Petice za odvolání Natálie Vachatové z místa poradkyně premiéra
Komentáře
#1607
Podepisuji, protože proruští agenti nemají v exekutivě co dělat.Kamil Kubiš (Praha 4, 2026-03-17)
#1613
Protože absoutně nesouhlasím s narativy, které paní prezentuje. Taková osoba nemá co dělat nejen v politice, ale ani ve veřejném životě. A hluboce mě uráží, když se někdo šíří propagandu válečného zločince a vraha.Barbora Žilková (Praha, 2026-03-17)
#1614
Protože to, co tady zavádí Babíš je svinstvo.Hubdert Herrmenn (Hluboká u Žihle, 2026-03-17)
#1622
Souhlasím s textem petice.Lucie Dvouletá (Babice, 2026-03-17)
#1623
Ruského švába tu nechci!!Zdeňka Šmíd Hejná (Hostinné, 2026-03-17)
#1629
Nikdy více omezující systém normalizace, nikdy více RuSSkého vraždícího neandrtálce na české půdě!!!!!!! Zažil jsem to, včetně následků, už nechci, aby se minulost opakovala!!!!!Roman Fexa (Dolní Cerekev, 2026-03-17)
#1634
Mám velké obavy o budounost naší země kvůli sílícímu vlivu Ruska. Ten se děje už mnoho let, ale nyní se do něj zapojily nejvyšší politické špičky naší vlády a Poslanecké sněmovny.Milena Krejsová (Kutná Hora, 2026-03-17)
#1635
Vachatová je bezpečnostní rizikoMarek Janiga (Rašovice, 2026-03-17)
#1646
Podepisují, protože s petici plně souhlasím. Stanislav HrehaStanislav Hreha (Praha, 2026-03-17)
#1647
Podepisují, protože nechci proruské poradceVendula Michálková (Ostrava, 2026-03-17)
#1667
Nevěřila jsem, že to bude až tak zlé, ale nyní je jasné, že jdeme maďarskou a slovenskou cestou do Ruska...a dojít tam nesmíme!Soňa Smetanová (Brno, 2026-03-17)
#1679
Nelze přihlížet, jak se po kouskách jako společnost chceme vzdát svobody a bezpečnosti, kterou nám vybojovali naši rodiče a prarodičeLucie Kocourková (Praha 1, 2026-03-17)
#1680
Nechci, aby ve funkci poradkyně premiéra působila osoba napojená na Rusko.Julie Kučerová (Valtice, 2026-03-17)
#1688
Takto prolhana osoba s primou vazbou na teroristicky stat nema byt poradcem nikohoAida Bachner (Brno, 2026-03-17)
#1698
Souhlasím plně s textem petice.Drahomira Syrovatkova (draha.syrovatkova@gmail.com, 2026-03-17)
#1699
Podepisuji, protože mi vadí tohle neustále zkoušení odolnosti demokratického systému podobnými záškodníky.Tomas Petrzilka (Josefův Důl, 2026-03-17)
#1710
to uráží všechny slušné lidiDaniela Hejátková (Liberec - Liberec I-Staré Město, 2026-03-17)
#1716
jsem proti PutimoviJAROMÍRA NOVOTNÁ (Praha, 2026-03-17)
#1724
Svůj podpis připojuji, neboť chování Natálie Vachatové považuji za bezpečnostní riziko pro další demokratický vývoj naší země.Michal Klimeš (České Budějovice, 2026-03-17)
#1743
Lidé spojení s Ruskem nemají mít jakýkoliv vliv na ČR🙏Miroslava Malaníková (Roztoky, 2026-03-17)
#1761
Nechci, aby proruské svině ovlivňovaly politiku ČR.Tomáš Mann (Šlapanice, 2026-03-17)
#1762
ruSSké košťata a kolaboranti nemají co dělat ve státní správěLukáš Orlík (Praha, 2026-03-17)
#1767
Rusko o nás rozhodovat nebude...Eva Kropáčková (Vimperk, 2026-03-17)
#1782
Nesouhlasim s pusobenim teto proruske damy v takto vrcholne politice CR.Gabriela Ferbarova (Praha, 2026-03-17)
#1788
Nechci tady russké šmejdyLibuše Šablaturová (Kunčice pod Ondřejníkem, 2026-03-17)
#1790
Chci na západ, ne na východ,Jan Kuranda (Praha, 2026-03-17)
#1792
Podepisuji, protože odmítám nečinně přihlížet k postupné destrukci našeho demokratického systému.Helena Netopilová (Přerov, 2026-03-17)