Petice za odvolání Natálie Vachatové z místa poradkyně premiéra
Komentáře
#409
LIdi jako je Vachatová nemají v naší vládě co dělat, jsou bezpečnostním rizikem pro celou zemi a je potřeba je odstranit.Lenka Batková (Brno, 2026-03-17)
#411
NepřípustnéPetra Šulcova (Ústí nad Labem, 2026-03-17)
#416
Proruská onuce tam nemá co dělatRudolf Slaba (Hluboš, 2026-03-17)
#418
Nehodlám přehlížet trubky natažené z Kremlu.Jan Linda (Černošín, 2026-03-17)
#432
Už takhle je ve vládě dost ruských parazitů, není potřeba aby tam byla i tato nevolená existence.Tomáš Vlachovský (Pardubice, 2026-03-17)
#435
Ruskych agentu uz mame v CR dostatek a rozhodne je nepotrebujeme jako poradce kohokolivJan Kopic (Brno, 2026-03-17)
#445
Nechci směřování státu do proruského vlivu a tato vláda svými kroky a svým personálním obsazením pro to bohužel dělá vše...Romana Sedláčková (Děčín, 2026-03-17)
#449
Nechci mít paní Vachatovou poradkyní předsedy vlády, protože je napojena na RuskoMonika Holubová (Brno, 2026-03-17)
#451
Rusko nebrat!!Jaroslav Dvořák (Turnov, 2026-03-17)
#456
Vlastizrada a protistátní činnost je podle zákona stále trestná...Martina Červená (Březí, 2026-03-17)
#466
Nechci takové lidi ve vládě.Věra Chalupová (Praha, 2026-03-17)
#469
Podepisuji protože je to píč* a přitom docela kund*Frantisek Storek (Kyšicestorekf@gmail.com, 2026-03-17)
#474
Nesouhlasím, aby poradkyně premiéra ČR měla proruské názory v době agresivní války Ruska proti Ukrajině.Zuzana Stastna (Ivančice, 2026-03-17)
#476
PodepisujiEva Rabasová (Praha, 2026-03-17)
#477
Podobní lidé nesmí ovládat naši zemi.Havránková Havránková (Říčky v Orlických horách, 2026-03-17)
#487
Souhlasím naprosto.Mariana Dukátová (Praha, 2026-03-17)
#493
Ta paní je prostě a jednoduše zrůdaJiří Bulva (Vestec, 2026-03-17)
#506
Podepisuji, protože v Česku by žádná ruská onuce neměla mít možnost vytvářet ruské zákony.Milan Kukla (Dvůr Králové nad Labem, 2026-03-17)
#507
Souhlasím s peticíPavel Hanzlík (Kladno, 2026-03-17)
#510
Takového člověka nechci na takové poziciRadek Hajek (Praha 10, 2026-03-17)
#517
Podepisuji, protože si nemyslím, že by paní Vachatová měla zůstat ve svém úřadu, nesouhlasím s kličkovací politickou kulturou, kterou současná vláda nastolila, nesouhlasím s tím, aby se standardem stalo, aby se dehonestovali a uráželi ti, kteří mají jednak právo na názor a jednak poměrně pádný důvod, proč nesouhlasit (Jasně, kdo se ptal, ale dle mého názoru to všechno souvisí s tím, že se vláda (a hlavně její podporovatelé) k masivnímu průseru staví buď tak, že se vlastně nic neděje, nebo otevřeně označuje odpůrce "ruského zákona" za divže ne malomocné a psychicky postižené - bez sebevachrlatějšího podkladu samozřejmě).Jakub Zatloukal (Brno, 2026-03-17)
#518
Podepisuji, protože souhlasím zcela s textem petice ...Ruben Aram Ter-Akopow (Praha, 2026-03-17)
#522
Odmítám ruské onuce ve vládě.Michaila Džakovová (Praha, 2026-03-17)
#533
Nesouhlasím, aby premiérovi ČR dělal poradce někdo, kdo veřejně obhajuje teroristický stát Ruskou federaci.Lukáš Veselý (České Budějovice, 2026-03-17)
#534
Protože mi vadí jakákoliv chapadla ruského agresivního impéria a nechci mít s tímto teroristickým státem nic společného!Gustav Řezníček (Otrokovice, 2026-03-17)
#535
Tato osoba ohrožuje demokracii naší krásné vlasti.Stanislav Raus (Chomutov, 2026-03-17)
#544
Situace se stále zhoršuje a vláda otevírá cestu zlu!!!Ivana Spurná Šiková (Bílovice nad Svitavou, 2026-03-17)
#548
Nechci, aby vláda byla pod ruským vlivem.Ludmila Kučerová (Jablonec nad Nisou, 2026-03-17)
#555
ProruskaVěra Lorencova (Jindřichův hradec, 2026-03-17)
#561
Protože už DOST!!!!!Ivana Kovaříková (Jeníkov, 2026-03-17)
#572
Je zapotřebí se proti 5. koloně stále a hřmotně vymezovat!Roman Porteš (Praha 5, 2026-03-17)
#573
Mě to sere!Zbyněk Velecký (Újezd, 2026-03-17)
#585
Podepisuje protože nechci patřit k ruZku!Dušan Tomečko (Praha, 2026-03-17)
#589
Podepisuji protože chciVít Pátek (Olomouc, 2026-03-17)
#592
Plně podporuji znění petice.Tereza Vaculíková (Praha, 2026-03-17)
#594
Podepisují, protože nesouhlasím s jakýmkoli tvrzenimi a postojemi paní Vachatove. Tato paní by neměla být ve funkci poradce premiera, ani v žádné jiné politické funkci. Její setrvání lze brát, jako bezpečnostní riziko.Jan Daniel (Ústí nad Labem, 2026-03-17)
#599
nelibi se mi kam nase republika smeruje a tohle je jen dalsi krok bliz k rusku.Ondřej Kabeš (Jablonec nad Nisou, 2026-03-17)