Petice.com

**PETICE ZA SNÍŽENÍ MÍSTNÍHO KOEFICIENTU DANĚ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ V JABLONCI NAD NISOU Z 2,0 ZPĚT NA 1,0**

Komentáře

#2

Je to drahé.

Martin Pochyla (Jablonec nad Nisou, 2026-04-27)

#11

Navýšení koeficientu města je nehorázné. (Koeficient státu chápu).

Lenka Pitrová (Jablonec nad Nisou, 2026-04-27)

#16

Je to nehoráznost

Petr Novotný (Jablonec nad Nisou, 2026-04-27)

#20

Podepisuji, protoze narust dane z nemovitosti (pres 400% v mem pripade) je nehorazna zlodejina.

Roman Princ (Jablonec nad Nisou, 2026-04-27)

#22

PODEPISUJI, protoze si platim bydleni na hypoteku ,uz to neni malo a zdrazeni z cca 900kc na temer 5 tisic je zdrazeni o 300% a to je proste prasecina.

Jana Novak (Jablonec nad Nisou, 2026-04-27)

#30

Ať už je teda větší příjem do městské kasy VIDĚT ..

Lucie Pelikanova (Jablonec nad Nisou, 2026-04-28)

#31

Podepisuji nesouhlasím s daní .

Lubomir Nesvadba (46801, 2026-04-28)

#33

8759

Václav Franěk (Jablonec nad Nisou, 2026-04-28)

#38

Podepisuji, protože nejsem spokojen jak s penězi vybranými od občanů město nakládá. Místo aby ho zastupitelé zvelebovali a rozvíjeli, nesmyslně militarizuji Městskou policii (už jim chybí je rakety země - vzduch) , nejsou schopni zajistit Vodní záchrannou službu na přehradě Mšeno a přihlížejí předraženým nebo nehospodarným veřejným zakázkám. Město je nepřetržitě jedno velké staveniště a jedno z mála viditelných zvelebeni je kolem přehrady. Což je trošku málo. Nevím, proč by měli občané toto financovat.

Pavel Holub (Jablonec nad Nisou, 2026-04-28)

#39

Částka je oproti sousedním okresům značně rozdílná, neodpovídá běžným částkám v podobné lokalitě.

Milena Holubová (Jablonec nad Nisou, 2026-04-28)

#48

zoufalý stav opvenych části vozovek,poslední roky je uklid města podstatně horší ,než Liberec,Turnov,nepořádek kolem kontejnerů na odpad to zároveň způsobuje nepořádek v ulicích a pod.

Vladislav Bureš (Jáblonec n/Nisou, 2026-04-28)

#51

Nesouhlasím. Je potřeba Čechy podojit, aby se to mohlo nacpat Ukrajincům.

Každý kdo je proti navýšení poplatků je proruský.

Chudáci mladí Ukrajinci utíkají v SUV před válkoi a Češi by jim nejradši nedali žádné dávky, hnus, fuj, ruSSacky nacismus

Sláva a naše penize Ukrajine (Zlaté záchodové prkénko, 2026-04-28)

#52

Štve mě výše poplatku a cena nemovitosti klesla.

Jan Fleišman (Jablonec nad Nisou, 2026-04-28)

#56

Výše daně z nemovitosti je neadekvátní

Martina Jaciková (Jablonec nad Nisou, 2026-04-28)

#57

Chci to celé

Jaromír SMOLÍK (Liberec, 2026-04-28)

#58

Emilija Hoznauer

Emilija Hoznauer (Jablonec nad Nisou, 2026-04-28)

#64

V Jablonci je drahé úplně vše! Přitom město je věčně rozkopané, ulice jsou plné nepřizpůsobivých občanů, parky v zanedbaném stavu, sednout si na lavičku je hygienický problém, sportování pouze pro vyvolené, veškerá sportoviště předražená. Nabídka služeb nulová. Zatím se odtud nechci stěhovat, ale uvažuji vážně, že se časem přesunu do Turnova.

Daniel Habětínek (Jablonec nad Nisou, 2026-04-29)

#68

Na to jakou platím daň z nemovitosti, nejste jako město schopni mi aspon 1x za rok v zimě vypluhovat cestu kolem baráku... a nejezdí tam málo aut

Martin Linka (Jablonec nad Nisou, 2026-04-29)

#71

Je to likvidace podnikatelů a obyčejných lidí. Cpete miliardy na podporu Ukrajiny a naše lidi obíráte za to, že si za jednou zdaněné peníze pořídili nemovitesti.
Fuj!!!

Miliš Novák (Jablonec nad Nisou, 2026-04-29)

#76

Nesouhlasím s tímto skokovým navýšením daně z nemovitých věcí.

