Petice za prošetření případu Libora BENÍČKA (kauza týrání zvířat v oboře Březka)
Komentáře
#2004
Hrozné týrání a usmrcování zvířat chycených do pastiJana Loukotová (Plzeň, 2025-01-25)
#2005
Jsem milovník zvířat a toto je hnus. Nechápu PČR a její rozhodnutí v této věci.Petra Janoušová (Ústí nad Labem, 2025-01-25)
#2018
Podepisuji protože tenhle idiot si zaslouží trest a ne tohle kde to žijeme zabijí nevinné který si to nezaslouží !Tereza Hedbávná (Budyně nad ohri, 2025-01-25)
#2019
Podepisuji, protože každý živý tvor si zaslouží humánní zacházení.STOP TÝRÁNÍ!
Marie Dettelbacherova (Brno, 2025-01-25)
#2023
Ničí mě násilí na zvířatech.Jana Hůlová (Ledeč nad Sázavou, 2025-01-25)
#2024
Je to neuvěřitelná brutalita šílené zrůdy!Miluše Niklová (Mariánské Lázně, 2025-01-25)
#2028
Protestují proti týrání zvířat a neadekvátnímu potrestáníLenka Bartošová (Klášterec nad Ohři, 2025-01-25)
#2032
Mu to nesmí projít.Hana Řezníčková (Čelákovice, 2025-01-25)
#2035
Nemůžeme dovolit, aby brutálně zabíjel zvířata a nebyl potrestaný.Zdenka Staníková (Kuchařovice, 2025-01-25)
#2036
Nesouhlasim s rozsudkemRadovan Steiger (Litovel, 2025-01-25)
#2047
Takové kreatury nepatří mezi slušné lidi. Ani hyeny se takto nechovají. Absolutně nachápu výsledky vyšetření. To je na 🤮👎Vlasta Dorflerová (Harrachov, 2025-01-25)
#2051
Ubližovat němým bezbranným tvorečkům nesmí být beztrestnéZdenka Novotná (Podůlšany, 2025-01-25)
#2054
Člověk, který ubližuje bezbranným zvířatům,je schopen ublížit i lidem.Proto tresty přísnější.Jana Petrů (Olomouc, 2025-01-25)
#2057
Podepisuji, protože se domnívám, že se jedná o trestný čin. Opakovaný trestný čin zvrhlé osoby.Květoslava Bísková (Vodňany, 2025-01-25)
#2060
Zase někdo zatahal za nitky aby z toho nic nebylo a co nejrychleji se to smetlo že stolu. Doufám že tenhle člověk pozna to stejne co dělal těm kočkám.Lucie Šuplatová (Paskov, 2025-01-25)
#2064
Mělo by se vědět že týrání zvířat nikomu nemůže procházet.Ivana Vagenknechtová (Praha 4, 2025-01-25)
#2067
Je očividné, že se jedná o sadistické jednání vůči bezbranným živým tvorům. Jako zvláště přitěžující vnímám to, že se tohoto jednání dopustil člověk odborně vzdělaný a to dokonce opakovaně. Nebylo to náhodné selhání, jednal promyšleně a krutě. Podmíněný trest je výsměchem a plivnutím do tváře všem, kteří usilovali o změnu zákona.Lucie Vaňková (samalucka@seznam.cz, 2025-01-25)
#2070
Tento clovek zaslouzi prisny trest. Odsuzuji jeho odporne chovaniIrena Lucakova (Praha 9, 2025-01-25)
#2072
Jedná se sadistické počínání.Začne na zvířatech a kde skončí?Marcela Bahulová (Křetín, 2025-01-25)
#2074
Je třeba hájit bezpečí zvířatIvana Hejtmánková (2025-01-25)
#2075
je to správná věc.(2025-01-25)
#2081
V nasem státě se týrání netrestá!!!!Marcela Pagacova (Litomyšl, 2025-01-25)
#2086
Protože je to zrůda, která si zaslouží potrestat!Petra Venglářová (Zlín, 2025-01-26)
#2087
Jakékoliv týrání je.i odporné a u zvířat obzvláště.Alžběta Pourová (Praha 5, 2025-01-26)
#2095
Násilí na zvířatech by mělo být tvrdě trestáno.Tyhle bezpáteřní hovada si zaslouží adekvátní trest a ne takový výsměch.
