Zachraňme park v Chebu 🌲🌳
Komentáře
#1
Petici podepisuji, protože nechci, aby byl park nahrazen parkovištěm!Barbara Bůchová (Cheb, 2026-04-15)
#4
Nesouhlasím s tím, aby se zasahovalo do přírody, které už tak je ve mešte Cheb málo… pro 21 míst, přestože naproti parku jsou dvě parkoviště. Absolutně nesmyslný a sobecký projekt!!Petra Bůchová (Cheb, 2026-04-16)
#22
Jsem proti kácení vzrostlých stromů kvůli parkovištiLenka Novotná (Cheb, 2026-04-17)
#26
V ulici žiji téměř celý život, bude mi 73 let. Tento park a vzrostlé stromy jsou přirozenou součástí prostředí, ve kterém jsem vyrůstal a které považuji za svůj domov. Při představě, že mají být pokáceny zdravé a staré stromy, které jsou starší než já, je mi upřímně úzko.Nejde jen o stromy samotné, ale o celkovou kvalitu života… klid, zeleň a přirozené prostředí, které by bylo nahrazeno hlukem, provozem a každodenním ruchem spojeným s parkováním. Dnes nás ráno budí zpěv ptáků, nikoliv hluk nastartovaných aut.
S navrhovaným záměrem proto zásadně nesouhlasím.
František Bůcha (Cheb, 2026-04-17)
#34
Zeleň je třeba chránit, pakoviště může být jinde 🤷♂️Jaromír Cihlář (Cheb, 2026-04-17)
#36
Sice v Chebu již pár měsíců nebydlím, ale když mohu, pomohu. To, co v Chebu dělají za zvěrstvo se stromy a parky je k nevíře a je to hodné už žaloby na celou městskou radu. Ničí přírodu, ničí zeleň, dělají z města betonovou zrůdu. Totéž čeká lesopark na Zlatém Vrchu, věřím tomu, tam se kácí ve velkém a nově stromy nikde.Kateřina Jaremová (Františkovy Lázně, 2026-04-17)
#39
Podepisuji protože v Sadové ulici jsem prožila dětství i mládí a park k tomu neodmyslitelně patříHana Révayová (Cheb, 2026-04-17)
#40
Chci chránit chebskou zeleň ,která bohužel ubývá ...Romana Iterská (Cheb, 2026-04-17)
#42
I když tam nebydlím, není mi jedno, že se všude v Chebu kácejí vzrostlé staré (i zdravé) stromy. Proto podpořím každého, kdo chce za-chránit přírodu.Sylvie Mrázek Svobodová (Cheb, 2026-04-17)
#44
Nevidím jediný důvod proč bychom měli mít všude jen parkoviště. Za mě je to zbytečný a k ničemu. To že má někdo dvě auta tak na to máme doplácet my který chodíme pěšky ani náhodou. Stromy jsou velice důležité. Nechci a nepřeju si aby moje a celkově děti vyrůstali v betonové džungli. Jsme historické město ale to si asi ty co to chtějí pokácet neuvědomují. Ať se podívají na staré fotografie a nebo do své minulosti v čem oni sami vyrůstaly žádný beton žádný trapný placené místa k parkování . Proč nám chtějí vzít v čem oni sami vyrůstali v zeleni v čerstvém vzduchu to nemluvím o bezpečí ale to už by byla kapitola sama o sobě.Lucie Pelakova (Cheb, 2026-04-18)
#49
Preferuji zeleňZdeňka Albertiová (Františkovy Lázně, 2026-04-18)
#61
Protestuji proti kácení stromů, chceme zachovat park a nechceme místo něj kamionové parkoviště ani žádné jiné parkoviště.Alexandra Jenei-Baranyi (Cheb, 2026-04-19)
#65
Nesouhlasím s tímto záměrem ničit jeden z nejhezčích parků v Chebu.Ivana Bělochová (Cheb 2, 2026-04-19)
#70
Podepisuji,protože to neřeší ani lokální parkovací situaci, která je zoufalá v centru města a nejbližším okolí.Jana Čiháková (Cheb, 2026-04-20)
#72
Protestuji proti kácení stromů, chceme zachovat park a nechceme místo něj kamionové parkoviště ani žádné jiné parkoviště.Dávid jenei (Cheb, 2026-04-20)
#76
Pazderová ŠárkaŠarka Pazderová (Cheb, 2026-04-20)
#81
Podepisuji, protože stojím za přírodou, budu jejím hlasemNella Menczerova (Cheb, 2026-04-21)
#94
Přírodu musíme chránitKlára Markusová (Cheb, 2026-04-21)
#98
Kacení zdravých stromů v dnešní době je zvěrstvo,určitě to bude zajímat media.Petr Alberti (Františkovy Lázně, 2026-04-21)
#101
Podepisuji, protože příroda je náš život.Lucie Matějíčková (Libá, 2026-04-21)
#118
Müllerová držím Vám palce , protože vnitroblok Májová Komenského už asi nic nezachrání protože tam předělávají kanalizaci aby tam místo běhajících dětí parkovali auta která Májová ulice nechtěla a na městě jsme odhlasovali zeleňMarie Mullerova (Cheb, 2026-04-22)
#124
SitaiJiří Sitai (Skalná, 2026-04-23)
#130
Nesouhlasím s tím, aby se park nahradil parkovištěm. Už teď máme v okolí velmi málo zeleně a každý takový prostor je pro nás důležitý – pro odpočinek, děti i běžný život. Park nejde jen tak nahradit!!Žofie Dolejšová (Cheb, 2026-04-24)
#132
Nesouhlasím s ničením parků a stromůRadim Kužel (Cheb, 2026-04-24)
#134
Podepisuji, abychom se nemuseli stydět před svými potomky. Naše města patří především lidem, na autům. Devadesátá léta už byla.Jakub Minařík (Libčice nad Vltavou, 2026-04-25)
#135
Chci zeleň ve svém městě a ne plochu parkovacích aut.Markéta Minaříková (Cheb, 2026-04-25)
#136
Protože mi příroda a její ničení neni lhostejné a náš kraj mám ráda.Ludmila Godlova (Svatava, 2026-04-25)
#137
Park není parkoviště.Jan Jedlička (Hanušovice, 2026-04-26)