Marcel Šimůnek (Jablonec nad Nisou, 2026-04-30)

#78

Nesouhlasím s částkou, kterou nám město vyměřilo

Marie Koutková (Jablonec nad Nisou, 2026-04-30)

#82

Je to prostě drahé drahé drahé

Jaroslav Zima (Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou 2, 2026-04-30)

#83

Nesouhlasím s výší koeficientu a vyměřené daně z nemovitostí

Jana Alqimah (Jablonec nad Nisou, 2026-04-30)

#84

Podepisují z důvodu,že daň je nesmyslně navýšena.Nemovitosti jsme si museli koupit .

Ivana Dufkova (Jablonec nad Nisou, 2026-04-30)

#92

Nejsem spokojená s tak velkým navýšením, které je již druhým rokem. Tohle snad není nikde po celé republice jako co je u nás v Jablonci nad Nisou. ☹️

Eva Jeřábková (Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou 1, 2026-05-01)

#100

Není v pořádku, abychom platili vysoké daně za něco, co je již jednou koupené a je to naše pro naše bydlení

Andrea Pravcová (Jablonec nad Nisou, 2026-05-01)

#104

To považuji až za nehoráznou drzost

Jiří Čermák (Jablonec nad Nisou, 2026-05-02)

#106

Souhlasím

Radovan Rudolf (Jablonec nad Nisou, 2026-05-02)

#107

V našem městě se zvyšuje nejvíce a nejrychleji, vždy ihned, jak zákon povolí, na rozdíl od jiných obci.

Ivana Urbanovská (Jablonec nad Nisou, 2026-05-02)

#109

Protože vedení města dlouhodobě utrácí finance za nesmyslné projekty. Výše daně z nemovitosti mi přijde nehorázná, vzhledem k tomu, jak malá část rozpočtu je utracena pro dobro občanů.

Jiří Zajíček (Jablonec nad Nisou, 2026-05-02)

#114

Nesouhlasím s takovou částkou.

Eva Šikolová (Jablonec nad Nisou, 2026-05-02)

#120

Podepisuji, protože je to pro nás důležité!

Dominika Kvasnicová (Jablonec nad Nisou, 2026-05-02)

#140

Nemyslím si, že příjemce DzN nakládá s vybranými penězi tak, aby to bylo prospěšné i pro plátce.

Jana Kracíková (Jablonec nad Nisou, 2026-05-02)

#154

Podepisuji, protože nesouhlasím s výší daně.
Večerní Jablonec je liduprázdný, hádejte proč.?
Za odpady a vodu si platíme. Normální daň rádi zaplatíme, ale tuhle přemrštěnou ne.
Mgr. Alena Srbová

Alena Srbová (Jablonec nad Nisou, 2026-05-03)

#155

Protože souhlasím s výše uvedeným.

Martina Pietschmannová (martinapie@seznam.cz, 2026-05-03)

#159

Souhlasím

Lenka Halbychová (JABLONEC nad Nisou, 2026-05-03)

#161

Podepisuji protože, město parazituje na majetku který nevlastní, na byt miěsto nic nepřidalo, daň považuji za amorální, neboť platím dán z příjmu.

František Lukeš (Jablonec nad Nisou, 2026-05-03)

#163

Se asi nekdo posral

Marketa Kourimska (Jablonec nad Nisou, 2026-05-03)

#169

Daň z nemovitosti by neměl být tak vysoká protože my se o naší nemovitost staráme sami vlastníma rukama a nikdy nikdo nám ničím nepomohl

Milan Niesner (Kokonín Jablonec nad Nisou Rychnovská 286, 2026-05-03)

#170

Nesouhlasím s tak vysokou daní z nemovitosti.Je moc vysoká.Slibovali jste, že bude snížení a opět nic.V tomto města se žije čím dál hůř ......m

Monika Möllerová (Jablonec nad Nisou, 2026-05-03)

#173

Nesouhlasím s výší daně.

Jiří Praus (Jablonec nad Nisou, 2026-05-03)

#188

Podepisuji , protože si myslím, že je daň z nemovitosti v Jablonci nad Nisou vysoká.Podepisuji se za snížení koeficientu na daň z nemovitosti, aby byla vrácena na koeficient 1.Dekuji.Šárka Jeřábková

Šárka Jeřábková (Jablonec nad Nisou, 2026-05-04)

#200

cena dane,neustale stoupala a JBC je opravdu drazsi nez ostatni mesta v okoli..Argument ze v zahranici,plati vice..je k vysi platu u nas absurdni..Platime neco,co uz jsme si davno zaplatili a je nase...Ano zvednete to firmam..

Jiri Pistora (Jablonec n.N., 2026-05-05)