Petice za odvolání Natálie Vachatové z místa poradkyně premiéra
Komentáře
#1401
Mám obavu, že na neschopnost bránit se liberální demokracie brzo zhyne.Zdeněk Dočkal (Praha, 2026-03-17)
#1406
Podepisuji, protože za mě takový člověk nemá na tomto místě co dělat. Jsem pro okamžitou rezignaci zmíněné.Kristýna Tesáková (Jihlava, 2026-03-17)
#1413
Souhlasím s důvody pro odvoláníJiří Vondrák (Brno, 2026-03-17)
#1416
,protože by si tahle "ženská" měla sbalit svých 5 švestek a táhnout do pr... Ruska.Eva Daňková (Doubrava, 2026-03-17)
#1421
Souhlasím s peticí. Ruskou hybridní válku považuji za za nebezpečnou, osoby jejího typu proto pokládám za ohrožující svobodu.Hana Vrátilová (Slatina nad Úpou, 2026-03-17)
#1423
Jsem proti směrování této země na východ.Kristýna Tůmová (Praha, 2026-03-17)
#1429
Podepisuji protož ta ženská je kolaborant a evidentně chce poškodit náš státZdeněk Šimota (Sudoměřice u Bechyně, 2026-03-17)
#1440
Podepisují protože nynější vláda je zcela nekompetentní bezpateřní extremistická a hlavně neduveryhodná. Je na čase aby český národ udělal čistku na politické scéně tak aby vláda byla morální s rovnou páteří. Chci aby politikům byla odejmuta imunita a plně přebrali zodpovědnost za své činy a rozhodnutí .Ladislav Šebesta (Leština, 2026-03-17)
#1460
Podepisují tuto petici, protože osoba napojená na Rusko a názory identickýminemůže být veřejně činná ve vládě.
Katarína Michlová (Brno, 2026-03-17)
#1463
Nechci komunisty a stbáky ve vládě 🤮Vanda Topinková (Dolní Břežany, 2026-03-17)
#1466
Podepisuji protože nesouhlasím se směřováním této země směrem na východ.Pavel Pelikán (Kaplice, 2026-03-17)
#1485
Mi není jedno co se děje v česku.Eliska Lorencova (Ebersberg, 2026-03-17)
#1501
Zlu se nesmí ustupovatGabriela Černá (Louny, 2026-03-17)
#1503
Nechci znovu žádat o výjezdní doložky a devizové přísliby. Nechci, aby nás naše děti proklínaly.Jiří Zbránek (Vsetín, 2026-03-17)
#1504
Podepisuji, protože se obávám o bezpečnost a demokracii v ČR.Petr Panský (Plzeň, 2026-03-17)
#1526
Není přece možné,aby takovýto ruský tvor nás zastupoval ve vláděJosef Král (Beroun, 2026-03-17)
#1529
Nedopustim, aby v ceske vlade a mezi poradci byli prorusski dezolatiAlena Wolfram (Jandelsbrunne, 2026-03-17)
#1533
Pryč s proruskou svoločí.Filip Trödler (Nové Město na Moravě, 2026-03-17)
#1552
Protoze nechci přihlížet proruskému vlivu u nás.Adela Lopatin (Praha, 2026-03-17)
#1554
nechci Rusko v CRPatrick Kolar (Praha, 2026-03-17)
#1555
Nechceme do područí Ruska, jednou jsme už nedobrovolně "osvobození" byli. 30 let okupace stačilo!Denisa Vařejka Kokrdova (Opava, 2026-03-17)
#1556
Je třeba bojovat proti zlu.Jiri Baisa (Adamov, 2026-03-17)
#1558
podepisuji, protože se nedokážu nečinně koukat, jak nás současné vedení našeho státu čím dál víc zatahuje do područí samozvaného ruského caraJindřich Oplt (Hradec Králové, 2026-03-17)
#1559
vypráskejte tu proruSSkou kolaborantku, a klidně s i s proruSSkým grázlem MacinkouAles Javurek (Praha, 2026-03-17)
#1568
Nesouhlasím aby clovek který podporuje Rusko byl poradcem vlády...ANDELA Majerova (praha6, 2026-03-17)
#1573
Je nepřípustné, aby poradce premiéra byl sympatizant země, pro kterou jsme na seznamu nepřátel.Richard Hanus (Nymburk, 2026-03-17)
#1576
Ruské bakterie je nutné důsledně likvidovat!Radoslav Ulrich (Velatice, 2026-03-17)
#1589
Nesouhlasím jakékoliv napojení na Rusko.Jitka Hurdálková (Trutnov, 2026-03-17)