylo jasné, že násilí a bezcitnost nemají v naší společnosti místo.

Tereza Vachlova (Praha, 2026-04-24)

#31

Takováto hrůza NESMÍ projít bez přísného trestu!!!

Alena Jandová (Praha, 2026-04-24)

#33

Tohle to chování je nelidské. Sama mám útulek pro nemocná opuštěná a tyrana zvířata a tohle prostě nedopustím.

Tamara Tothova (Mariánské Lázně, 2026-04-24)

#34

To není možné, aby to všem tyranům takhle procházelo. Jak to mohla žalobkyně zrušit? Hrůza

Marcela Maresova (Radovesice, 2026-04-24)

#42

Plně souhlasím s petici. Týrání zvířat je závazný zločin a mělo by být příkladně potrestáno.

Zuzana Špinková (Ostrava, 2026-04-24)

#47

Zaslouží si přísný trest,takhle týrat bezbranné zvířátko. Je mi z toho špatně. Dneska kočku,koho příště?

Irena Mácová (Jihlava, 2026-04-24)

#56

Je neprijatelne se takto chovat ke zviratum. Je nutne, aby byli pachatele potrestani. Idealne odnetim svobody na nekolik let. Podminka a zakaz chovani zvirat na urcitou dobu je vysmech. Pokud budou padat tresty jako u pejska Bladea, nikdy se nic nezmeni. Je potreba udelit vysoky trest jako exemplarni priklad.

Vendula Šislová (Tachov, 2026-04-24)

#57

Tohle nesmí nikomu projít.

Daniela Doležalová (Plzeň, 2026-04-24)

#58

Pachatelé musí být zatřestán!

Herdis Soorsk (Těchanov, 2026-04-24)

#59

Jsem proti týrání zvířat

Iva Tovarova (Ústí nad Labem, 2026-04-24)

#60

Doufám ,t karma je brutálně potrestá.

Milan Jankular (Prachatice, 2026-04-24)

#63

Je třeba exemplarní trest a ne zametat pod koberec takové zrůdnosti

Jitka Zvonárová (Nýrsko, 2026-04-24)

#65

Musí být spravedlnost. Není možné se takto chovat.

Eva Koželuhová (Cítoliby, 2026-04-24)

#66

Chci aby pachatelé byli řádně potrestáni!!!!

Zdenka Kheir (Kobeřice u Brna, 2026-04-24)

#69

Podepisuji není možné aby nevinná zvírata trpěla pro scestné choutky lidskych bestii

hana labonková (Praha, 2026-04-24)

#84

Podepisuju, protože takovéto zacházení s živým zvířetem je neakcepovatelné. Je to živý tvor, cítí bolest a strach jako člověk. Navíc, co z takovýchto mladíků vyroste za lidi? Jsem pro horní hranici trestu.

Květuše Boháčová (Pardubice, 2026-04-24)

#85

Potrestat exemplárně, jinak budou takoví a jim podobní názoru, že týrání zvířat je normální. Nechce se věřit, že člověk je schopen zacházet tak krutým způsobem s živým tvorem. Co je to za lidi???

Marcela Slouková (Praha 8, 2026-04-24)

#86

Podepisuji protože tresty za týrání zvířat jsou v naši zemi opravdu směšně a teď ještě toto. Aneb když má někdo bohaté rodiče. Žádám vysoký trest pro tyto, ani nevim jak je nazvat

Monika Hrdličková (Jinočany, 2026-04-24)

#91

Hajzli nevychovaný, bezcitný potrestat!!!!

Renáta Kroftová (Šťáhlavy, 2026-04-24)

#92

Tohle už nelze přejít jen tak, nemůžeme si nechat líbit, aby systém stál na straně takových zrůd.

Julie Prokopová (Ostrava, 2026-04-24)

#94

Jakékoliv týrání zvířat je nepřípustné. Tento případ týrání “pro zábavu” je opravdu nepochopitelný a viníci musí být potrestáni bez ohledu na věk!

Lucie Vítková (Brno, 2026-04-24)

#95

Podepisuji, protože týrání zvířat je nehumánní a mělo by se trestat.

Marja Grekova (Račiněves, 2026-04-24)

#96

Podepisuji protože se mi velmi nelíbí že soud odložil stíhání!

Kamil Novotný (Písek, 2026-04-24)

#98

Máme nějaký zákon za utýrání a zabití zvířete, takže požaduji jeho dodržení.

Monika Svobodová (Milovice, 2026-04-24)

#99

Souhlasím s obsahem petice a zároveň žádám o postih žalobkyně, která obvinění zrušila. Vnímám to jako její velké pochybení, které by také nemělo zůstat bez adekvátního trestu. Jedná se o jasný zdokumentovaný případ surového týrání.

Zuzana Kelnarová (Napajedla, 2026-04-24)

#100

Je nepřípustné týrat zvířata !

Anna Tichá (Benešov nad Černou, 2026-04-24)

#101

Nesnáším týrání zvířat. A měl by padnout nejtvrdší trest.

Marcela Šikýřová (Jáchymov, 2026-04-24)

#105

Legislativa ohledně týrání zvířat je velmi nedostatečná a je třeba přísné tresty.

Lenka Tomanová (Rožnov pod Radhoštěm, 2026-04-24)

#109

Podepisuju protože takové chování by mělo být potrestáno nejvyšším trestem !!! Takové týraní zvířat nesmí nikomu jen tak peojít !!!

