Petice.com

Petice za odvolání Natálie Vachatové z místa poradkyně premiéra

Komentáře

#1401

Mám obavu, že na neschopnost bránit se liberální demokracie brzo zhyne.

Zdeněk Dočkal (Praha, 2026-03-17)

#1406

Podepisuji, protože za mě takový člověk nemá na tomto místě co dělat. Jsem pro okamžitou rezignaci zmíněné.

Kristýna Tesáková (Jihlava, 2026-03-17)

#1413

Souhlasím s důvody pro odvolání

Jiří Vondrák (Brno, 2026-03-17)

#1416

,protože by si tahle "ženská" měla sbalit svých 5 švestek a táhnout do pr... Ruska.

Eva Daňková (Doubrava, 2026-03-17)

#1421

Souhlasím s peticí. Ruskou hybridní válku považuji za za nebezpečnou, osoby jejího typu proto pokládám za ohrožující svobodu.

Hana Vrátilová (Slatina nad Úpou, 2026-03-17)

#1423

Jsem proti směrování této země na východ.

Kristýna Tůmová (Praha, 2026-03-17)

#1429

Podepisuji protož ta ženská je kolaborant a evidentně chce poškodit náš stát

Zdeněk Šimota (Sudoměřice u Bechyně, 2026-03-17)

#1440

Podepisují protože nynější vláda je zcela nekompetentní bezpateřní extremistická a hlavně neduveryhodná. Je na čase aby český národ udělal čistku na politické scéně tak aby vláda byla morální s rovnou páteří. Chci aby politikům byla odejmuta imunita a plně přebrali zodpovědnost za své činy a rozhodnutí .

Ladislav Šebesta (Leština, 2026-03-17)

#1460

Podepisují tuto petici, protože osoba napojená na Rusko a názory identickými
nemůže být veřejně činná ve vládě.

Katarína Michlová (Brno, 2026-03-17)

#1463

Nechci komunisty a stbáky ve vládě 🤮

Vanda Topinková (Dolní Břežany, 2026-03-17)

#1466

Podepisuji protože nesouhlasím se směřováním této země směrem na východ.

Pavel Pelikán (Kaplice, 2026-03-17)

#1485

Mi není jedno co se děje v česku.

Eliska Lorencova (Ebersberg, 2026-03-17)

#1501

Zlu se nesmí ustupovat

Gabriela Černá (Louny, 2026-03-17)

#1503

Nechci znovu žádat o výjezdní doložky a devizové přísliby. Nechci, aby nás naše děti proklínaly.

Jiří Zbránek (Vsetín, 2026-03-17)

#1504

Podepisuji, protože se obávám o bezpečnost a demokracii v ČR.

Petr Panský (Plzeň, 2026-03-17)

#1526

Není přece možné,aby takovýto ruský tvor nás zastupoval ve vládě

Josef Král (Beroun, 2026-03-17)

#1529

Nedopustim, aby v ceske vlade a mezi poradci byli prorusski dezolati

Alena Wolfram (Jandelsbrunne, 2026-03-17)

#1533

Pryč s proruskou svoločí.

Filip Trödler (Nové Město na Moravě, 2026-03-17)

#1552

Protoze nechci přihlížet proruskému vlivu u nás.

Adela Lopatin (Praha, 2026-03-17)

#1554

nechci Rusko v CR

Patrick Kolar (Praha, 2026-03-17)

#1555

Nechceme do područí Ruska, jednou jsme už nedobrovolně "osvobození" byli. 30 let okupace stačilo!

Denisa Vařejka Kokrdova (Opava, 2026-03-17)

#1556

Je třeba bojovat proti zlu.

Jiri Baisa (Adamov, 2026-03-17)

#1558

podepisuji, protože se nedokážu nečinně koukat, jak nás současné vedení našeho státu čím dál víc zatahuje do područí samozvaného ruského cara

Jindřich Oplt (Hradec Králové, 2026-03-17)

#1559

vypráskejte tu proruSSkou kolaborantku, a klidně s i s proruSSkým grázlem Macinkou

Ales Javurek (Praha, 2026-03-17)

#1568

Nesouhlasím aby clovek který podporuje Rusko byl poradcem vlády...

ANDELA Majerova (praha6, 2026-03-17)

#1573

Je nepřípustné, aby poradce premiéra byl sympatizant země, pro kterou jsme na seznamu nepřátel.

Richard Hanus (Nymburk, 2026-03-17)

#1576

Ruské bakterie je nutné důsledně likvidovat!

Radoslav Ulrich (Velatice, 2026-03-17)

#1589

Nesouhlasím jakékoliv napojení na Rusko.

Jitka Hurdálková (Trutnov, 2026-03-17)