Lucie (Šenov, 2025-01-26)
#2096
Toto není jen přestupek,ale hnusné a bezcitné týrání bezbranných zvířat.Je mi zle z takových bestií!!!(2025-01-26)
#2097
Takové chování je pro mě neakceptovatelnéJana Lavičková (Olešnice, 2025-01-26)
#2103
S takovou brutalitou zásadně nesouhlasím!Jiří Zemánek (Kváskovice 12, 387 19 Drážov, 2025-01-26)
#2109
Podepisují protože toto je týrání.a ne žádný přestupek.Zuzana Navrátilová (Sazava, 2025-01-26)
#2110
Podpisujem, pretože každý, kto ublíži bezbrannému zvieraťu, je schopný ublížiť aj človeku. Sú to zakomplexovaní psychopati, ktorých treba zastaviť a potrestať.Henrieta Hakala (2025-01-26)
#2116
Chci řádně prošetřit a potrestat Benicka za týrání zvířat...Toto není jen přestupek. On si zaslouží tvrdý trest za tu zrůdnost co dělal a možná stále dělá...😭Blanka Mikešová (Příbram, 2025-01-26)
#2117
Odsuzuji týrání zvirat!A necahou jak je možné,že za tuto ohebnost padají tak směšné tresty.Dokud se postihy nezmění, nic se nestane. Zvířata si zaslouží mnohem víc ochrany než lidé, protože narozdil od lidí,se neumí sama bránit.Veronika Svobodová (Praha 4, 2025-01-26)
#2120
by měl být potrestaný nejen přestupkem a finanční částkou.Kristýna Dočkalová (Most, 2025-01-26)
#2124
Tyrani zvířat je třeba trestat a ne jen přestupek. Takové zrůdy musí být potrestáni pořádně. Jinak to budou dělat pořád.Hana Siplova (Sušice, 2025-01-26)
#2128
Podepisuji, protože je neslýchané, aby bylo týrání zvířat tolerováno státními složkami!Simona Markrtová (Roudnice nad Labem, 2025-01-26)
#2135
Podepisuji, protože je obrovská ostuda označit takové chování za přestupek. Ta zvířata neskutečně trpěla. Je hanba, že takový psychopat vyvázne téměř bez trestu. Člověk, který týrá zvířata, může být nebezpečný i lidem. Mnoho ze sériových vrahů začínalo týráním zvířat (viz odborná literatura). Ta zvířata se nemohla bránit. Trpěla. A trpí i jejich majitelé, kteří se musí dívat, jak je pošlapáváno právo!Linda Sigmundová (Kroměříž, 2025-01-26)
#2139
Nesouhlasím s podmínkou, za týrání bezbranných zvířat by měl dostat trest odnětí svobody. Nepochopím, že tohle vůbec může dělat normální člověk.Pavla Balvínová (Litoměřice, 2025-01-26)
#2149
Podepisuji tuto petici, protože za mě tohle je trestný čin týrání zvířat.Lukáš Horáček (2025-01-26)
#2150
nepřípustné aby tito nelidé byli trestáni způsobem, který je nepotrestá, nýbrž podpoří v tom aby opakovali tudle hrůzu.děkuji za petici!
Martina Jakoubková (2025-01-26)
#2155
Zavřít je do klece a udělat jim to samé! Tohle je opravdu nehoráznost a nemůže to takhle skončit!!!Denisa Svobodová (Štětí, 2025-01-26)
#2158
Nehorázné chování ke zvířatům, potrestání vinných je směšné...Lucie Balgová (2025-01-26)
#2164
Je to týrání a měly by za něj být i odpovídající tresty!Tereza Kocova (Praha, 2025-01-26)
#2170
Tresty za týrání zvířat jsou tristní - je nutnost to změnit.Dana Drahoňovská (Semily - Podmoklice, 2025-01-26)
#2174
by takové chování nemělo být bez trestu. Lidé s takovými sklony, by měli vědět, že společnost takové chování netoleruje, aby je to vedlo spíš než podvolení se takovým nutkáním k vyhledání odborné pomoci.Helena Dufková (Praha, 2025-01-26)
#2176
Podepisuji protože je potřeba trestat týrání a zabíjení bezbranných tvorů těmito zrůdami.Jitka Ostrochovská (Roudnice nad Labem, 2025-01-26)
#2184
DobytekMilan Jankular (Prachatice, 2025-01-26)
#2185
Tento sadistický psychopat musí být adekvátně potrestán, za to jak se ke zvířatům choval a možná i dál chová, i když jinde. Vina je samozřejmě jak na vedení (p. Šrámek), ale i na státní správě. Naprosto nepochopitelný výsledek šetření....Jana Labudíková (Cheb, 2025-01-26)
#2188
Jedná se o zločin!Šárka Horáková (Jaroměř, 2025-01-26)
#2192
Nechat takovou zrudnost bez trestu, to je možné jen u nás. ☝️Daniela Novotna (Ústí nad Labem, 2025-01-26)
#2195
Týrání, bestialní zabíjení zvířat, je tak něco odporného, že rozum zůstává stát..Renata Červenková (Praha 5, 2025-01-26)