Erna Študentová (Mělník, 2026-04-24)

#110

Podepisuji tuto petici protože jsem pro přísné potrestání mladíků, kteří pomalým trýznivým způsobem usmrtili živého tvora, a kteří jsou již ve věku kdy si musí uvědomovat co dělají a co jejich čin může způsobit

Lenka Zavřelová (Rumburk, 2026-04-24)

#111

Jsem za tvrdší tresty za týrání zvířat

Robert Křenek (juicik@seznam.cz, 2026-04-24)

#112

Myslím, že tady není co dodávat.

Ivana Vysoká (Praha, 2026-04-24)

#114

Doufam, ze ti kluci budou spravedlive potrestani. Uz bylo dost krutosti na zviratech a smesne tresty

Martina LIPENSKY (Hluk, 2026-04-24)

#115

At jsou odsouzeni a spravedlivě potrestáni, psychopati!!!!!

Ivana Kocábková (Strašice, 2026-04-24)

#121

Protože toto jsou hovada a zvířata má stejný práva na život a zacházení jako člověk!!!

Lukáš Dvořák (Jedovnice, 2026-04-24)

#124

Nesouhlasím s chováním mladíků a chci pravidelnost. Na 100% souhlasím s každým bodem který je zde uveden a myslím ze uz od mala by mela byt povinnost se umet chovat ke zvířeti. Kdyz vidím co si dnes malé děti dovolí a jak se chovají ke zvířatům jelikož se prosazuje volna výchova a musíme jim naslouchat a netrestat… jeee a takhle to dopadá!!!

Zuzana Stará (Osečná, 2026-04-24)

#130

Podepisuju protože si zaslouží trest tohle by se dít nemělo!

Lucie Mičíková (Liberec, 2026-04-24)

#136

Podepisuji, protože nejsem vůbec spokojená s šetřením tohoto případu, je to nehorázné, co si dnes lidé dovolí ke zvířátkům, jako je týraní a podobné věci, doufám, že můj podpis pomůže.

Marcela Uncajtiková (Zábřeh, 2026-04-24)

#137

Pretoze tyranie zvierat je trestne a neodpustitelne

Janka Fabová (Košice, 2026-04-24)

#138

miluju zvířata a chci je chranit

Edita Krbalkova (Blatno 211, 2026-04-24)

#146

Podepisuji, protože sama mám doma kočičí členy rodiny. A ty šmejdy bych zavřela, až zčernají. 😡

Jana Hladěnová (Pardubice, 2026-04-24)

#151

Podepisuji, protože týrání zvířat MUSÍ být potrestáno.

Ivana Solovská (Červenka, 2026-04-24)

#153

Těm hajzlům to nesmí projít a paní žalobkyně ať se kouká probrat! :-(((

Jitka Šebestová (Chomutov, 2026-04-24)

#155

Tohle jim nesmí jen tak projít!!!!!

Eliška Kmenta Spurná (Hodonín, 2026-04-24)

#161

Je nemyslitelné, aby tyrani nebyli potrestáni.

Věra Mija (Most, 2026-04-24)

#164

Týrání bezbranných zvířat je krutost, kterou nelze tolerovat.
Chci žít ve společnosti, kde je ochrana zvířat samozřejmostí.
Mlčení znamená souhlas – proto svůj nesouhlas dávám najevo podpisem.

Hana Kubincová (Stříbrná Skalice, 2026-04-24)

#166

Nesouhlasím se zrušením trestu

Dana Hirschkornova (Hoštka, 2026-04-24)

#167

Žádné ubližovani zvířatům nesmí nikomu projít

Renata Sikorová (Písečná, 2026-04-24)

#169

Nejhorší lidský odpad, ještě k tomu mladiství, zaslouží nejpřísněji potrestání podle zákona, ikdyž člověk ví co by s nimi rád udělal...

Kristýna Kosová (Praha, 2026-04-24)

#171

Justice se směje lidem do očí a plive jim do tváře, když státní žalobkyně zrušila těmto lidským zrůdám obvinění.

Bohdan Grygařík (Valašské Meziříčí, 2026-04-24)

#172

Nemám ráda násilí na nevinných zvířatech, pokud nebudou kluci spravedlivě potrestaní,budou ještě agresivnější.Bez trestu je to i návod pro jiné agresory.

Jana Jaňourová (Šumperk, 2026-04-24)

#173

Zaslouží si trest smradi

Ivana Tomečková (Hranice, 2026-04-24)

#178

Žádám velmi přísný trest za tak odporný čin....jsou to hovada

Libuše Karpjakova (Rožnov pod Radhoštěm, 2026-04-24)

#181

Chci nejvyšší trest

Kateřina šoupalová (kaca.zavodska@gmail.com, 2026-04-24)

#182

Musi být potrestání. Je to naprostý hnus co udělali. Normální člověk toto neudělá musí mít deviaci. Nepatří do naší společnosti můžou ubližovat dále zvířatům později i lidem.

Kristina Urbanová (Praha, 2026-04-24)

#183

Toto zvrácené chování musí být potrestáno!

Pavlína Váňová (Jihlava, 2026-04-24)

#188

Podepisuji protože je tohle nespravedlivé.

Vendula Příleská (Olomouc, 2026-04-24)

#191

Tohle nemůže zůstat bez trestu, naprosto nepřístupné

Renata Kovaříková (Újezdec, 2026-04-24)

#197

Podepisuji ,tak jak týrá zvířata k smrti měl by být i ten dotyčný potrestaný smrti.

Jitka Navrátilová (Stařeč, 2026-04-24)

#199

Vražda na živém tvoru by měla být vždy vraždou bez ohledu na to, o jaký živočišný druh jde!

Zdeněk Novotný (Smidary, 2026-04-24)