Petice za odvolání Natálie Vachatové z místa poradkyně premiéra
Komentáře
#1202
Premiér se obklopuje lidmi, kteří jsou svou činností nepřátelští k našemu státu.Rostislav Lang (Opava, 2026-03-17)
#1204
Podepisuji, protože chování paní Vachatové je pro mne zcela nepřípustné.Jitka Žďárská (Rožďalovice, 2026-03-17)
#1211
Bojím se rusského vlivu na vládu EStébáků.Ludvík Blažek (Volary, 2026-03-17)
#1218
Uz toho mam dostAnna Mareckova (Praha, 2026-03-17)
#1219
podepisuji petici, protože i jeden hlas má sílu. boj proti ruskému vlivu je důležitý.Tereza P. (Praha, 2026-03-17)
#1228
Rusko v ČR nechci!Martina Koudelková (Radovesnice II, 2026-03-17)
#1231
Rusko v Česku nechceme!Karolína Hrtáňová (Brno, 2026-03-17)
#1232
Nechci russky vliv u nas,nechci, aby nekdo, kdokoliv, ohrozoval bezpecnost nasi zeme.Barbora Machálková (Praha, 2026-03-17)
#1239
Nesnáším Rusko a jeho manipulaceMarcela Široká (Čachovice, 2026-03-17)
#1253
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistíKateřina Miksová (Praha, 2026-03-17)
#1258
Je to strašnýLudvík Mazůrek (Praha, 2026-03-17)
#1263
ProruSSká kolaborantka Vachatová je ve své funkci bezpečnostním rizikem. Ať táhne do ruSSka.Jarda Derka (Praha, 2026-03-17)
#1267
Nechci jako poradkyni premiera fasistickou ruskou agentku.Stanislav Jiřička (Praha 8, 2026-03-17)
#1268
Nesouhlasím, aby se současná vláda ubírala na Východ!!!!Šárka Vlková (Lysice, 2026-03-17)
#1272
Podepisuji, protože osoba, která otevřeně podporuje Rusko, které agresivně a zákeřně zaútočilo na Ukrajinský stát. Zároveň šíří lživou a zavádějící ruskou propagandu nemá na dané veřejně pozici oprávnění zůstat. S pozdravem Pauer DavidDavid Pauer (Jirny, 2026-03-17)
#1274
Nejsou devadesátky!!!Marie Jelínková (Šitbořice, 2026-03-17)
#1280
Rusko je zlo!Libor Olič (Praha, 2026-03-17)
#1281
Protože s paní Vachatovou na pozici poradkyně premiéra hrozí bezpečnostní riziko.Jiří Salač (Praha, 2026-03-17)
#1289
Považuji za nutné se ozvatMarkéta Blažová (Ostrava, 2026-03-17)
#1290
Podepisuji, protože se musíme bránit ruskému vlivu a ničení naší země. Tito a jim podobní lidé nemají v politice být a šířit ruskou propagandu, tím i neskutečně škodit.Marek Štefanik (Hradec Kralove, 2026-03-17)
#1296
Nesnáším ruský vliv na tuto vládu v čele s estébákama a navíc Slovákem. Nechci směrovat do náruče zuboženého Ruska a chci patřit do EU a NATO!Tomas Stach (Hojava, 2026-03-17)
#1297
Podepisuji, protože jakékoliv politické vazby na současné putinovské Rusko považuji za silné bezpečnostní riziko pro naši zem.Jiří Čížek (Přerov, 2026-03-17)
#1298
Nechci někoho, kdo má vazby na Rusko a ohrožuje tak naši bezpečnost a demokracii.Martina Vidnerová (Liberec, 2026-03-17)
#1301
Protože není myslitelné, aby osoba s takovym moralnim profilem byla na tak vysoke pozici a mohla ovlivnit byť jedineho človeka 🙈Kamila Maškova (Praha, 2026-03-17)
#1305
proruské politiky rozhodně nechci!iveta kopicová (praha, 2026-03-17)
#1317
Je to správné!Ivo Toth (Stonařov, 2026-03-17)
#1326
To děvče je evidentně pomýleno. Je absurdní aby vůbec zastávala takový post. Není to v zájmu naší české republiky. A Bureš je vůlMichaela Flesarová (Frýdek Místek, 2026-03-17)
#1328
Pani Vachatová by měla mít zakázaný vstup do ČR, protože zřetelně pracuje ve prospěch Ruska a jejího totalitního režimuMiroslav Herot (Pržno, 2026-03-17)
#1329
Nesouhlasím s osobou napojenou na ruský státní režim a ruskou dezinformační scénu. Rovněž mi vadí jakýkoliv příklon k rusáckým manýrům ve státní správě.Michal Braier (Čáslav, 2026-03-17)
#1339
nesouhlasímMartina Jalamasová (79397 - Slezské Rudoltice, 2026-03-17)
#1341
Podepisuji, protože je strašně nestoudné a sprosté, co si ten Babiš a jeho příznivci dovolují.Miroslav Světlík (Moravské Bránice, 2026-03-17)
#1345
odmítám kremelské vlivy v nejvyšších patrech české politiky.Milada Střítezská (Praha, 2026-03-17)
#1364
Souhlasím s textem peticeEva Hrudičková (Praha 1, 2026-03-17)
#1369
Není mi lhostejné, co se děje v naší zemi a na jeji bezpečnosti mi opravdu záleží. A. L.Andrej Lukáč (Vyškov, 2026-03-17)
#1381
Nesouhlasím s demolicí státu a demokracie ruskými kolaboranty.Jan Krbec (Líšťany, 2026-03-17)
#1382
Nechci aby nikým nevolený kolaboranti otáčeli demokratickou zemi k totalitnímu NEPŘÁTELSKÉMU rusku (male “r” protože rusko je malá a bezvýznamná země)Jiří Bačkovský (Pardubice, 2026-03-17)
#1383
Souhlasím s peticíFrantišek Kuna (Lány, 2026-03-17)