Petice.com

Petice za odvolání Natálie Vachatové z místa poradkyně premiéra

Komentáře

#1202

Premiér se obklopuje lidmi, kteří jsou svou činností nepřátelští k našemu státu.

Rostislav Lang (Opava, 2026-03-17)

#1204

Podepisuji, protože chování paní Vachatové je pro mne zcela nepřípustné.

Jitka Žďárská (Rožďalovice, 2026-03-17)

#1211

Bojím se rusského vlivu na vládu EStébáků.

Ludvík Blažek (Volary, 2026-03-17)

#1218

Uz toho mam dost

Anna Mareckova (Praha, 2026-03-17)

#1219

podepisuji petici, protože i jeden hlas má sílu. boj proti ruskému vlivu je důležitý.

Tereza P. (Praha, 2026-03-17)

#1228

Rusko v ČR nechci!

Martina Koudelková (Radovesnice II, 2026-03-17)

#1231

Rusko v Česku nechceme!

Karolína Hrtáňová (Brno, 2026-03-17)

#1232

Nechci russky vliv u nas,nechci, aby nekdo, kdokoliv, ohrozoval bezpecnost nasi zeme.

Barbora Machálková (Praha, 2026-03-17)

#1239

Nesnáším Rusko a jeho manipulace

Marcela Široká (Čachovice, 2026-03-17)

#1253

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí

Kateřina Miksová (Praha, 2026-03-17)

#1258

Je to strašný

Ludvík Mazůrek (Praha, 2026-03-17)

#1263

ProruSSká kolaborantka Vachatová je ve své funkci bezpečnostním rizikem. Ať táhne do ruSSka.

Jarda Derka (Praha, 2026-03-17)

#1267

Nechci jako poradkyni premiera fasistickou ruskou agentku.

Stanislav Jiřička (Praha 8, 2026-03-17)

#1268

Nesouhlasím, aby se současná vláda ubírala na Východ!!!!

Šárka Vlková (Lysice, 2026-03-17)

#1272

Podepisuji, protože osoba, která otevřeně podporuje Rusko, které agresivně a zákeřně zaútočilo na Ukrajinský stát. Zároveň šíří lživou a zavádějící ruskou propagandu nemá na dané veřejně pozici oprávnění zůstat. S pozdravem Pauer David

David Pauer (Jirny, 2026-03-17)

#1274

Nejsou devadesátky!!!

Marie Jelínková (Šitbořice, 2026-03-17)

#1280

Rusko je zlo!

Libor Olič (Praha, 2026-03-17)

#1281

Protože s paní Vachatovou na pozici poradkyně premiéra hrozí bezpečnostní riziko.

Jiří Salač (Praha, 2026-03-17)

#1289

Považuji za nutné se ozvat

Markéta Blažová (Ostrava, 2026-03-17)

#1290

Podepisuji, protože se musíme bránit ruskému vlivu a ničení naší země. Tito a jim podobní lidé nemají v politice být a šířit ruskou propagandu, tím i neskutečně škodit.

Marek Štefanik (Hradec Kralove, 2026-03-17)

#1296

Nesnáším ruský vliv na tuto vládu v čele s estébákama a navíc Slovákem. Nechci směrovat do náruče zuboženého Ruska a chci patřit do EU a NATO!

Tomas Stach (Hojava, 2026-03-17)

#1297

Podepisuji, protože jakékoliv politické vazby na současné putinovské Rusko považuji za silné bezpečnostní riziko pro naši zem.

Jiří Čížek (Přerov, 2026-03-17)

#1298

Nechci někoho, kdo má vazby na Rusko a ohrožuje tak naši bezpečnost a demokracii.

Martina Vidnerová (Liberec, 2026-03-17)

#1301

Protože není myslitelné, aby osoba s takovym moralnim profilem byla na tak vysoke pozici a mohla ovlivnit byť jedineho človeka 🙈

Kamila Maškova (Praha, 2026-03-17)

#1305

proruské politiky rozhodně nechci!

iveta kopicová (praha, 2026-03-17)

#1317

Je to správné!

Ivo Toth (Stonařov, 2026-03-17)

#1326

To děvče je evidentně pomýleno. Je absurdní aby vůbec zastávala takový post. Není to v zájmu naší české republiky. A Bureš je vůl

Michaela Flesarová (Frýdek Místek, 2026-03-17)

#1328

Pani Vachatová by měla mít zakázaný vstup do ČR, protože zřetelně pracuje ve prospěch Ruska a jejího totalitního režimu

Miroslav Herot (Pržno, 2026-03-17)

#1329

Nesouhlasím s osobou napojenou na ruský státní režim a ruskou dezinformační scénu. Rovněž mi vadí jakýkoliv příklon k rusáckým manýrům ve státní správě.

Michal Braier (Čáslav, 2026-03-17)

#1339

nesouhlasím

Martina Jalamasová (79397 - Slezské Rudoltice, 2026-03-17)

#1341

Podepisuji, protože je strašně nestoudné a sprosté, co si ten Babiš a jeho příznivci dovolují.

Miroslav Světlík (Moravské Bránice, 2026-03-17)

#1345

odmítám kremelské vlivy v nejvyšších patrech české politiky.

Milada Střítezská (Praha, 2026-03-17)

#1364

Souhlasím s textem petice

Eva Hrudičková (Praha 1, 2026-03-17)

#1369

Není mi lhostejné, co se děje v naší zemi a na jeji bezpečnosti mi opravdu záleží. A. L.

Andrej Lukáč (Vyškov, 2026-03-17)

#1381

Nesouhlasím s demolicí státu a demokracie ruskými kolaboranty.

Jan Krbec (Líšťany, 2026-03-17)

#1382

Nechci aby nikým nevolený kolaboranti otáčeli demokratickou zemi k totalitnímu NEPŘÁTELSKÉMU rusku (male “r” protože rusko je malá a bezvýznamná země)

Jiří Bačkovský (Pardubice, 2026-03-17)

#1383

Souhlasím s peticí

František Kuna (Lány, 2026-03-17)