Petice za odvolání Natálie Vachatové z místa poradkyně premiéra
Komentáře
#201
Je to ruské koštěBohumil Ptáček (Olomouc 9, 2026-03-17)
#205
Česko není RuskoMichal Stárek (Sezimovo Ústí, 2026-03-17)
#210
Protože, nestojím o žádné proruské zrádce v České republice a už vůbec ne politice.Natálie Wurstová (Úvalno, 2026-03-17)
#212
Patříme na Západ!Jan Doležel (Olomouc, 2026-03-17)
#218
Protože se jedná o ohrožení bezpečnosti ČR.Ondřej Ondřej Vlček (Šternberk, 2026-03-17)
#226
Rusko je jinde, soudružkoŽižková Žižková (Hradec Králové, 2026-03-17)
#232
Podepisuji, protože nechci žít pod ruským vlivem. Ani moje děti a o ty jde přeci hlavně. Naše děti....Lenka Volencová (Český Brod, 2026-03-17)
#239
Podepisuji, protože není možný si v naší republice "živit" tento typ kolaborantů... to už se snad Babiš úplně zbláznil? Plná huba keců o vlastenectví a přitom si na prsou hřejí ruské hady...Jakub Ruml (Olomouc, 2026-03-17)
#246
Nestrpím proruské krysy ve vládě!!!Vojtěch Flídr (Lysá nad Labem, 2026-03-17)
#248
Nepřeji si na významných místech lidi, kteří pro svůj zisk ochotně zaprodají svou zemi.Michal Čípel (Pardubice, 2026-03-17)
#276
Nechci, aby se moje vnoučata musely povinně učit ruštinu jako myHana Vašková (Zlín, 2026-03-17)
#288
Jsou to zmrdiTomas Pleskot (Litomysl, 2026-03-17)
#292
protože z Ruska nikdy nic dobrého nepřišlo – a ani toto není výjimkaPavel Botka (Plzeň, 2026-03-17)
#298
Odmítám jakýkoli vliv agresivního Ruska v ČRVáclav Novák (Doksy, 2026-03-17)
#300
Proruská děvka.Marica Augustinova (Slaný, 2026-03-17)
#311
Proruskou svoloč tu nechceme!Tomáš Ďurčo (Praha, 2026-03-17)
#315
Podepisuji, protože odmítám působení proruských sil v ČR.Zdeňka Pechačová (Roztoky, 2026-03-17)
#316
Protože tato osoba je zcela neakceptovatelná a nepřijatelná v rozporu se zájmy České republikyRobert Machalla (Ostrava, 2026-03-17)
#318
Pryč s vlastizrádkyníTomas Holas (Praha, 2026-03-17)
#320
Putinovo Rusko je agresor a hnědorudá velmoc, Jeho propagátoři a obhájci jsou kolaboranti. A odporné onuce...Jan Hocek (Letovice, 2026-03-17)
#325
Chci, aby moje děti žíly v demokratické zemi a ne v područí Ruska. Celá tato vláda je neskutečné bezpečnostní a ekonomické riziko.Dagmar Adamová (Uhlířské Janovice, 2026-03-17)
#337
Protože mi záleží na budoucnosti naší země (hodlám totiž v té budoucnosti prožít zbytek života)Jan Dvořák (Žďár nad Sázavou, 2026-03-17)
#338
Už toho mám všeho plné zuby😡Martina Jakab Hendrychová (Hodkovice nad Mohelkou, 2026-03-17)
#341
Podepisuji, protože nechci skončit jako v Putinově Rusku.Dalibor Gold (Brno, 2026-03-17)
#349
Nesouhlasím s proruskou rétorikou a obhajování Putinova režimu v České republice. Nesouhlasím s tím, aby osoba a její rodina navázána na Rusko , měla jakykoliv zaměstnanecký post pro státní úřad, natož úřad vlády, natož poradkyně předsedy vlády.Jan Němec (Brno, 2026-03-17)
#358
Podepisuji tuto petici, protože odmítám, aby dění v ČR ovlivňovala ruskem placená agentka, která jedná proti zájmům ČR.Martin Helma (Frýdek-Místek, 2026-03-17)
#359
Kolaboranti nepatří do vedení demokratického státu.Ziggy Horváth (Spytihněv, 2026-03-17)
#364
Nepotřebujeme ve vládě ještě další hlásné trouby Kremlu.Miroslav Krybus (Kroměříž, 2026-03-17)
#374
Být občan neznamená jednou za čtyři roky odevzdat hlas a pak mlčet. Politici jsou naši zaměstnanci a nemůžou si dělat, co se jim zlíbí. Tím méně davat vliv proruské ideoložce.Kateřina Baslová (Praha, 2026-03-17)
#376
Podepisuji, protože je nepřípustné, aby lidé zastupující zájmy Kremlu měli vliv na dění v České republice.Jan Pozivil (Barcelona, 2026-03-17)
#379
Preji si odstranit vlivove ruske agenty z celnich mist v ceske politice.Petr Chladek (Jindrichuv Hradec, 2026-03-17)
#384
Nesnáším komunisty,stb a další šmejdy, rusy apod.Jan Strmiska (Krásná Hora nad Vltavou, 2026-03-17)
#385
Plně souhlasím s navrhovaným textem!Katja Janečková (Vlkančice, 2026-03-17)
#393
Nesouhlasím s celkovým pojostem naší vládyRadek Juris (Chodov, 2026-03-17)